1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
07.05.2004 N 387
Про організацію підготовки підприємств транспортно-дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2004-2005 рр.
З метою забезпечення стабільної роботи транспорту та дорожнього господарства в осінньо-зимовий період 2004-2005 рр.
НАКАЗУЮ:
1. Керівникам Державних департаментів авіаційного (Максимов В.О.), автомобільного (Закіров Є.О.), морського і річкового транспорту (Скворцов Г.П.), Укрзалізниці (Федюшин Ю.М.), Укравтодору (Вужинський В.О.), Дніпропетровського (Котляров О.М) та Харківського (Пилипчук М.Д.) метрополітенів, підприємств промислового залізничного транспорту (за списком):
1.1. З урахуванням недоліків, які були виявлені в результаті аналізу роботи транспортно-дорожнього комплексу минулої зими розробити та затвердити заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2004-2005 рр. згідно з методичними вказівками "Підготовка підприємств транспортно-дорожнього комплексу України до роботи в осінньо-зимовий період. Методичні вказівки", що затверджені наказом Мінтрансу від 08.05.2001 р. N 288 (далі - Керівний документ). Додатково передбачити заходи щодо забезпечення належного протипожежного стану підприємств в осінньо-зимовий період (згідно форми, наведеної в додатку).
1.2. Розробити і затвердити плани-графіки перевірок підпорядкованих підприємств з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Затверджені плани-графіки надати Управлінню безпеки на транспорті (термін - до 01.06.2004 р.).
1.3. Забезпечити протягом червня - серпня 2004 р. щомісячний, протягом вересня - листопада щотижневий збір інформації від підприємств про хід підготовки до роботи в зимових умовах та подання Мінтрансу узагальненої довідки за формами і термінами, визначеними Керівним документом.
1.4. Під час проведення в III кварталі 2004 р. Дня безпеки (на виконання п. 5.3.5 Типового положення про Систему управління безпекою на транспорті, затвердженого наказом Мінтрансу від 11.03.2003 р. N 185) перевіряти хід підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період.
1.5. В термін до 20.09.2004 р. розглянути хід підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Копії Протоколів засідання Комісії надати Мінтрансу в термін до 01.10.2004 р.
1.8. До 01.10.2004 р. забезпечити необхідною кількістю палива відомчі котельні, насамперед ті, що обслуговують житлові та соціальнопобутові об'єкти.
1.9. Забезпечити постійний контроль за проведенням своєчасних розрахунків та погашенням кредиторської заборгованості за спожиті електричну, теплову енергію і природний газ.
2. Державній адміністрації залізничного транспорту (Федюшин Ю.М.) забезпечити постійний контроль за виконанням зобов'язань щодо перевезень вугілля та інших енергоресурсів на електростанції Мінпаливенерго для створення незменшувальних зимових запасів, закладання державного резерву палива та поточного виробництва енергії.
3. Управлінню безпеки на транспорті (Гержод Ю.В.) забезпечити постійний контроль, аналіз і подання керівництву Мінтрансу інформації про хід підготовки підприємств галузі до роботи в осінньо-зимовий період 2004-2005 рр.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Кроля С.С.
Міністр Г.Кірпа
Додаток
до наказу МТУ
07.05.2004 N 387
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
належного протипожежного стану об'єктів підприємств Мінтрансу в ОЗП(*)



Найменування заходу


Од.
виміру
План на весь період
підготовки до ОЗП,
загальний обсяг
впровадження
Фактично виконано заходів за звітний період
(наростаючим підсумком)
Кількість Вартість заходів
Кількість
заходів
Вартість,
тис. грн.
У
натур.
вимірі
% до
запланованого.
Тис.
грн.
% до
запланованого
Протипожежні заходи
Кількість об'єктів,
які підлягають
обладнанню
(всього), у т. ч.:
од.
установками
пожежної
сигналізації
од.
автоматичними
установками
пожежогасіння
од.
системами
протидимного
захисту
од.
системами
оповіщення про
пожежу
од.
Необхідно
побудувати/
відремонтувати:
од.
пожежних гідрантів од.
пожежних водойм од.
внутрішнього
протипожежного
водогону
м
сухотрубів м
Необхідно
придбати/
відремонтувати:
пожежних
автомобілів
од.
пожежних суден од.
пожежних мотопомп од.
Необхідно
побудувати/
відремонтувати
пожежних депо од.
Необхідно придбати:
вогнегасників од.
пожежних рукавів од.
пожежних щитів од.
піноутворювача

................
Перейти до повного тексту