- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови Головного державного санітарного лікаря
№ 49 від 21.08.2020 )
Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
1. Затвердити Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, що додаються.
2. Директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України довести цю постанову до відома зацікавлених центральних органів виконавчої влади, Київської міської, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
3. Ця постанова набирає чинності з 26 травня 2020 року.
Заступник Міністра охорони здоров'я - Головний державний санітарний лікар України |
В. Ляшко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Головного державного
санітарного лікаря України
26 травня 2020 року № 27
(у редакції постанови
Головного державного
санітарного лікаря України
від 22 липня 2020 року
№ 41)
ТИМЧАСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
1. Футбольні матчі організовуються в регіонах, в яких відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р.
№ 392 "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" відсутні додатково встановлені обмеження органами державної влади та органами місцевого самоврядування, що перешкоджають проведенню матчу.
2. Футбольні клуби зобов'язані призначити особу, відповідальну за дотримання протиепідемічних заходів, та повідомити про них головного державного санітарного лікаря відповідного регіону.
3. Футбольні клуби забезпечують опитування на наявність симптомів респіраторної хвороби, вимірювання температури тіла перед кожним тренуванням та кожним матчем для учасників матчу, офіційних осіб матчу та осіб, що забезпечують організацію спортивних змагань.
4. Особи, в яких при проведенні опитування виявлено ознаки респіраторної хвороби або виявлено температуру тіла понад 37,2 °C, не допускаються до стадіону.
5. Особи, хворі на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та особи, щодо яких встановлено в процесі епідеміологічного розслідування підозру на інфікування гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, підлягають самоізоляції або госпіталізації в порядку, визначеному галузевими стандартами в сфері охорони здоров'я та відсторонюються від участі в турнірі на час самоізоляції або хвороби.
6. Футбольні клуби організовують проведення тестування методом полімеразної ланцюгової реакції членів команди, арбітрів, відеоасистентів арбітражу кожні 14 днів, з метою зменшення ризиків поширення хвороби.
7. Клуб-господар повинен надати на вимогу представників організаторів змагань та державної влади список присутніх на стадіоні учасників, із зазначенням функцій у організації та проведенні матчу.
8. Під час перебування в приміщенні учасники, офіційні особи матчу та глядачі зобов'язані дотримуватись обмеження не більше однієї особи на 5 кв.м площі приміщення.
................Перейти до повного тексту