- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
Л И С Т
Інститутам післядипломної
педагогічної освіти
Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів у 2004/2005 навчальному році" від 06.07.2004 р.
N 567 з 3 по 7 квітня 2005 року в Сумах відбудеться фінальний етап I Всеукраїнського турніру юних журналістів згідно з вимогами "Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт і конкурси фахової майстерності", затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 р.
N 305.
Фінальний етап турніру на умовах самофінансування (вул. Засумська, 3) (директор Бондарева Катерина Іванівна) за завданнями, поданими в додатку.
Після прибуття команди до Сум до оргкомітету необхідно подати оригінал заявки, завірений керівником установи, яка відряджає команду, і медичну довідку про стан здоров'я учасників й епідеміологічного оточення в школі.
Отримати додаткову інформацію щодо умов проведення I Всеукраїнського турніру юних журналістів і подати заявки на участь у фінальному етапі змагань можна за тел. (044) 417-85-69, Пясецька Л.І., методист відділу роботи з обдарованою молоддю Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти і науки України; 04070, м. Київ-70, вул. Сагайдачного, 37 або в м. Суми за тел. (0542) 22-17-45, Бондарева К.І., директор гімназії N 1, Морозова Н.І., заступник директора.
Просимо заздалегідь повідомити оргкомітет Всеукраїнського турніру юних журналістів про прибуття команди до Сум (номер потяга, вагона, рейс автобуса і час прибуття) й придбати квитки на зворотний шлях.
Директор | Ю.І.Завалевський |
Додаток
до листа Науково-методичного
центру середньої освіти
Міністерства освіти
і науки України
02.02.2005 N 14/18.1-95
ЗАВДАННЯ
I ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ
1. Що таке журналістика? Які є плюси чи мінуси цього фаху? Що важливіше: "ти в журналістиці" чи "журналістика в тобі"?
2. Римський ритор I ст. до н.е. Марк Фабій Квінтіліан, автор "Настанов у ораторському мистецтві", говорив, що про будь-яку подію чи вчинок можна скласти достовірне уявлення лише в тому випадку, коли відомі відповіді на запитання, "хто" і "що" зробив, "коли" і "де" це відбувалося, "як" і "чому" це відбувалося. Яке відношення цей вислів має до сучасної журналістики? Проілюструйте прикладами.
................Перейти до повного тексту