- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Л И С Т
Міністру освіти і науки
Автономної Республіки Крим,
начальникам управлінь освіти
і науки обласних, Київської
та Севастопольської міських
державних адміністрацій
Про проведення атестації завідуючих і методистів обласних, районних, міських центрів практичної психології і соціальної роботи та методичних кабінетів відділів освіти у 2007/2008 навчальному році
Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 15-16 травня 2008 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відповідно до п. 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 06.03.2008 р.
N 163 атестаційна комісія Міністерства освіти і науки України проводить атестацію керівників, методистів обласних, районних, міських центрів практичної психології і соціальної роботи та методичних кабінетів відповідних відділів освіти на кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії"; керівників та методистів обласних центрів практичної психології і соціальної роботи на кваліфікаційні категорії "спеціаліст", "спеціаліст II категорії", "спеціаліст I категорії", "спеціаліст вищої категорії"; присвоєння названим категоріям працівників психологічної служби педагогічних звань.
Реєстрація і поселення осіб, які атестуються, відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Їхати від метро "Лук'янівська" тролейбусом N 18 до зупинки "Білецька" (кінотеатр "Кадр") або від площі Перемоги маршрутним таксі N 558.
Заїзд осіб, які атестуються, в м. Київ - 15 травня 2008 р., реєстрація - з 9.00 до 11.00.
Витрати на відрядження - за рахунок сторони, що відряджає.
Контактні телефони: в м. Києві - (044) 252-70-11.
Просимо забезпечити явку осіб, які підлягають атестації, та членів експертної групи атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України відповідно до наказу МОН України від 06.03.2008 р.
N 163. При собі мати документи згідно з додатками 1-4.
Графік засідання атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України додається (додаток 5).
Додатки на 4 аркушах.
Заступник Міністра | П.Б.Полянський |
Додаток 1
до листа Міністерства
освіти і науки України
12.03.2008 N 1/9-147
Голові атестаційної комісії
Міністерства освіти і науки
України
Полянському П.Б.
____________________________
(прізвище, ім'я,
по батькові)
____________________________
(найменування посади)
____________________________
(місце роботи)
ЗАЯВА
Прошу встановити (підтвердити) мені кваліфікаційну категорію
"спеціаліст ____________________ категорії" у 2008 році.
______________________ ___________________
(дата) (підпис)
Додаток 2
до листа Міністерства освіти
і науки України
12.03.2008 N 1/9-147
_________________________ обласна державна адміністрація
___________________________ центр практичної психології і
соціальної роботи
Тема досвіду роботи
________________________________________________
________________________________________________
_______________________________
_______________________________
Автор: _____________________
(прізвище, ім'я,
по батькові)
____________________________
(найменування посади)
____________________________
(повна назва центру
чи іншого місця роботи)
місто
2008
Зміст. До змісту включають: послідовно перелічені назви всіх розділів, підрозділів (якщо вони мають заголовки); висновки; рекомендації; бібліографію; перелік публікацій; назви додатків і номери сторінок, які містять початок матеріалу. У змісті передбачена нумерація сторінок (на відміну від плану).
Опис змісту досвіду. В розділі чітко виділяється ідея (мета досвіду), сутність нового, демонструється технологія впровадження і можлива результативність, шляхи поширення та популяризації.
Опис досвіду здійснюється членом експертної групи атестаційної комісії Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи, який вивчав даний досвід протягом атестаційного періоду, тому зміст тексту викладається від третьої особи з посиланням на додатки, де певна теза проілюстрована методичною розробкою, рекомендаціями, авторською програмою, публікаціями тощо.
Опис досвіду передбачає вміщення таких структурних елементів:
Вступ, у якому коротко розкрито актуальність досвіду, світові та вітчизняні тенденції вирішення поставлених завдань; взаємозв'язок із сучасними науковими дослідженнями.
Основна частина передбачає виклад інформації про дослідження проблеми або розробку провідної ідеї досвіду. В описі потрібно звернути увагу на науково-теоретичне обїрунтування та методи роботи, подання інформації про нові аспекти даної проблеми, що мають науково-дослідницький, експериментальний характер; психологічних закономірностей, на які спирається досліджуваний матеріал. Основне призначення опису чи описуваного узагальнення - створення реальної картини досвіду, показ конкретних зразків напрацювань і здобутків.
Інформація про досліджувану проблему повинна містити аргументовані тези, відзначатися системністю, доказовістю, практичною спрямованістю узагальненої системи роботи.
Висновки. У висновках подається оцінка одержаних результатів роботи, вивчення яких дає можливість коригувати діяльність, спрямовувати її на досягнення мети та завдань, визначати ефективність застосованих методів і прийомів, засобів тощо.
................Перейти до повного тексту