- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Л И С Т
Проректорам з наукової роботи
вищих навчальних закладів
III-IV рівнів акредитації,
директорам наукових установ,
підпорядкованих Міністерству
освіти і науки України
Згідно з постановою Верховної Ради України "Про Премію найталановитішим молодим учених в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок" від 16.03.07
N 775-V, відповідно до Інструкції про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі - Інструкція), листа Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України (далі - Комітет) від 13.03.08 N 04-22/8-348 просимо до 10.04.08 подати до Міністерства освіти і науки претендентів та роботи на здобуття премії.
При поданні на премію претендентів та робіт просимо враховувати нижченаведений витяг з Інструкції.
Премія найталановитішим молодим учених в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі - Премія) присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Щороку присуджується 20 премій у розмірі 20 тис.грн. кожна.
На здобуття премії можуть висуватись наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше, ніж за рік до їх висунення.
Колектив претендентів, робота якого висувається на здобуття премії, не може перевищувати чотирьох осіб. При цьому кожен із претендентів повинен бути безпосереднім учасником виконання наукової роботи і йому повинен належати значний творчий внесок.
До розгляду не приймаються роботи, за які їх виконавці вже було удостоєно державних нагород.
До складу колективу не включаються особи, удостоєні за цю працю державної нагороди, або включені у поточному році до іншого колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття державної нагороди.
Вік осіб, які претендують на здобуття премії, не може перевищувати 35 років станом на 1 квітня поточного року. Премія повторно не присуджується.
Представлення праць до Комітету провадиться колегією Міністерства освіти і науки.
Претенденти подають до департаменту науково-технологічного розвитку наступні документи:
коротке резюме, - коротке резюме (2 примірники), до 1-ї сторінки, у якому вказується назва роботи, прізвища та ініціали претендентів, ким висунута і коротка характеристика роботи, та в електронному вигляді (текстовий редактор Microsoft Word, розмір шрифту 14). Резюме також подається російською та англійською мовами.
- документи - том 1;
- робота - том 2;
- додаткові примірники анотації роботи.
1. Загальні вимоги до оформлення документів та матеріалів робіт.
1.1. Документи (том 1) і робота (том 2) подаються у 2-х примірниках. Окрім цього, один примірник 1-го та 2-го томів зберігається в організації, яка представила роботу на премію.
1.2. Додаткові анотації роботи подаються у 7-ми примірниках у вигляді окремих брошур без твердого переплетення.
1.3. Обсяг кожного тому не повинен перевищувати 250 листів друкованого тексту. Формат листів - 297х210 мм.
1.4. На обкладинці кожного тому та додаткових примірників анотації обов'язково вказуються:
- повна назва організації, яка висуває працю на премію;
- назва роботи;
- прізвища, імена та по-батькові претендентів, їх наукові ступені, вчені звання, посади, місце роботи.
1.5. На початку кожного тому повинен бути опис документів із зазначенням сторінок у зростаючій послідовності.
1.6. У всіх документах назва роботи повинна бути однаковою.
1.7. У документах, які подаються, не допускається скорочення назв вищих навчальних закладів, установ, організацій та нерозшифрованих назв окремих виробів. Скорочення можуть бути лише при повторенні раніше розшифрованих назв.
Роботи, оформлені з порушенням вимог витягу з інструкції до розгляду не приймаються.
2. Документи - Том 1.
2.1. Лист - подання, у якому вказується точна назва організації, яка висуває роботу, назва роботи, час її початку та закінчення, наукова значимість, масштаби реалізації, техніко-економічні показники та їх порівняння з кращими вітчизняними і зарубіжними аналогами, досягнутий економічний ефект, прізвище, ім'я, по-батькові, посада та місце роботи кожного претендента.
Лист друкується на бланку організації, яка подає роботу, підписується її керівником та скріплюється гербовою печаткою.
2.2. Додаток до листа-подання, в якому вказуються:
- повна назва організації, поштовий індекс, адреса, куди повинна повертатись робота після її розгляду в міністерстві та Комітеті з питань науки і освіти Верховної Ради України (далі - Комітет), службовий телефон особи, призначеної відповідальною за ознайомлення з матеріалами роботи та документами за вимогою представників зацікавлених вищих навчальних закладів, установ і підприємств, окремих громадян.
................Перейти до повного тексту