- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
Про організацію Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт професійно-технічних навчальних закладів
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2005 року
N 1153 "Про затвердження Державної програми "Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці на 2006-2010 роки", з метою інформатизації навчально-виховного процесу, вдосконалення інформації щодо професійної орієнтації молоді, розповсюдження інноваційних педагогічних, виробничих технологій навчання
НАКАЗУЮ:
1. Організувати проведення впродовж 2007/2008 років Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт професійно-технічних навчальних закладів (далі - конкурс).
2. Затвердити положення про проведення конкурсу, склад організаційного комітету та журі.
3. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій спільно з регіональними навчально-методичними центрами (кабінетами) професійно-технічної освіти організувати та провести перший (попередній) і другий (регіональний) етапи зазначеного конкурсу.
4. Матеріали на участь у третьому (заключному) етапі конкурсу подати на електронних носіях департаменту професійно-технічної освіти МОН України.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на директора департаменту професійно-технічної освіти Т.М.Десятова.
Т.в.о. міністра | Б.М.Жебровський |
Додаток N 1
до наказу Міністерства
освіти і науки України
24.09.2007 N 830
ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський конкурс на кращий Інтернет-сайт професійно-технічних навчальних закладів
1. Загальні положення
Всеукраїнський конкурс на кращий Інтернет-сайт професійно-технічних навчальних закладів (далі - конкурс) проводиться з метою вдосконалення інформації щодо професійної орієнтації молоді, розповсюдження інноваційних педагогічних, виробничих технологій навчання та відкритості навчально-виробничого процесу професійно-технічних навчальних закладів.
2. Мета конкурсу
Головною метою конкурсу є вдосконалення інформації щодо діяльності професійно-технічних навчальних закладів (далі - ПТНЗ), висвітлення кращого досвіду та покращення профорієнтаційної діяльності за рахунок використання інформаційних технологій.
3. Цілі і завдання конкурсу
3.1. Виявлення і поширення передового досвіду використання інформаційних технологій з метою покращення рівня та змісту навчального процесу.
3.2. Орієнтація молоді на оволодіння робітничими професіями.
4. Керівництво конкурсом
4.1. Керівництво Всеукраїнським конкурсом здійснюється оргкомітетом, на який покладається відповідальність за його організацію та підведення підсумків. Призерів і переможців конкурсу визначає журі.
До складу оргкомітету і журі огляду-конкурсу входять відповідальні працівники Міністерства освіти і науки України та його підвідомчих установ, Міністерства освіти і науки АР Крим, керівники обласних (міських) управлінь освіти і науки та науково-методичних центрів ПТО, методисти, викладачі та інші педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів
4.2. В Автономній Республіці Крим, областях, у містах Києві та Севастополі огляди-конкурси проводять відповідно республіканський, обласні та міські (далі - регіональні) оргкомітети і журі, до складу яких входять керівники та працівники управлінь освіти і науки, науково-методичних центрів ПТО, методичних кабінетів ПТНЗ, а також досвідчені викладачі, методисти, практики.
4.3. Склади оргкомітету і журі Всеукраїнського огляду-конкурсу затверджуються наказом Міністерства освіти і науки України, регіональних - Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.
5. Порядок проведення конкурсу
Конкурс проводиться в III етапи:
I етап (попередній) - ПТНЗ протягом І півріччя навчального року готують і до 31 грудня поточного року надсилають регіональним оргкомітетам заявки з відповідними матеріалами для участі в конкурсі;
II етап (регіональний) - регіональні оргкомітети та журі розглядають надіслані матеріали, визначають переможців і призерів конкурсу і до 1 лютого 2008 року надсилають оргкомітету Всеукраїнського конкурсу відповідні матеріали для участі переможців у наступному етапі конкурсу;
III етап (заключний) - протягом лютого-квітня 2008 року члени журі Всеукраїнського конкурсу безпосередньо знайомляться з наданими матеріалами і визначають серед них переможця та призерів, а відповідні висновки подаються Всеукраїнському оргкомітету.
Всеукраїнський оргкомітет розглядає подання журі і до 1 травня 2008 року приймає остаточне рішення про переможців і призерів конкурсу, яке затверджується наказом Міносвіти і науки України.
6. Учасники конкурсу
................Перейти до повного тексту