1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 407 від 02.12.98
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 грудня 1998 р.
за N 803/3243
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Держкомстату N 403 від 08.10.2001 )
Про затвердження форми державної статистичної звітності N 1-ПВ (заборгованість) (термінова - місячна) та Інструкції щодо її заповнення
На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 04.07.98 за N 11741/52 щодо удосконалення статистичної звітності про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях, що фінансуються з Державного та місцевих бюджетів,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити форму державної статистичної звітності N 1-ПВ (заборгованість) (термінова - місячна) "Звіт про стан заборгованості із виплати заробітної плати" (далі - форма N 1-ПВ (заборгованість)) та Інструкцію щодо її заповнення (далі - Інструкція), що додаються, і ввести їх у дію з 1 січня 1999 року.
2. Поширити дію форми державної статистичної звітності N 1-ПВ (заборгованість) на всіх юридичних осіб, їхні відокремлені підрозділи, незалежно від форми власності і господарювання.
3. Управлінню статистики праці (Григорович Н.В.) здійснити методологічне та організаційне керівництво збором та обробкою даних державної статистичної звітності за формою N 1-ПВ (заборгованість).
4. Фінансово-економічному управлінню (Сорокіна Т.В.) забезпечити фінансування виготовлення інструментарію та його розсилки.
5. ГОЦ Держкомстату України (Крамарєв В.Г.) забезпечити контроль за своєчасним тиражуванням та розсилкою бланків форми N 1-ПВ (заборгованість) до Держкомстату Автономної Республіки Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики.
6. Голові Держкомстату Автономної Республіки Крим, начальникам обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики забезпечити збір даних, їх обробку і подання Держкомстату у визначені ним терміни.
7. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомстату України від 23.10.97 N 33, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.11.97 за N 545/2349, у частині затвердження форми N 1-ПВ (заборгованість) та Інструкції, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14.11.97 за N 547/2351.
8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держкомстату України Власенко Н.С.
Голова комітету О.Г.Осауленко
Затверджено
Наказ Держкомстату України
02.12.98 N 407
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 грудня 1998 р.
за N 803/3243
Інструкція щодо заповнення форми державної статистичної звітності
про стан заборгованості з виплати заробітної плати N 1-ПВ
(заборгованість) (термінова - місячна)
Загальні положення
Звіт заповнюється тими підприємствами (установами, організаціями), які своєчасно не розрахувалися з працівниками по заробітній платі, строк виплати якої був установлений до 10-го числа (включно), незалежно від тривалості заборгованості.
Колективні сільськогосподарські підприємства заповнюють відповідні дані звіту на всіх працівників, включаючи постійних, найманих і залучених.
Підприємства, на яких установлений строк виплати заробітної плати працівникам за останній місяць, що передує даті подання звіту (тобто після 10-го числа) ще не настав, при відсутності заборгованості за попередні місяці звіт не заповнюють.
Графу 3 звіту заповнюють ті підприємства (установи, організації), у яких витрати на оплату праці фінансуються повністю або частково коштом Державного та місцевих бюджетів, графу 4 відповідно - тільки коштом місцевих бюджетів.
Порядок заповнення звіту
Розділ I
У рядку 101 по графі 1 відображається сума заробітної плати, нарахованої за період з початку року, в тому числі за останній звітний місяць, що передує даті звіту (10-те число) - у графі 2.
У рядку 102 відображається сума, що її належить виплатити: нарахована заробітна плата (рядок 101) зменшена на суму обов'язкових утримань (прибуткового податку, а також зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування та соціальне страхування на випадок безробіття).
У рядку 103 відображається сума нарахованої до виплати заробітної плати, строк виплати якої установлено після 10-го числа.
У рядку 105 відображається загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати станом на 10-те число, а її розподіл за терміном утворення - у рядках 106 і 107.
У рядку 106 відображається сума заборгованості з виплати заробітної плати, що була утворена до 10-го січня звітного року і не погашена на дату подання звіту.
У рядку 107 відображаються суми невиплаченої заробітної плати, що нараховані у поточному році, починаючи з січня.
У рядку 108 відображається облікова чисельність штатних працівників облікового складу на дату подання звіту, яким не виплачена заробітна плата у встановлений строк, незалежно від терміну заборгованості. Дані графи 1 більше або дорівнюють даним графи 2.
У рядку 109 відображається сума простроченої заборгованості з виплати всіх видів допомоги (з тимчасової непрацездатності, у зв'язку з вагітністю та пологами, при народженні дитини) крім зазначеної у рядках 111-112, які виплачуються коштом фондів соціального страхування.
У рядку 110 відображається фактична виплата суми заборгованості за попередні роки. При цьому рядок 106 зменшується, у порівнянні зі звітом за минулий місяць, на величину, зазначену в рядку 110 у графі 2.
У рядках 111-112 відображаються суми заборгованості з виплати нарахувань згідно з "Правилами відшкодування власником підприємства (установи, організації) або уповноваженим ним органом шкоди, заподіяної працівникові ушкодженням здоров'я, пов'язаним з виконанням ним трудових обов'язків", затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 23.06.93 N 472 (зі змінами і доповненнями, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 18.07.94 N 492 та від 03.10.97 N 1100.
У рядках 109, 111, 112 у графі 1 відображається загальна сума боргу незалежно від терміну її виникнення.
Розділ II
Облікова чисельність штатних працівників облікового складу, яким не виплачена заробітна плата у встановлений строк, на дату складання звіту (розділ I, рядок 108 графи 1) розподіляється за терміном заборгованості у II розділі у відповідних рядках по графі 1. У графі 2 розподіляються суми заробітної плати, не виплаченої працівникам, зазначеним у графі 1 (розділ I, рядок 105, графа 1). При розрахунку терміну заборгованості один календарний місяць дорівнює 30 дням.
Термін заборгованості визначається за кожним працівником, окремо по місяцях, за які не виплачено (повністю або частково) заробітну плату. Наприклад, на 10-те лютого 1999 р. працівникові не виплачена заробітна палата за серпень - вересень 1998 р. і за січень 1999 р. В такому випадку зазначеного працівника потрібно урахувати в рядку 204 у графі 1, а не виплачену йому суму заробітної плати за перераховані місяці - у графі 2.
У рядку 209 у графі 2 відображаються суми невиплаченої заробітної плати працівникам, які не перебувають в обліковому складі підприємства: працюють за договорами цивільно-правового характеру, за сумісництвом, звільнені працівники.
Державна статистична звітність
Коди
Форми
доку-
мента
за
ДКУД
органі-
зації-
склада-
ча -
іденти-
фіка-
ційний
код за
ЄДРПОУ
тери-
торії
за
КОАТУУ
га-
лузі
за
ЗКГНГ
виду
еконо-
мічної
діяль-
ності
за
КВЕД
форми
влас-
ності
за
КФВ
організа-
ційно-
правової
форми
господа-
рювання
за
КОПФГ
міністерст-
ва, іншого
централь-
ного органу
виконавчої
влади
за
СПОДУ
вищестоя-
щої орга-
нізації -
ідентифі-
каційний
код за
ЄДРПОУ
при-
вати-
зація
КС
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Кому подається ______________________ Затверджено
(найменування та адреса одержувача) Наказ Держкомстату України
02.12.98 N 407
Форма N 1-ПВ (заборгованість)
Термінова - місячна
Міністерство, інший центральний орган
виконавчої влади ____________________ Подається 11-го числа після звітного

................
Перейти до повного тексту