1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Положення


МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
П О Л О Ж Е Н Н Я
N 294 від 28.09.98
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 жовтня 1998 р.
за N 660/3100
Затверджено
Наказ МНС України
28.09.98 N 294
( z0659-98 )
( Документ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства оборони N 33 від 17.01.2014 )
Положення Про Почесну відзнаку МНС України
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінчорнобиля N 141 від 17.05.99 )
Це Положення розроблено відповідно до Примірного положення про відомчі заохочувальні відзнаки, затвердженого Указом Президента України від 13.02.97 N 134/97, і визначає порядок подання про нагородження й нагородження Почесною відзнакою МНС України.
1. Почесною відзнакою МНС України нагороджуються військовослужбовці сил Цивільної оборони України, працівники системи Міністерства та інші особи, які мають особисті заслуги у справі цивільної оборони, захисту населення й територій від надзвичайних ситуацій, запобігання цим ситуаціям та реагування на них, ліквідації їх наслідків та наслідків Чорнобильської катастрофи.
2. Нагородження Почесною відзнакою МНС України здійснюється:
за вмілу організацію роботи й значні результати при здійсненні заходів щодо запобігання й реагування на надзвичайні ситуації;
за досягнення значних результатів у здійсненні заходів, пов'язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи;
за зразкове виконання службового й військового обов'язку і виявлену при цьому особисту ініціативу й самовідданість;
за 25 і більше календарних років бездоганної військової служби.
Нагороджуються військовослужбовці сил Цивільної оборони та працівники Міністерства за умови бездоганної служби, досягнення високих показників у службовій підготовці, професійній діяльності, за вислуги у системі МНС України (у т.ч. в системі Мінчорнобиля України або Штабу ЦО України) не менше 5 років.
Почесною відзнакою МНС України можуть бути нагороджені особи інших міністерств, відомств, органів виконавчої влади та іноземні громадяни, які мають заслуги у справі ліквідації наслідків аварій, катастроф техногенного та природного характеру, а також надання гуманітарної, матеріально-технічної допомоги, та заслуги в інших сферах діяльності.
3. Порушення клопотання про нагородження Почесною відзнакою МНС України здійснюється заступниками Міністра, начальниками: Головних управлінь, Головного центру координації авіаційних робіт з пошуку й рятування, Головного штабу Державної воєнізованої гірничорятувальної (аварійно-рятувальної) служби, Адміністрації зони відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, управлінь, окремих відділів МНС України, штабів цивільної оборони та з надзвичайних ситуацій Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, командирами з'єднань і військових частин, керівниками державних підприємств, установ і організацій, підпорядкованих МНС України.
4. На особу, яка представляється до нагородження Почесною відзнакою МНС України, складається нагородний лист (два примірники), у якому дається характеристика з викладенням конкретних заслуг.
Нагородні документи на особу, яка представляється до відзначення, заслуховуються на загальних зборах працівників підприємств, установ і організацій, розглядаються атестаційними комісіями штабів цивільної оборони та з надзвичайних ситуацій Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, з'єднань і військових частин. Начальниками (командирами, керівниками), які порушили клопотання про нагородження відзнакою, перший примірник нагородного листа направляється через управління підготовки і роботи з кадрами на розгляд колегії МНС України.

................
Перейти до повного тексту