- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 308 від 16.09.98 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 вересня 1998 р. за N 617/3057 |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державного
комітету статистики
N 87 від 21.03.2007 )
Про затвердження форм державної статистичної звітності N 1-ФК, N 2-ФК та Інструкцій щодо їх заповнення
З метою вдосконалення державної статистичної звітності та приведення її до міжнародних стандартів і відповідно до Програми реформування державної статистики на період до 2002 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.98
N 971,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити:
форму державної статистичної звітності N 1-ФК "Звіт з фізичної культури і спорту" (додається);
Інструкцію щодо заповнення форми державної статистичної звітності N 1-ФК "Звіт з фізичної культури і спорту" (додається);
форму державної статистичної звітності N 2-ФК "Зведений звіт з фізичної культури і спорту" (додається);
Інструкцію щодо заповнення форми державної статистичної звітності N 2-ФК "Зведений звіт з фізичної культури і спорту" (додається).
2. Зазначені форми та Інструкції ввести в дію, починаючи зі звіту за 1998 рік.
3. Установити, що забезпечення бланками форми N 1-ФК, N 2-ФК та інструкціями щодо їх заповнення, збір, обробку та контроль за достовірністю інформації здійснює Державний комітет України з фізичної культури і спорту.
4. Державному комітету України з фізичної культури і спорту забезпечити подання Державному комітету статистики зведеної інформації в цілому по Україні, Автономній Республіці Крим, областях, містах Києву та Севастополю за формою N 2-ФК, затвердженою цим наказом, у встановлені терміни.
5. Скасувати наказ Міністерства статистики України від 09.09.93 N 202.
Голова Комітету | О.Г.Осауленко |
Затверджено
Наказ Держкомстату України
16.09.98 N 308
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 вересня 1998 р.
за N 617/3057
Інструкція щодо заповнення державної статистичної звітності N 1-ФК "Звіт з фізичної культури і спорту"
Статистичний звіт з фізичної культури і спорту за формою N 1-ФК складають, незалежно від відомчої підпорядкованості та форми власності: підприємства, установи, організації, навчальні заклади (середні заклади освіти: середні загальноосвітні школи трьох ступенів, спеціалізовані школи, гімназії, ліцеї, школи-інтернати всіх типів); професійно-технічні заклади освіти; вищі заклади освіти I і II рівнів акредитації, III і IV рівнів акредитації; позашкільні фізкультурно-спортивні заклади (центри, ДЮК ФП, клуби в житлових мікрорайонах міст тощо); спортивні команди майстрів; госпрозрахункові клуби з видів спорту. Звіт складається за календарний рік, станом на 1 січня.
Підприємства, установи, організації, що мають ДЮСШ і СДЮШОР, не включають у звіт за формою N 1-ФК дані статистичного звіту форми N 5-ФК і звітують двома звітами (N 1-ФК та N 5-ФК).
Звіт складається у трьох примірниках і подається: районному (міському) відділу з питань фізичної культури та спорту; районній (міській) раді спортивного товариства або районному (міському) відділу освіти. Третій примірник залишається безпосередньо в організації, що звітувала.
Підприємства, установи, організації, навчальні заклади, які не мають у районі (місті) рад спортивних товариств, що їх обслуговують, звітують безпосередньо перед обласною радою спортивного товариства.
Форма звітності повинна бути заповнена без помилок і подана у встановлені терміни.
Розділ I. Фізкультурні кадри
У підрозділі А "Штатні працівники" враховуються кількісні дані про всіх фізкультурних працівників, незалежно від того, у якому штатному розписі затверджена посада: робітника підприємства, установи, організації, навчального закладу, профкому, спортивної споруди, спортивного клубу.
Дані щодо кожного штатного фізкультурного працівника включаються до звіту один раз за основним місцем роботи.
Дані про осіб, що займають штатні посади за сумісництвом, у підрозділ "А" не включаються. До числа працівників з фізичної культури не включають технічних працівників та обслуговуючий персонал.
У графах 2 і 3 враховується кількість осіб, які мають документи про закінчення повного курсу спеціального (фізкультурного) вищого закладу освіти.
У рядку 1 враховується кількість штатних працівників навчальних закладів: вчителі, керівники, що проводять заняття з фізичної культури, а також кількість осіб, що займають адміністративні посади (завідуючий кафедрою, декан факультету, завідуючий відділенням та ін.).
У рядку 2 враховується кількість інструкторів-методистів з фізичної культури підприємств, установ, організацій.
У рядку 3 враховується кількість тренерів-викладачів, що проводять практичні заняття в спортивних секціях з видів спорту.
У рядку 4 враховується кількість директорів, начальників відділів спортивно-масової роботи, інструкторів та інших спеціалістів з фізичної культури, що працюють на спортивних спорудах.
У рядку 5 враховується кількість голів, їх заступників, що працюють в спортивних клубах підприємств, установ, організацій, навчальних закладів.
У рядку 6 враховується кількість педагогів-організаторів фізкультурно-оздоровчої роботи фізкультурно-спортивних клубів, що знаходяться в житлових мікрорайонах міст.
У рядку 7 враховується кількість інших фізкультурних працівників, не поіменованих у рядках 1-6.
У підрозділі "Б", рядок 9 враховується кількість тренерів-викладачів зі спорту на погодинній оплаті, у тому числі й тих, що працюють у платних (абонементних) групах.
У рядку 10 враховується кількість платних інструкторів, що проводять заняття у спортивних секціях.
Розділ II. Спортивні споруди
Враховуються дані про спортивні споруди для фізкультурно-спортивної, оздоровчої роботи, учбово-тренувальних занять і змагань, що розташовані самостійно або входять до комплексу споруд, які відповідають правилам змагань з відповідного виду спорту, мають паспорти і діють на момент складання звіту.
У рядку 1 враховується кількість стадіонів, що мають спортивне ядро (футбольне поле, оточене круговими біговими доріжками, місця для стрибків та метання), трибуни на 1500 місць і більше, допоміжні приміщення (гардероби, душові, роздягальні тощо).
У рядку 2 враховується кількість обладнаних спортивних майданчиків, які мають спеціальне покриття і розмітку.
Із загальної кількості обладнаних спортивних майданчиків у рядку 2.1 виділяється число тенісних кортів.
У рядку 3 враховується кількість футбольних полів газонних або із спеціальним покриттям і розміткою.
У рядку 4 враховується кількість лижних баз на 100 пар лиж і більше зі спеціально обладнаними дистанціями.
У рядку 5 враховується кількість стрілецьких тирів критих і напівкритих на дистанцію не менше 25 метрів.
У рядку 6 враховується кількість плавальних басейнів зі штучними ваннами (всього) довжиною не менше 25 метрів.
Із загальної кількості плавальних басейнів: в рядку 6.1 виділяються число 50-метрових басейнів, в рядку 6.2 виділяється число критих басейнів.
Із загальної кількості критих басейнів в рядку 6.3 виділяється число 50-метрових.
У рядку 7 враховується кількість спортивних залів площею не менше 162 кв.м.
У рядку 8 враховується кількість легкоатлетичних доріжок зі спеціальним покриттям у критих приміщеннях.
Із загальної кількості легкоатлетичних доріжок в рядку 8.1 виділяється число кругових доріжок на дистанцію 200 метрів у критих приміщеннях (манежах).
У рядку 9 враховується кількість легкоатлетичних ядер (арен) з місцями для стрибків, метання та з легкоатлетичними доріжками, що не входять до складу стадіонів.
У рядку 10 враховується кількість спортивних майданчиків, оснащених гімнастичним та тренажерним обладнанням.
У рядку 11 враховується кількість пристосованих приміщень для занять фізичною культурою.
Із загальної кількості пристосованих приміщень для занять фізичною культурою в рядку 11.1 виділяється число тих, що обладнані тренажерами.
Розділ III. Фінансування
У рядку 1 враховуються всі відомості про надходження та витрати на фізичну культуру і спорт: фізкультурно-масову, оздоровчу, туристську, спортивну, організаційну роботу, придбання спортивного інвентарю, обладнання, незалежно від джерел фінансування.
Із загальної суми надходжень та здійснених витрат виділені наступні відомості:
рядок 2 - за кошторисом профкомів;
рядок 3 - з фондів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів;
рядок 4 - з місцевого бюджету;
рядок 5 - з позабюджетних надходжень (добровільні внески приватних підприємств, організацій, окремих громадян).
Відомості про кошти на будівництво та реконструкцію спортивних споруд до звіту не включаються.
Розділ IV. Спортивна робота
Розділ заповнюється на підставі журналів обліку роботи спортивних секцій.
Враховується число осіб, що займаються у спортивних секціях підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, позашкільних спортивних закладів (центри, ДЮК тощо), госпрозрахункових клубів з видів спорту під керівництвом тренерів, на основі затверджених програм, а також число спортсменів в командах майстрів з ігрових видів спорту.
У рядку 1, графі 1 враховується загальна кількість осіб, що займаються у спортивних секціях і командах.
Відомості про кожну особу, що займається у спортивних секціях, заносяться до звіту один раз з відповідного виду спорту.
У рядку 2 окремо показати кількість осіб жіночої статі, що займаються спортом (із рядка 1, графи 1).
У графі 2 враховується кількість всіх тренерів, що проводять заняття: штатні і ті, що працюють з погодинним навантаженням, у тому числі у платних (абонементних) групах.
У графі 3 враховується лише кількість штатних тренерів, трудові книжки яких знаходяться в організації.
Розділ V. Фізкультурно-оздоровча робота
Розділ заповнюєтся на підставі журналу обліку роботи груп фізкультурно-оздоровчої спрямованості.
Заносяться всі відомості про роботу оздоровчої спрямованості (кількість груп фізичної підготовки, туризму, секцій з видів спорту, що працюють на оздоровлення, які діють на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах, за місцем проживання).
Дані про кількість осіб, що займаються у групах фізкультурно-оздоровчої спрямованості, заносяться до звіту за умови відвідання ними організованих занять у обсязі не менше 2 годин на тиждень.
У рядку 1 (графі 1) враховується загальна кількість осіб, що займаються фізкультурно-оздоровчою роботою на підприємстві, в установі, організації, навчальному закладі.
У рядку 1 (графі 2) враховується кількість осіб, що займаються фізкультурно-оздоровчою роботою в платних (абонементних) групах (з графи 1).
Дані про осіб, що займаються у платних (абонементних) групах, включаються до звіту лише в тому випадку, коли прибуток від цих груп (реалізація абонементів) одержує організація, що звітує.
У рядку 1 (графі 3) враховується кількість дітей і підлітків 6-17 років, що займаються фізкультурно-оздоровчою роботою (з графи 1).
Рядок 1.1 заповнюють середні, професійно-технічні, вищі заклади освіти.
У рядку 1.1 (графі 4) враховується кількість учнів і студентів, які відвідують заняття з фізичної культури, крім тих, що віднесені за станом здоров'я до спеціальної медичної групи.
У рядку 1.1 (графі 5) враховується кількість учнів і студентів, які відвідують заняття з фізичної культури 3 рази на тиждень в середніх і професійно-технічних закладах освіти або 4 години на тиждень у вищих закладах освіти (з графи 4).
У рядку 1.1 (графі 6) враховується кількість учнів і студентів, віднесених за станом здоров'я до спеціальної медичної групи.
У рядку 1.1 (графі 7) враховується кількість учнів і студентів, які відвідують заняття з фізичної культури у спецмедгрупах (з графи 6). Підстава - записи у журналі обліку роботи спецмедгрупи.
У рядку 1.3 (графах 1, 2, 3) враховується кількість осіб, що займаються всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання. Рядок заповнюють підприємства, установи, організації, навчальні заклади, що організують фізкультурно-оздоровчу роботу серед населення, яке проживає у відомчому житловому фонді (робота в гуртожитках, дитячо-підліткових фізкультурно-спортивних клубах), а також позашкільні фізкультурні заклади (клуби, центри) незалежно від відомчої підпорядкованості та форми власності.
У рядку 2 враховується кількість осіб жіночої статі, що займаються фізкультурно-оздоровчою роботою (з рядка 1, графи 1).
У рядку 2.1 враховується кількість інвалідів, що займаються реабілітаційно-оздоровчою роботою в інтернатних закладах для дітей-інвалідів (з рядка 1, графи 1).
Рядок 3 та рядок 3.1 заповнюють фізкультурно-спортивні клуби незалежно від відомчої підпорядкованості та форми власності.
Державна статистична звітність
Коди |
форми доку- мента за ДКУД |
організа- ції-скла- дача - ідентифі- каційний код за ЄДРПОУ |
терито- рії за КОАТУУ |
галу- зі за ЗКГНГ |
виду еконо- мічної діяль- ності за КВЕД |
форми влас- ності за КФВ |
організа- ційно- правової форми го- сподарю- вання за КОПФГ |
міністерст- ва, іншого центрально- го органу державної виконавчої влади за СПОДУ |
вищестоя- щої орга- нізації - ідентифі- каційний код за ЄДРПОУ |
|
КС |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
Форма N 1-ФК
Затверджено
Наказ Держкомстату України
16.09.98 N 308
Поштова-річна
Кому подається (назва й адреса Подають незалежно від відомчої
одержувача)______________________ підпорядкованості та форми
_________________________________ власності: підприємства,
_________________________________ установи, організації, навчальні
_________________________________ заклади, позашкільні
Повна назва організації _________ фізкультурно-спортивні заклади,
_________________________________ госпрозрахункові клуби з видів
_________________________________ спорту, спортивні команди
_________________________________ майстрів з видів спорту -
Адреса організації ______________ районному (міському) відділу з
_________________________________ питань фізичної культури та
_________________________________ спорту, раді спортивного
Відомча належність ______________ товариства, районному (міському)
_________________________________ відділу освіти до 5 січня
Форма власності (господарювання)
_________________________________
_________________________________
Звіт з фізичної культури і спорту
за __________ рік
I. Фізкультурні кадри
N рядка |
Штатні і платні працівники |
Кількість |
всього |
тих, що закінчили вищі заклади освіти (фізичне виховання і спорт) |
III і IV рівнів акредита- ції |
I і II рівнів акредита- ції |
А |
Б |
1 |
2 |
3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 8.1 9 10 |
А. Штатні працівники Вчителі, керівники і викладачі навчальних закладів Інструктори-методисти з фі- зичної культури Тренери-викладачі зі спорту Працівники спортивних споруд Працівники спортивних клубів підприємств, установ, органі- зацій, навчальних закладів Педагоги-організатори фіз- культурно-оздоровчої роботи за місцем проживання Інші фізкультурні працівники Всього (сума рядків 1-7) з них: особи жіночої статі Б. На погодинній оплаті та у платних (абонементних) групах Тренери-викладачі зі спорту на погодинній оплаті, у тому числі у платних (абонементних) групах Платні інструктори |
|
|
|
II. Спортивні споруди
N рядка |
Найменування |
Кількість |
А |
Б |
1 |
1 2 2.1 3 4 5 6 6.1 6.2 6.3 7 8 8.1 9 10 11 11.1 |
Стадіони з трибунами на 1500 місць Спортивні майданчики - всього з них: тенісні корти Футбольні поля Лижні бази на 100 пар лиж і більше Стрілецькі тири криті і напівкриті на дистанцію не менше 25 метрів Плавальні басейни - всього з них : 50-метрові криті криті 50-метрові (з рядка 6.2) Спортивні зали площею не менше 162 кв.м Легкоатлетичні доріжки у критих приміщеннях з них: 200-метрові, кругові Легкоатлетичні ядра, що не входять до складу стадіонів Майданчики (гімнастичні містечка) з тренажерним обладнанням Приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять - всього з них: з тренажерним обладнанням |
|
III. Фінансування
N рядка |
Джерела фінансування |
Надійшло (тис.грн.) |
Використано (тис.грн.) |
А |
Б |
1 |
2 |
1 2 3 4 5 |
Витрати на фізичну культуру і спорт - всього у тому числі: за кошторисом профкомів з фондів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів з місцевого бюджету з позабюджетних надходжень |
|
|
IV. Спортивна робота
N рядка |
Вид спорту |
Кількість осіб, що займаються у секціях і командах |
Кількість тренерів, що проводять заняття |
всього |
штатні |
А |
Б |
1 |
2 |
3 |
1 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.7 1.8 1.9 1.10 1.11 1.12 1.13 1.14 1.15 |
Всього у тому числі: |
|
|
|
Із загальної кількості осіб, що займаються в секціях і командах (рядок 1, гр.1):
2. Особи жіночої статі ________
V. Фізкультурно-оздоровча робота
N рядка |
Найменування |
Кількість осіб, що займаються |
Кількість учнів і студентів, які: |
всіма видами фізкуль- турно- оздоров- чої ро- боти |
з них: у платних (абоне- ментних) групах |
із загаль- ної кіль- кості - (гр.1) діти і підлітки 6-17 років |
відві- дують заняття з фізи- чної культу- ри |
з них: 3 рази або 4 години на тиждень |
віднесені за станом здоров'я до спеці- альної медичної групи |
з них: відві- дують заняття з фізи- чної культу- ри у спецмед- групах |
А |
Б |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
1 1.1 1.2 1.3 |
Всього у тому числі: в навчальному закладі на підприємстві, в установі, ор- ганізації за місцем прожи- вання |
|
|
|
Х Х |
Х Х |
Х Х |
Х Х |
Із загального числа осіб, що займаються всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи (рядок 1, гр.1):
2. Особи жіночої статі __________
2.1. Інваліди, що займаються реабілітаційно-оздоровчою роботою __________
3. Кількість дитячо-підліткових фізкультурно-спортивних клубів за місцем проживання ____________
3.1. Кількість осіб, що займаються у дитячо-підліткових фізкультурно-спортивних клубах за місцем проживання (з рядка 1.3, гр.1) ________
"___"______________ рік
____________________________ М.П.
(прізвище, N тел. виконавця) Керівник ________________
Затверджено
Наказ Держкомстату України
16.09.98 N 308
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 вересня 1998 р.
за N 617/3057
Інструкція щодо заповнення державної статистичної звітності N 2-ФК "Зведений звіт з фізичної культури і спорту"
Звіт за формою N 2-ФК складають:
районні (міські) відділи з питань фізичної культури та спорту, районні (міські) ради спортивних товариств, районні (міські) відділи освіти - на основі звітів за формою N 1-ФК, отриманих від підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, позашкільних фізкультурно-спортивних закладів, госпрозрахункових клубів з видів спорту, спортивних команд майстрів з видів спорту, та на основі звітів за формою N 5-ФК ДЮСШ, СДЮШОР;
обласні управління з питань фізичної культури та спорту, обласні ради спортивних товариств, обласні управління освіти - на основі звітів за формою N 2-ФК, поданих районними (міськими) відділами з питань фізичної культури та спорту, радами спортивних товариств, відділами освіти. Разом з тим у відповідні рядки і графи зведеного звіту включаються дані звітів спортшкіл, безпосередньо підпорядкованих цим організаціям, за формою N 5-ФК (ДЮСШ, СДЮШОР) та N 8-ФК (ШВСМ);
обласні управління з питань фізичної культури та спорту у відповідні розділи звіту за формою N 2-ФК включають дані обласного центру "Інваспорт";
центральні ради спортивних товариств складають звіт на основі звітів обласних рад, Міністерство освіти - на основі звітів обласних управлінь освіти;
Держкомспорт - на основі звітів, отриманих від комітету з фізичної культури і спорту Автономної Республіки Крим, обласних, Київського і Севастопольського міських управлінь з питань фізичної культури та спорту.
................Перейти до повного тексту