- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
КОМАНДУЮЧИЙ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 315 від 12.11.97 м.Київ |
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 травня 1998 р. за N 355/2795 |
Про затвердження Положення про порядок забезпечення житловою площею в Національній гвардії України
З метою удосконалення порядку обліку військовослужбовців, працівників та службовців Національної гвардії України, що потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень,
НАКАЗУЮ:
1. Увести в дію Положення про порядок забезпечення житловою площею в Національній гвардії України, що додається.
2. Заступникам командувача НГУ, начальникам управлінь, командирам з'єднань і військових частин, начальникам військово-навчальних та лікувально-оздоровчих закладів НГУ:
- керуватися в службовій діяльності вимогами житлового законодавства та введеним в дію Положенням про порядок забезпечення житловою площею в Національній гвардії України;
- сприяти справедливому, раціональному та гласному розподілу житлової площі;
- попереджувати і своєчасно виявляти порушення законодавства з житлових питань, винуватих притягувати до встановленої законодавством відповідальності.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника командувача Національної гвардії України з тилу - начальника тилу.
4. Наказ надіслати до кожної військової частини.
Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант гвардії |
І.Вальків |
Затверджено
Наказ Командувача Національної
гвардії України 12.11.97 N 315
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 травня 1998 р.
за N 355/2795
Положення
про порядок забезпечення житловою площею в Національній гвардії України
1. Загальні положення
1.1. Це Положення розроблено на підставі вимог житлового законодавства України, доручення Кабінету Міністрів України, з урахуванням особливостей квартирного обліку військовослужбовців Національної гвардії України (надалі - НГУ). Воно встановлює порядок забезпечення житловими приміщеннями осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів, військовослужбовців надстрокової служби та військовослужбовців за контрактом, військовослужбовців-жінок (надалі - військовослужбовці); працівників та службовців НГУ (надалі - працівники).
Вищезазначена категорія осіб (разом з членами їхніх сімей), які проходять службу (працюють) у з'єднаннях, військових частинах, установах, військово-навчальних та лікувально-оздоровчих закладах НГУ (надалі - військові частини), забезпечуються житлом з державного фонду. Забезпечення проводиться за рахунок виділених державою бюджетних коштів.
1.2. Військовослужбовці, направлені на навчання до військових навчальних закладів з вилученням зі списків військових частин, забезпечуються на час навчання житловою площею в гуртожитках. По закінченні навчання житло, яке вони займали, підлягає звільненню у двомісячний термін.
За ними на весь період навчання зберігається житло або черга на його отримання за місцем попередньої служби.
1.3. Управління капітального будівництва і розквартирування Головного управління командувача Національної гвардії України (надалі - ГУК НГУ) щорічно готує відповідні пропозиції командувачу НГУ щодо розподілу державних капітальних вкладень на житлове будівництво пропорційно до числа осіб, які перебувають у черзі на одержання житла, з урахуванням терміну їх перебування на квартирному обліку та проведеного забезпечення житлом у минулий період.
2. Квартирний облік
2.1. Військовослужбовці, які потребують поліпшення житлових умов згідно з чинним житловим законодавством, мають право на прийняття на квартирний облік та одержання у користування житлового приміщення (окремої квартири на сім'ю) відповідно до чинного законодавства.
2.2. Військовослужбовці беруться на квартирний облік за рішенням житлової комісії військової частини, затвердженим командиром військової частини. На засіданні комісії має право бути присутнім військовослужбовець, щодо якого вирішується питання взяття на квартирний облік.
У рішенні вказуються дата взяття на облік, склад сім'ї, підстави для взяття на облік, вид черги на надання житлових приміщень (на загальних підставах, першочергово, позачергово), а у випадку відмови у взятті на облік - підстави відмови з посиланням на відповідну статтю житлового законодавства.
Датою взяття на квартирний облік вважається день, коли було ухвалено рішення житловою комісією військової частини про взяття на квартирний облік.
Списки військовослужбовців, яких взято на квартирний облік, та окремі списки осіб, які користуються правом першочергового та позачергового (додатки 7, 8) одержання житла, мають бути вивішені для загалу.
2.3. На квартирний облік беруться зазначені в пункті 1.1 (цього Положення) категорії осіб, які потребують поліпшення житлових умов і постійно проживають, а також прописані в даному населеному пункті (військовому містечку).
Визначена тривалість часу прописки на військовослужбовців не поширюється в зв'язку з особливостями військової служби, пов'язаними з частими змінами місця проживання. Військовослужбовці дійсної служби, які перебувають на квартирному обліку, при переміщенні по службі беруться (якщо при цьому їх переміщення пов'язане з переїздом до іншого гарнізону) на квартирний облік за новим місцем служби разом з членами їхніх сімей на загальних підставах зі збереженням попереднього часу перебування на квартирному обліку за останнім місцем служби, а також якщо вони стоять у списках на першочергове та позачергове одержання житлових приміщень.
2.4. Відповідно до пункту 2 статті
12 Закону України
"Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" прапорщики, мічмани та військовослужбовці військової служби за контрактом, якщо вони не забезпечені житловою площею за місцем служби, в перші п'ять років на квартирний облік не зараховуються, а їм надається службове приміщення або житлова площа в гуртожитках.
При подальшому проходженні вказаною категорією військовослужбовців військової служби понад 5 років вони зараховуються на квартирний облік та забезпечуються житловою площею на загальних підставах.
2.5. Військовослужбовець, який має підстави бути визнаним таким, що потребує поліпшення житлових умов, формує квартирну справу; якщо за попереднім місцем служби він перебував на квартобліку, то вона надсилається поштою до військової частини за новим місцем служби. Одночасно за новим місцем служби пишеться рапорт (додаток 1) про взяття на квартирний облік.
До рапорту, долученого до квартирної справи, додаються:
- довідка-заява (додаток 2), підписана повнолітніми членами сім'ї, які разом проживають, мають самостійне право на отримання житлового приміщення і бажають стати на квартирний облік разом із заявником;
- довідка (оригінал) з місця проживання про склад сім'ї і прописку, яку видає житлово-експлуатаційна контора (надалі - ЖЕК), квартирно-експлуатаційна частина (надалі - КЕЧ) (додаток 3);
- довідка про склад сім'ї військовослужбовця згідно з особовою справою;
- довідка для військовослужбовців про проходження служби (послужний список) згідно з особовою справою;
- довідка з місця роботи (або навчання) повнолітніх членів родини, за відсутності у працездатного члена сім'ї роботи подається завірена ксерокопія першої і останньої сторінки трудової книжки;
- письмове зобов'язання здати житло від членів сім'ї, які мають самостійне право на одержання житлового приміщення і залишились проживати в квартирі, отриманій за попереднім місцем служби (завірене начальником ЖЕК, КЕЧ);
- документи, що підтверджують право на пільги при отриманні житла;
- довідка (оригінал) про здавання або інше використання житла за попереднім місцем служби (додаток 4).
У разі потреби до заяви додаються інші документи, на вимогу адміністрації військової частини або житлової комісії.
2.6. Підписаний командиром військової частини рапорт заявника про взяття його (з сім'єю) на квартирний облік реєструється в квартирно-експлуатаційній службі в книзі реєстрації рапортів (додаток 9), яка зберігається як документ суворої звітності. Без укомплектування квартирної справи зазначеними в пункті 2.6 цього Положення документами рапорт не реєструється. При потребі перевіряється відповідність зазначених у рапорті та заяві житлових умов заявника і відображається в акті перевірки житлових умов (додаток 5).
У місячний термін зареєстрований рапорт розглядається на засіданні ЖПК військової частини та із затвердженням протоколу (керівником) ухвалюється відповідне рішення.
2.7. На кожного військовослужбовця (на сім'ю), взятого на квартирний облік, заводиться облікова квартирна справа. Обліковій справі дається номер, відповідний номеру в книзі обліку осіб, які стоять на черзі на одержання житлового приміщення.
Облікові квартирні справи зберігаються як документ суворої звітності за місцем квартирного обліку. При отриманні житла громадянами облікові справи зберігаються не менше 5 років.
2.8. Витяг із протоколу засідання ЖПК військової частини разом із квартирною справою в десятиденний термін подається на розгляд та затвердження до гарнізонної ЖПК, де в місячний термін приймається рішення. Відповідальний секретар гарнізонної комісії подає до квартирних відділів місцевих органів влади і самоврядування для затвердження списки взятих на квартоблік (додаток 16).
2.9. При взятті на квартирний облік у військовому містечку, що знаходиться на балансі КЕЧ НГУ, список взятих на квартирний облік перед затвердженням перевіряється і підписується начальником КЕЧ району.
2.10. Щороку у військових частинах, де самостійно провадиться квартирний облік, у період з 1 жовтня по 25 грудня відбувається перереєстрація осіб, що перебувають на квартирному обліку. Це проводиться з наданням оновлених довідок про склад сім'ї та прописку з місця проживання (прописки) та з місця працевлаштування, з перевіркою підстав перебування на квартирному обліку.
2.11. Військовослужбовці знімаються з обліку для поліпшення житлових умов у випадках:
- поліпшення житлових умов, внаслідок чого відпали підстави для одержання іншого житлового приміщення;
- переміщення військовослужбовців до нового місця служби в інший населений пункт;
- звільнення військовослужбовця з військової служби за власним бажанням або за порушення дисципліни, правопорядку, службовою невідповідністю;
- подання відомостей, що не відповідають дійсності, але стали підставою для взяття на квартирний облік, або неправомірних дій службових осіб, які призвели до незаконного взяття на облік;
- використання військовослужбовцем (сім'єю) житлових чеків (приватизацією попереднього житла, наданого державою), у разі чого відпало право на одержання житла в державному фонді.
2.12. Зняття з квартирного обліку та виведення з пільгових списків осіб, які були необгрунтовано внесені до цих списків або втратили вказане право, проводиться житловими комісіями військових частин, які винесли або затвердили рішення про зарахування на облік військовослужбовця (внесли до вказаного списку).
При розгляді цих питань на засідання ЖПК запрошуються зацікавлені особи, про зняття з обліку (вилучення з пільгової черги) їх у п'ятнадцятиденний термін повідомляють у письмовій формі з відображенням підстав зняття з обліку (вилучення зі списку).
2.13. Військовослужбовці, які перебувають на квартирному обліку, при звільненні з військової служби у відставку за віком чи в запас за станом здоров'я, а також у зв'язку зі скороченням штатів залишаються на квартирному обліку при військовій частині або КЕЧ НГУ. Звільнені військовослужбовці, за інших підстав, приймаються на квартирний облік місцевими органами влади і самоврядування, де вони зареєстровані за місцем проживання і взяті на військовий облік, згідно з чинним законодавством.
2.14. У разі смерті військовослужбовця НГУ при проходженні служби, який перебував на квартирному обліку, за членами його сім'ї, які перебували на обліку разом з ним, якщо не відпала потреба в житлі, зберігається право подальшого перебування на квартирному обліку та пільгу першочергового отримання житла.
2.15. Військовослужбовці, які перебували на квартирному обліку за місцем служби і переведені по службі до іншої військової частини, відомства в тому ж населеному пункті, беруться на облік за новим місцем служби зі збереженням попереднього часу перебування на обліку та в списках осіб, які користуються правом пільгового одержання житла. При цьому подається на нове місце обліку оригінал квартирної справи, яка перезатверджується в місцевих органах влади.
2.16. Контроль за станом квартирного обліку у військових частинах НГУ здійснюється відповідальними особами згідно з посадовими обов'язками та житлово-побутовими комісіями.
2.17. Відповідальні особи військових частин, які порушили встановлений порядок взяття на облік осіб, що потребують поліпшення житлових умов, зняття із обліку і надання житлових приміщень, несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Командири військових частин, їх заступники з тилу несуть персональну відповідальність за стан квартирного обліку.
3. Розподіл та надання житлових приміщень
3.1. Житлові приміщення надаються військовослужбовцям та працівникам, що перебувають на квартирному обліку, згідно з чергою, яка визначається часом прийняття на облік або занесенням у списки на пільгове отримання житла.
Винятком можуть бути випадки, передбачені чинним житловим законодавством.
3.2. Надання житла військовослужбовцям проводиться після здачі ними житлової площі, яку вони займали за попереднім місцем служби (з поданням відповідної довідки), крім випадків, коли там залишилися проживати повнолітні члени їхніх сімей.
3.3. Вся житлова площа, яка надійшла до гарнізону від будь-якого джерела, розподіляється згідно з чергою між військовими частинами гарнізону на засіданні гарнізонної житлово-побутової комісії із залученням представників військових частин гарнізону і затверджується рішенням командира головної військової частини гарнізону (дивізія, бригада, окрема військова частина). Після виділення житла на окрему військову частину на засіданні житлово-побутової комісії проводиться її розподіл серед військовослужбовців (працівників), що перебувають на квартирному обліку. Зазначена черговість розподілу житла визначається пропорційно до кількості осіб, що перебувають на квартирному обліку, у відсотковому відношенні до видів черги, у межах календарного перебування на квартобліку, з урахуванням попереднього забезпечення. Рішення ЖПК військової частини розглядається і затверджується гарнізонною ЖПК.
3.4. Списки розподілу житла (додаток 17) подаються в квартвідділи місцевих органів влади і самоврядування для затвердження рішення та оформлення ордерів. Якщо розподілена квартира перебуває поза межами населеного пункту та в окремому військовому містечку в тому будинку, що перебуває на балансі КЕЧ району, то зазначені документи подаються в КЕЧ для оформлення ордерів.
3.5. Перевагою в одержанні житлових приміщень у межах календарного року зарахування на квартирний облік користується зазначена в пункті 1.1 цього Положення категорія осіб, які перебувають на квартирному обліку, в списках позачергового отримання житла, над тими, хто стоїть на черзі першочергового одержання житла, а особи, які підлягають першочерговому одержанню,- над тими, хто перебуває на квартирному обліку на загальних підставах.
3.6. Як виняток, за клопотанням командира (житлової комісії) та за згодою колективних зборів офіцерів і прапорщиків військової частини, житлова комісія гарнізону може розглядати питання надання житла окремим військовослужбовцям поза чергою, з урахуванням їх особистого внеску в підвищення боєготовності військової частини чи в справу розбудови військ та сумлінного виконання своїх службових обов'язків. В іншому випадку для надання житла поза чергою потрібна письмова згода кожного, хто стоїть попереду нього в списку черговиків (що претендують на дану кількість кімнат). При отриманні житла від інвестора на зазначеного військовослужбовця, згідно з договором між НГУ та інвестором, житло надається поза чергою.
3.7. Якщо декілька військовослужбовців, працівників та службовців перебувають на квартирному обліку одночасно і мають однаковий строк взяття на облік та пільгу, то тоді до уваги беруться порядковий номер і дата реєстрації рапорту про взяття на квартирний облік.
3.8. Житлове приміщення надається черговику для всіх членів родини, які перебувають з ним на обліку та прописані в цьому населеному пункті.
3.9. Військовослужбовцю, який перебуває на квартирному обліку, черговість надання житлового приміщення може бути перенесена на рік, якщо він без підстав відмовився від виділеного житлового приміщення, що відповідає встановленим вимогам та розміру. Рішення про це ухвалює ЖПК військової частини, про що сповіщається зацікавлена особа в п'ятнадцятиденний термін у письмовій формі.
3.10. У випадках відсутності відповідного житла на прохання тих громадян, чия черга на отримання житла надійшла, цим громадянам може бути надане житлове приміщення, менше за нормативну забезпеченість, як тимчасове поліпшення житлових умов, без зняття з квартирного обліку і зі збереженням місця у черзі.
3.11. Особам, які були уражені променевою хворобою будь-якого ступеня або стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи і потребують особливого догляду, надається додаткова площа у вигляді окремої кімнати згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 31.12.96
N 1589. У відповідності до зазначеної постанови придбання або будівництво житла для військовослужбовців та працівників - учасників ЧАЕС може відбуватись за рахунок коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення.
3.12. Крім цього, звільнений у запас (за станом здоров'я, скороченням штату) або у відставку (за віком) військовослужбовець, що потребує поліпшення житлових умов, має вислугу не менше 20 календарних років і обрав для проживання інший населений пункт (іншу місцевість), може бути, враховуючи існуючий порядок прописки, забезпечений житлом за рахунок місцевих органів влади і самоврядування відповідно до п.45 постанови Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року
N 470. Ця пільга, підтверджена довідкою (додаток 15), надається звільненому військовослужбовцю у військовому комісаріаті населеного пункту, який після звільнення з військової служби первісно обирається ним як місце проживання, де він оформив прописку і прийнятий на військовий облік.
3.13. Військовослужбовці НГУ, що одержали житло в порядку поліпшення житлових умов та вписані в ордер, втрачають право на раніше займане ними житлове приміщення (у т.ч. і в іншому населеному пункті), а при відмові від звільнення підлягають виселенню в судовому порядку.
3.14. Рішення про надання житлового приміщення може бути переглянуте рішенням ЖПК до видачі ордера, якщо з'ясуються обставини, які не були раніше відомі і могли вплинути на зазначене рішення, а в разі видачі ордера - в судовому порядку.
3.15. Працівники військових частин та підприємств військової торгівлі, розміщених за межами міст і селищ міського типу, забезпечуються житлом за рахунок житлового фонду цих військових частин.
У містах та селищах міського типу працівники торговельно-побутових підприємств військової торгівлі та інших підприємств, а також госпрозрахункових організацій забезпечуються житлом за рахунок житлового фонду цих підприємств (організацій).
4. Ордер на житлове приміщення
4.1. На підставі рішення про надання житлового приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду органів місцевої влади і самоврядування (КЕЧ району) видається ордер, який є єдиною підставою для вселення в надане житлове приміщення. Ордер може бути видано лише на вільне житлове приміщення, він дійсний протягом 30 днів з часу його отримання та повинен бути зареєстрованим у місцевій житлово-експлуатаційній конторі (будинкоуправлінні КЕЧ).
4.2. Ордер на житлове приміщення може бути визнано недійсним у судовому порядку. Вимогу про визнання ордера недійсним може бути заявлено протягом трьох років з дня його видачі.
5. Обмін житлових приміщень
5.1. Обміном житлових приміщень займаються відповідні структури місцевих органів влади і самоврядування (бюро з обміну житловими приміщеннями), а обмін житла у військових містечках НГУ проводиться квартирно-експлуатаційною частиною місцевого гарнізону. Військовослужбовці, працівники та службовці як наймачі житлових приміщень у будинках громадського і державного житлового фонду мають право за письмовою згодою членів сім'ї, що проживають разом із ними, включаючи і тимчасово відсутніх, провести з іншими наймачами в будинку обмін займаного житлового приміщення зазначеного фонду або з членом житлово-будівельного кооперативу.
5.2. Якщо житлові приміщення розташовані в різних населених пунктах, то обмін оформлюється місцевим органом влади і самоврядування (бюро з обміну житловими приміщеннями) в одному з населених пунктів за вибором учасників обміну.
5.3. У випадках обміну житлового приміщення у будинках Національної гвардії України згоду на обмін, передбачену житловим законодавством, надає центральна житлово-побутова комісія за поданням гарнізонної ЖПК.
5.4. Визнання обміну недійсним проводиться в судовому порядку.
6. Бронювання житлового приміщення
6.1. Бронюванням житлових приміщень займаються відповідні структури місцевих органів влади і самоврядування, а бронювання житла у військових містечках НГУ провадиться КЕЧ місцевого гарнізону.
Ті житлові приміщення військового містечка, що їх займають наймачі (військовослужбовці, працівники та службовці) та члени їхніх сімей, бронюються при направленні наймача на роботу за кордон на весь час перебування за кордоном. Житлова площа, яку заброньовано за військовослужбовцями, обліковується у КЕЧ району і в головному гарнізонному військовому формуванні у книзі обліку заброньованої житлової площі (додаток 10).
6.2. У разі бронювання житлового приміщення місцевими органами влади і самоврядування КЕЧ району (у військових містечках) за місцем знаходження приміщення, що бронюється, видає наймачеві або члену його сім'ї охоронне свідоцтво (броню). При виникненні непорозумінь питання розв'язується в судовому порядку.
6.3. Якщо наймач та члени його сім'ї не повернулись у заброньоване житлове приміщення протягом шести місяців після закінчення строку дії броні, то договір наймання житлового приміщення за позовом власника (КЕЧ, ЖЕК) може бути розірвано в судовому порядку.
7. Облік житлової площі
7.1. Облікові підлягає житлова площа, що надійшла від власного будівництва НГУ або придбання збудованого житла; житлова площа, що належить військовослужбовцям та членам їхніх сімей, які були передані від інших відомств на баланс НГУ; житло, отримане від пільгового кредиту (до погашення).
7.2. Уся житлова площа обліковується у КЕЧ району і в головній військовій частині гарнізону НГУ (у разі відсутності КЕЧ) у книзі обліку житлової площі, яка підлягає заселенню (додаток 12).
У військових частинах ураховується та житлова площа, на якій проживають військовослужбовці, працівники та службовці цієї частини.
Житлова площа в будинках місцевих органів влади і самоврядування, міністерств та відомств обліковується також у картках обліку житлової площі (додаток 13). Картки обліку такої площі, закріпленої за гарнізоном, нумеруються та реєструються у книзі реєстрації карток обліку (додаток 14). У випадку зняття з обліку закріпленої житлової площі у картці робиться відповідна позначка. Картки зберігаються постійно.
7.3. Перевірка стану обліку та використання житлової площі, закріпленої за гарнізонами у будинках місцевих органів влади і самоврядування, міністерств та відомств, провадиться щороку відповідальними особами головної гарнізонної військової частини разом з гарнізонними житловими комісіями. Про проведенні перевірки робляться відповідні позначки в картках обліку.
Додаток 1
до Положення про порядок забезпечення
житловою площею в Національній
гвардії України
Номер облікової справи
______________________
Голові житлово-побутової комісії
____________________________________________
(військове звання, прізвище)
Рапорт
Прошу взяти мене на облік для одержання житлової площі (поліпшення житлових умов).
Мої дані:
1. Прізвище, ім'я, по батькові ______________________________
2. Підрозділ теперішнього місця служби ______________________
3. Посада ___________________________________________________
4. Військове звання _________________________________________
5. Дата і місце народження __________________________________
6. Сімейний стан ____________________________________________
7. Рік початку служби _______________________________________
8. Місяць, рік початку служби (в даній частині) _____________
9. Категорія житлової площі, яку займаю, в м_________________
__________________________________________________________________
(приватна квартира, гуртожиток, житлова площа в загальній
квартирі, окрема державна квартира, кооперативна квартира, будинок
у приватній власності, проживання на заброньованій житловій площі)
10. Адреса місця проживання на даний час ____________________
__________________________________________________________________
11. Метраж займаної житлової площі _______ кв.м, кількість
кімнат ________________________
12. Житлова площа на старому місці служби _____ (назва міста)
(для тих, які прибули нещодавно)
__________________________________________________________________
(адреса, характеристика квартири, хто залишається у квартирі для
дальшого проживання (конкретно)
13. Наявність довідки про здачу квартири на старому місці
служби ___________________________________________________________
(так, ні)
14. Права на пільги _________________________________________
(для заявника та членів його сім'ї)
15. Кількість членів сім'ї __________________________________
16. Наявність заброньованої житлової площі в інших населених
пунктах країни _______________________
(так, ні)
17. Склад сім'ї (за особами)
------------------------------------------------------------------
Прізвища, імена, по Родинні Рік народження
батькові: відносини
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
18. Дані про використання житлових чеків ____________________
19. З переліком потрібних документів ознайомлений
__________________________________________________________________
(підпис, прізвище та ініціали заявника) "___" _________ 19__ р.
Думка старшого начальника ___________________________________
Дата взяття на облік _______________ протокол ЖПК N _________
Причина залишення на обліку _________________________________
Дата і причина зняття з обліку ______________________________
Одержав житлову площу ___________ Характеристики одержаної
житлової площі ___________________________________________________
Відповідальна особа за облік ________________________________
підпис, прізвище
"___" ______________ 19__ р.
Формат А4 (210х297)
Додаток 2
до Положення про порядок забезпечення
житловою площею в Національній
гвардії України
Довідка-заявка
1. Прізвище, ім'я, по батькові ______________________________
2. Місце роботи та займана посада ___________________________
3. З якого року проживає в даному населеному пункті _________
4. Звідки і з якого приводу прибув у даний населений пункт __
__________________________________________________________________
5. Перелічити адреси і дані про житлову площу, яку займав за весь період минулого проживання в даному населеному пункті (якщо це мало місце).
------------------------------------------------------------------
Адреса |Розмір займаної|У якому році і |Причини зміни
|житлової площі |якою установою |місця прожи-
| |було надано жит-|вання
| |лову площу |
-------------------+---------------+----------------+-------------
| | |
------------------------------------------------------------------
6. Крім вказаної житлової площі, чи має заявник, його дружина
(чоловік), батьки, діти житлову площу в даному населеному пункті
або за його межами (вказати адресу та розмір займаної площі, хто
фактично проживає)________________________________________________
__________________________________________________________________
7. Склад сім'ї
------------------------------------------------------------------
Прізвище й ініціали|Ким дово-|Рік на-|З якого року|Дата реєстрації
|диться |роджен-|проживає в |на проживання
|(родинні |ня |даному насе-|за даною адре-
|зв'язки) | |леному пунк-|сою
| | |ті |
-------------------+---------+-------+------------+---------------
| | | |
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
Прізвище та іні-|Ким доводиться |Місце роботи,|З якого часу працює
ціали |(родинні зв'яз-|його адреса |на даному підприєм-
|ки) | |стві, в організації
----------------+---------------+-------------+-------------------
| | |
------------------------------------------------------------------
8. У чому полягає прохання заявника _________________________
9. Телефон службовий _______________ домашній _______________
Підпис заявника та дорослих членів сім'ї ____________________
Дата заповнення _______________________
Формат А4 (210х297)
Додаток 3
до Положення про порядок забезпечення
житловою площею в Національній
гвардії України
Штамп
Довідка
з місця проживання про склад сім'ї та прописку
Дана гр-у(-і) _______________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
у тому, що він(вона) проживає і __________________________________
(постійно, тимчасово)
прописаний(а) у _________________________ по вул. _______________,
(назва населеного пункту)
будинок N ________, кв.N _____________, яка складається з ________
(ізольована, комунальна)
кімнат житловою площею _____________ на __________________ поверсі
________________ поверхового будинку, що належить ________________
(прописом)
Особовий рахунок відкрито на ім'я гр-а ______________________
Благоустрій будинку _________________________________________
__________________________________________________________________
(водопровід, каналізація, центральне опалення, ванна або душ, газ,
ліфт тощо)
Технічний стан будинку і характеристика житлового приміщення
__________________________________________________________________
У цьому житловому приміщенні проживає __________ членів сім'ї
------------------------------------------------------------------
N |Прізвище,|Родинні від-|Рік на-| Дата прописки |Відмітки про
з/п|ім'я, по |носини з |роджен-|------------------|виписку тим-
|батькові |особою, на |ня |у даному|у даному |часово від-
| |ім'я якої | |примі- |населено-|сутнього
| |відкрито | |щенні |му пункті|члена сім'ї,
| |особовий ра-| | | |за яким збе-
| |хунок | | | |рігається
| | | | | |житлове при-
| | | | | |міщення
---+---------+------------+-------+--------+---------+------------
---+---------+------------+-------+--------+---------+------------
------------------------------------------------------------------
Керівник організації,
яка здійснює експлуатацію
житлового будинку ________ ________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
Паспортист ________ ________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
Бухгалтер ________ ________________________
(підпис) (прізвище, ініціали)
Печатка
Формат А4 (210х297)
________________
Примітки: 1. Особі, яка проживає у будинку, що належить громадянинові на праві особистої власності, довідка видається і підписується власником будинку та засвідчується у порядку, установленому місцевою райдержадміністрацією.
2. У довідці відображати - приватизовано квартиру чи ні.
Додаток 4
до Положення про порядок забезпечення
................Перейти до повного тексту