- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "ХЛІБ УКРАЇНИ"
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 65/213/77 від 14.10.97 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 листопада 1997 р. за N 536/2340 |
Про Порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами під урожай 1998 року
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінагропрому
N 123/89/37 від 20.04.98 )
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 1997 року
N 977 "Про умови забезпечення мінеральними добривами потреб сільського господарства під урожай 1998 року",
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами під урожай 1998 року, що додається.
2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника міністра агропромислового комплексу Рижука С.М., заступника міністра фінансів Антоньєва Г.К., першого заступника голови правління ДАК "Хліб України" Зуба Г.І.
Міністр агропромислового комплексу України Голова Державної акціонерної компанії "Хліб України" Міністр фінансів України Погоджено: Міністр промислової політики України Перший заступник Міністра транспорту України - Генеральний директор "Укрзалізниці" | Ю.М.Карасик Г.Г.Омельяненко І.О.Мітюков В.М.Гуреєва А.В.Слободян |
Затверджено
наказом Міністерства агропромислового
комплексу України, Міністерства
фінансів України, Державної
акціонерної компанії "Хліб України"
14 жовтня 1997 року N 65/213/77
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 листопада 1997 р.
за N 536/2340
Порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами під урожай 1998 року
Цей Порядок, розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 1997 року
N 977 "Про умови забезпечення мінеральними добривами потреб сільського господарства під урожай 1998 року", визначає такі основні положення.
1. Конкурсна комісія, затверджена зазначеною постановою, протокольними рішеннями від 22 і 30 вересня, 5 грудня 1997 року, від 13 січня, 5 квітня та 24 квітня 1998 року, визнала переможцями конкурсу ДП "Українська газова компанія", АТЗТ "Укргаззбут", АТЗТ "Інтергаз", ТЕК "Ітера Україна", Роздільське ДГХП "Сірка", ВАТ "СумиХімпром", Вінницьке ДП "ВО Хімпром", ВАТ "РівнеАзот", ТОВ "Імпекс Трейд ЛТД", фірму "Інек", ВАТ "Торговий дім Галичина", ТОВ "Українська фондова спілка", які поставлятимуть мінеральні добрива сільськогосподарським товаровиробникам.
( Абзац перший пункту 1 в редакції Наказу Мінагропрому
N 123/89/37 від 20.04.98 )
Вартість мінеральних добрив визначається із врахуванням витрат на їх виробництво, залізничний тариф, подачу і прибирання вагонів та організаційних витрат.
Обмін мінеральних добрив на сільськогосподарську продукцію здійснюється із розрахунку вартості пшениці 3-го класу - 120 дол.США за одну тонну з ПДВ згідно з додатком.
Власниками мінеральних добрив до передачі їх агрохімічним підприємствам є тільки оптові постачальники (далі - Постачальники), визначені на конкурсних умовах відповідно до протоколів рішень комісії з організації та проведення конкурсу постачальників мінеральних добрив сільськогосподарським товаровиробникам.
Постачальники, що перемогли у конкурсі, на договірних умовах забезпечують виробництво мінеральних добрив на хімічних підприємствах України і, через систему державного об'єднання "Украгрохім" (далі - ДО "Украгрохім"), постачання сільськогосподарським товаровиробникам 1.2 млн.тонн поживних речовин мінеральних добрив, з них: 856 тис.тонн азотних, 260 тис.тонн фосфорних, 84 тис.тонн калійних за кошти, продовольче і товарне зерно та іншу сільськогосподарську продукцію.
2. Забезпечення хімічних підприємств природним газом, електроенергією та сировинними ресурсами здійснюється оптовими постачальниками мінеральних добрив або уповноваженими ними компаніями.
Постачальники енергоносіїв та сировинних ресурсів і підприємства хімічної промисловості регулюють відносини з двосторонніми договорами.
3. Відстрочка з платежів постачальникам мінеральних добрив, підприємствам-виробникам мінеральних добрив, ДАК "Хліб України", ВАТ "Агрохімцентр", Укрзалізниці, сільськогосподарським товаровиробникам, яким постачаються мінеральні добрива, надається Міністерством фінансів України відповідно до статті
9 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року
N 8 "Про стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів" без надання податкового кредиту, нарахування пені і штрафів.
Рішення про надання відстрочки повідомляється Мінфіном Державній податковій адміністрації України, Міністерству агропромислового комплексу України, ДАК "Хліб України", а також іншим зацікавленим підприємствам і організаціям.
Підприємства і організації, які отримали рішення Мінфіну, сповіщають про нього підвідомчі підприємства і організації.
Для отримання відстрочки з платежів платник звертається до податкової адміністрації за місцем реєстрації платника із заявою, до якої додаються:
- копія рішення (протоколу) комісії з організації і проведення конкурсу постачальників мінеральних добрив (для оптових постачальників);
- копії договорів та інші документи, що підтверджують участь підприємства у виконанні зазначеної постанови Кабінету Міністрів України відповідно до цього Порядку;
- довідка про фактично поставлені (отримані) мінеральні добрива та суми платежів за них, які мають бути сплачені до Державного бюджету України за формою декларацій на відповідні податки.
Податкові адміністрації на підставі прийнятих рішень Мінфіну перевіряють подані документи та правильність визначення суми податку, що підлягає відстрочці, вносять потрібні дані в облік податків по платниках та здійснюють контроль за дотриманням платниками строків надання відстрочок.
( Пункт 3 в редакції Наказу Мінагропрому
N 123/89/37 від 20.04.98 )
4. За дорученням ДО "Украгрохім" та Державної акціонерної компанії "Хліб України" (далі - ДАК "Хліб України") відкрите акціонерне товариство "Агрохімцентр" (далі - ВАТ "Агрохімцентр") виконує наступне:
- укладає договори з агрохімічними формуваннями Автономної Республіки Крим і областей, які в свою чергу організовують укладання аналогічних договорів з районними агрохімічними формуваннями (далі - райагрохім) і контролюють постачання мінеральних добрив товаровиробникам за кошти, продовольче і фуражне зерно та іншу продукцію з урожаю 1997-1998 років;
- здійснює прикріплення агрохімічних формувань Автономної Республіки Крим, областей та окремих районів до хімічних підприємств-виробників мінеральних добрив і в межах обсягів, передбачених тристоронніми договорами, слідкує за своєчасним поданням підприємствам-виробникам рознарядок на відвантаження мінеральних добрив;
- забезпечує облік та звітність надходження мінеральних добрив по регіонах, організовує документообіг, передбачений цим порядком.
5. Взаємодія між постачальниками мінеральних добрив, ВАТ "Агрохімцентр" та ДАК "Хліб України" визначається за тристоронніми договорами та цим Порядком.
Власником отриманих райагрохімами мінеральних добрив є ДАК "Хліб України", який доручає ВАТ "Агрохімцентр" надавати погоджені розпорядження на відвантаження, зберігання і передачу сільськогосподарським товаровиробникам мінеральних добрив на підставі тристоронніх договорів між райагрохімами, сільгосптоваровиробниками і заготівельними або переробними підприємствами.
Взаємодія між оптовими постачальниками мінеральних добрив та хімічними підприємствами визначається за двосторонніми договорами, в яких передбачаються зобов'язання постачальників по забезпеченню виробників мінеральних добрив енергоносіями і сировиною у обсязі витратних коефіцієнтів, умов оплати залізничних тарифів, витрат на переробку, упакування, (з урахуванням податків на додану вартість) інших обов'язкових платежів та порядок нарахування та сплати зазначених платежів до бюджетів.
6. Райагрохіми укладають з сільськогосподарськими товаровиробниками, заготівельними та переробними підприємствами договори (за формою згідно з додатком 2) про розрахунок за отримані мінеральні добрива коштами, зерном або іншою сільськогосподарською продукцією з урожаю 1997-1998 рр., які узгоджуються з відділеннями Державного казначейства України.
Договори на поставку мінеральних добрив укладаються тільки з тими сільськогосподарськими товаровиробниками, які не мають заборгованості за грошові та матеріально-технічні аванси, надані їм в рахунок державного замовлення (контракту) в 1994-1997 роках, крім тих заборгованостей, що пролонговані згідно з постановою Кабінету Міністрів від 24 вересня 1997 р.
N 1062.
7. Сільськогосподарські товаровиробники отримують мінеральні добрива від райагрохімів відповідно до укладених договорів (за еквівалентами обміну, які погоджені з їх постачальниками), згідно з протоколом комісії з організації та проведення конкурсу постачальників мінеральних добрив. Підтвердженням факту одержання мінеральних добрив є акт їх передачі-приймання (за формою згідно з додатком 3), що підписаний керівниками райагрохімів, заготівельних підприємств і сільськогосподарських товаровиробників та погоджених з відділеннями Державного казначейства України в районах.
У ціні добрив та еквівалентах обміну враховано: витрати на виробництво мінеральних добрив з урахуванням податку на додану вартість, на транспортування до складів райагрохімів (залізничний тариф, подача та прибирання вагонів, включаючи розмонтування, приймання, збереження та інші послуги залізничних станцій, таких як: перевод стрілок, промивання вагонів, встановлення башмаків, надання повідомлень одержувачам мінеральних добрив), а також організаційні витрати агрохімічних формувань, що пов'язані з постачанням цих добрив до станцій призначення.
8. Постачальники мінеральних добрив, за рознарядками агрохімічних формувань Автономної Республіки Крим і областей, відповідно до укладених з ВАТ "Агрохімцентр" договорів, відвантажують вироблені мінеральні добрива отримувачам, а у відвантажувальних документах роблять записи: "В рахунок ДАК "Хліб України", "ПКМУ-97-977".
9. Підтвердженням факту одержання райагрохімами мінеральних добрив є акт про передачу-приймання мінеральних добрив, підписаний керівниками районних агрохімічних формувань, заготівельних або переробних підприємств і погоджений з представниками відділень Державного казначейства України в районах за формою згідно з додатком 4. По одному примірнику актів залишається у кожного із суб'єктів, що його підписали.
На підставі актів про передачу-приймання мінеральних добрив та тристоронніх договорів між райагрохімами, заготівельними або переробними підприємствами і сільськогосподарськими товаровиробниками про їх реалізацію, складаються реєстри актів про передачу-приймання мінеральних добрив та реєстри витрат залізничних станцій-отримувачів, пов'язаних з подаванням та прибиранням вагонів з міндобривами згідно з додатком 5.
Реєстри актів про передачу-приймання мінеральних добрив, завірених печатками райагрохімів, заготівельних або переробних підприємств і погоджених з відділеннями Державного казначейства України у районах, щомісяця передаються до агрохімічних формувань Автономної Республіки Крим і областей, де оформляються і узгоджуються з представництвами ДАК "Хліб України", управліннями Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях. Зведені реєстри по Автономній Республіці Крим та областях щомісяця, до 10 числа місяця, наступного за звітним, подаються до ВАТ "Агрохімцентр", котре на підставі цих реєстрів протягом 10 днів акцептує випущені ДАК "Хліб України" прості векселі.
( Абзац третій пункту 9 із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінагропрому
N 123/89/37 від 20.04.98 )
10. ДАК "Хліб України" здійснює випуск та забезпечує облік простих векселів (далі - векселі) на суму до 780 млн.гривень частинами по 260 млн.гривень, у межах вартості залишку зерна, закупленого за державним замовленням, для розрахунків за отримані від постачальників мінеральні добрива.
( Пункт 10 із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінагропрому
N 123/89/37 від 20.04.98 )
11. ДАК "Хліб України" передає Головному управлінню Державного казначейства України для авалювання акцептовані ВАТ "Агрохімцентр" векселі, реєстри векселів та актів про приймання мінеральних добрив, а також довідку про залишки зерна в державних ресурсах.
12. Головне управління Державного казначейства України надає аваль за векселями, виданими ДАК "Хліб України" в рахунок розрахунків за отримані товаровиробниками мінеральні добрива. Один примірник реєстру векселів залишається в Головному управлінні Державного казначейства України, (далі - Головдержказначейство), а другий повертається до ДАК "Хліб України".
Після отримання аваля за векселями ДАК "Хліб України" до 20 числа кожного місяця передає їх (за актами про передачу-приймання) постачальникам мінеральних добрив.
Після цього між ДАК "Хліб України", Головним управлінням Державного казначейства України і постачальниками мінеральних добрив укладається договір про зворотний викуп векселів протягом 10 місяців з дня його підписання, але не пізніше 20 грудня 1998 року.
Головне управління Державного казначейства забезпечує резервування коштів, які надходять від повернутих бюджетних позичок, наданих на закупівлю сільськогосподарської продукції за державним замовленням, у межах 30 відсотків від суми авальованих векселів для забезпечення зворотного їх викупу в постачальників мінеральних добрив.
( Пункт 12 доповнено абзацом четвертим згідно Наказом Мінагропрому
N 123/89/37 від 20.04.98 )
13. Заготівельні або переробні підприємства на підставі договорів з сільськогосподарськими товаровиробниками про заготівлю зерна та іншої сільськогосподарської продукції і актів про передачу-приймання мінеральних добрив, приймають від сільськогосподарських товаровиробників зерно та іншу сільськогосподарську продукцію, забезпечують їх збереження та облік. У квитанціях на приймання зерна (Ф-13) робиться запис: "В рахунок ДАК "Хліб України" за мінеральні добрива".
ДАК "Хліб України" та його представництва в Автономній Республіці Крим і областях відкривають в установах банків спеціальні рахунки, на які зараховуються кошти від реалізації добрив та сільськогосподарської продукції, заготовленої в обмін на мінеральні добрива.
Представництва ДАК "Хліб України" не пізніше наступного дня після одержання коштів перераховують їх на спеціальний рахунок ДАК "Хліб України".
14. ДАК "Хліб України" забезпечує зворотний викуп векселів, переданих постачальникам мінеральних добрив, шляхом перерахування їм коштів, отриманих від реалізації цих добрив або передачею прийнятої від товаровиробників сільськогосподарської продукції.
У разі нездійснення ДАК "Хліб України" викупу векселів, на які надано аваль Головдержказначейством, ДАК "Хліб України" викуповує їх у векселедержателів до 30 грудня 1998 р. за рахунок реалізації зерна з державних ресурсів.
ДАК "Хліб України" за станом на 1 грудня здійснює розрахунки щодо можливості своєчасного викупу векселів у векселедержателів і вносить, у разі необхідності, пропозиції Кабінету Міністрів України про реалізацію зерна з державних ресурсів.
Про викуп векселів ДАК "Хліб України" повідомляє Головному управлінню державного казначейства України.
Зерно, використане з державних ресурсів на вказані цілі, поповнюється за рахунок сільгосптоваровиробників, які не розрахувались за отримані мінеральні добрива з урожаю наступного року.
15. Укрзалізниця забезпечує першочергове перевезення мінеральних добрив, а також компонентів і сировини для їх виробництва, а рухомий склад виділяє за замовленням вантажовідправників без справляння додаткових зборів за позапланову подачу вагонів.
Розрахунки за перевезення мінеральних добрив та додаткові збори на станціях відправлення проводяться постачальниками мінеральних добрив.
Остаточні розрахунки за перевезення та надані послуги, що виконуються на станціях призначення, проводяться постачальниками через Управління залізниць.
З метою централізованих розрахунків оптові постачальники мінеральних добрив відкривають коди (довідка-рахунок) платників у Технічному центрі по обробці перевізних документів (далі - ТехПД) за місце знаходження управлінь залізниць.
16. Витрати ДО "Украгрохім", агрохімічних формувань Автономної Республіки Крим, областей і ВАТ "Агрохімцентр", пов'язані з організацією забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами, відшкодовуються за угодою з постачальниками мінеральних добрив та ДАК "Хліб України".
17. Витрати районних агрохімічних підприємств на розвантаження вагонів, приймання, зберігання і доставку мінеральних добрив до сільськогосподарських товаровиробників відшкодовуються споживачами за окремими угодами.
18. Фактичні витрати сільськогосподарських товаровиробників на транспортування мінеральних добрив з підприємств хімічної промисловості самовивозом, що не перевищують вартості залізничного тарифу до 100 км, компенсуються їм за рахунок зменшення кількості сільськогосподарської продукції, що закладається ними до заготівельних і переробних підприємств, виходячи із еквівалентної вартості цієї продукції.
Підставою для цих розрахунків є рахунок-фактура, виписаний хімічним підприємством на самовивіз автотранспортом споживача, довідка Укрзалізниці про вартість залізничного тарифу і акт списання витрат на самовивіз мінеральних добрив, що підписується керівниками райагрохімів, заготівельними або переробними підприємствами згідно з додатком 6.
При самовивозі мінеральних добрив з підприємств хімічної промисловості автотранспортом райагрохімів сільськогосподарські товаровиробники розраховуються за ці витрати безпосередньо з районними агрохімічними підприємствами на договірних умовах.
19. Районні агрохімічні, заготівельні або переробні підприємства до 10-го числа кожного місяця, наступного за звітним, подають Міністерству сільського господарства і продовольства Автономної Республіки Крим, управлінням сільського господарства та продовольства обласних державних адміністрацій, відділенням Державного казначейства України в районах, формуванням ДО "Украгрохім", представництвам ДАК "Хліб України" та управлінням Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим і областях довідку про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 1997 року
N 977 згідно з додатком 7.
Формування ДО "Украгрохім" та представництва ДАК "Хліб України" в Автономній Республіці Крим і областях до 15 числа кожного місяця подають узагальнені дані до ВАТ "Агрохімцентр", ДАК "Хліб України" і управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим і областях.
Зведені дані по Україні ВАТ "Агрохімцентр" та ДАК "Хліб України" до 20 числа кожного місяця подають Головному управлінню Державного казначейства України та Міністерству фінансів України.
20. Постачальники мінеральних добрив забезпечують оперативне звітування перед ВАТ "Агрохімцентр" про їх відвантаження у розрізі регіонів та хімічних підприємств.
21. Контроль за виконанням цього Порядку покладається на:
- Мінагропром;
- ДАК "Хліб України";
- Головне управління Державного казначейства України.
Додаток 1
до Порядку забезпечення сільськогосподарських
товаровиробників мінеральними добривами під
урожай 1998 року
Еквіваленти
обміну сільськогосподарської продукції на мінеральні добрива під урожай 1998 року
тонн
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Міндобрива | Сільськогосподарська продукція
|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| пшениця | гречка | ячмінь| горох | кукурудза |насіння |яловичина|масло |олія |цукор
|--------------------+-----------------| |фуражний|---------------|соняшнику| | | |
| III кл. | IV кл. | I кл. | II кл. |II кл. | |II кл. |III кл.| | | | |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ам.селітра 1,00 1,11 0,67 0,71 1,85 1,41 1,33 1,60 0,75 0,0809 0,0432 0,1714 0,3361
карбамід 1,33 1,48 0,89 0,94 2,46 1,88 1,77 2,13 1,00 0,1076 0,0575 0,2280 0,4471
сульфат амонію 0,52 0,58 0,35 0,37 0,96 0,73 0,69 0,83 0,39 0,0420 0,0224 0,0889 0,1744
аміак 1,40 1,55 0,93 0,99 2,58 1,97 1,86 2,23 1,05 0,1129 0,0604 0,2394 0,4693
аміачна вода 0,40 0,44 0,26 0,28 0,73 0,56 0,53 0,63 0,30 0,0320 0,0171 0,0679 0,1332
рідкі ам.доб-
рива 0,13 0,15 0,09 0,09 0,24 0,19 0,18 0,21 0,10 0,0107 0,0057 0,0226 0,0444
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Міністерство агропромислового
комплексу
Державна акціонерна компанія
"Хліб України"
Постачальники мінеральних
добрив
Додаток 2
до Порядку забезпечення сільськогосподарських
товаровиробників мінеральними добривами під
урожай 1998 року
Договір N _____
про постачання сільськогосподарським товаровиробникам мінеральних добрив в обмін на сільськогосподарську продукцію
"___" _________ 199_ р.
__________________________________________________________________
(найменування агрохімічного формування)
в особі _________________________________________________________,
(прізвище, ім'я та по батькові, посада)
що діє на підставі Статуту, далі - Райагрохім, ___________________
__________________________________________________________________
(найменування сільськогосподарського товаровиробника)
в особі __________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада)
__________________________________________________________________
що діє на підставі Статуту, далі - Одержувач, ____________________
__________________________________________________________________
(найменування заготівельного підприємства)
в особі __________________________________________________________
(прізвище, ім'я та по батькові, посада)
_________________________________________________________________,
що діє на підставі Статуту, далі - Загогівельник, відповідно до
Порядку забезпечення сільськогосподарських товаровиробників
мінеральними добривами під урожай 1998 року (далі - Порядок),
затвердженого наказом Міністерства агропромислового комплексу,
Міністерства фінансів, ДАК "Хліб України" від 14 жовтня 1997 року
N 65/213/77 уклали цей Договір про наступне:
1. Предмет договору
1.1. Райагрохім забезпечує Одержувача мінеральними добривами (далі - засоби хімізації) з наступною оплатою їх вартості шляхом закладання у Заготівельника сільськогосподарської продукції урожаю 1997-1998 рр. або коштами.
2. Райагрохім зобов'язується
2.1. Поставити Одержувачу до _________________ 1997 року ____________ тонн мінеральних добрив в обмін на сільськогосподарську продукцію за затвердженими еквівалентами (згідно з додатком до Договору).
Вартість продукції, що заготовляється в обмін на мінеральні добрива, визначається, виходячи із вартості фактично переданих товаровиробнику добрив з урахуванням усіх витрат, врахованих у еквівалентах їх обміну.
2.2. Забезпечити доставку в обумовлені строки Одержувачу засобів хімізації, зазначених в п.2.1 цього Договору.
2.3. Оформити акти про передачу-приймання мінеральних добрив та реєстри до цих актів і передати їх обласному агрохімічному формуванню.
2.4. Подавати щомісяця разом із Заготівельником представництву ДАК "Хліб України" та обласному агрохімічному формуванню до 10 числа місяця, наступного за звітним, довідку про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 1997 р.
N 977згідно з Порядком.
3. Одержувач зобов'язується
3.1. Прийняти від Райагрохіму на баланс вказані в пункті 2.1. цього Договору засоби хімізації по акту передачі-приймання згідно з Порядком.
3.2. Поставити Заготівельнику в обумовлені договором строки до 1 грудня 1998 року на адресу ДАК "Хліб України" за свій рахунок сільськогосподарську продукцію (зерно і соняшник) у кількості згідно з додатком.
3.3. Іншим заготівельникам поставити сільськогосподарську продукцію (крім зерна і соняшнику) в обмін на фактично отримані засоби хімізації відповідно до затверджених еквівалентів.
4. Заготівельник зобов'язується
4.1. Прийняти від Одержувача сільськогосподарську продукцію (зерно і соняшник), але не пізніше 1 грудня 1998 року в обсягах, еквівалентних визначеними актами приймання-передачі міндобрив.
4.2. За вказівками ДАК "Хліб України" забезпечити реалізацію прийнятої від Одержувача продукції в рахунок погашення боргу за одержані мінеральні добрива.
4.3. Подавати разом з Райагрохімом довідку щомісяця, до 10 числа наступного за звітним місяця, представництву ДАК "Хліб України" про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 1997 р.
N 977.
5. Умови виконання договору
5.1. Зобов'язання за цим Договором, вважаються виконаними
після поставки Райагрохімом мінеральних добрив Одержувачу у
повному обсязі закладення Одержувачем на заготівельному
підприємстві _______________________________________ в кількості,
(назва сільськогосподарської продукції)
що визначена актом передачі-приймання, до 1 грудня 1998 року та
реалізації цієї продукції в розрахунок під векселі за мінеральні
добрива.
5.2. Договір набирає чинності з моменту отримання засобів хімізації і діє до повного виконання всіма сторонами своїх зобов'язань.
6. Відповідальність сторін
6.1. За недопоставку одержаних від хімічних підприємств засобів хімізації Райагрохім сплачує Одержувачу неустойку у розмірі вартості недопоставлених засобів хімізації.
6.2. За невиконання обсягів поставок сільськогосподарської продукції, як плати за фактично одержані засоби хімізації Одержувач сплачує Райагрохіму неустойку у розмірі вартості недопоставленої продукції.
6.3. За відмову прийняти від Одержувача _____________________
__________________________________________________________________
(назва сільськогосподарської продукції)
як плату за одержані від Райагрохіму засоби хімізації,
Заготівельник сплачує Одержувачу неустойку у розмірі вартості
неприйнятої продукції і відшкодовує фактичні витрати Одержувача по
доставці зерна до Заготівельника і у зворотньому напрямку.
7. Порядок внесення змін і доповнень до договору
7.1. Умови цього договору можуть бути переглянуті за взаємним погодженням сторін з урахуванням змін до діючого законодавства.
7.2. Внесення змін і доповненъ до договору, а також продовження терміну його дії оформляється додатковим договором сторін.
7.3. Порядок виконання умов, що не передбачені цим договором, регулюється чинним законодавством.
8. Порядок розгляду розбіжностей та спорів
8.1. Розбіжності, що виникають під час виконання умов цього договору, розглядаються шляхом проведення додаткових переговорів.
8.2. Спори щодо невиконання сторонами умов цього договору вирішуються арбітражним судом.
9. Юридичні адреси та банківські реквізити сторін
Райагрохім Одержувач Заготівельник
____________________ ____________________ __________________
підпис, ПІБ підпис, ПІБ підпис, ПІБ
"___" ______ 199_ р. "___" ______ 199_ р. "___" ____ 199_ р.
Погоджено
_____________________________
керівник відділення Державного
................Перейти до повного тексту