1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 63 від 03.06.97
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
24 червня 1997 р.
за N 234/2038
Про затвердження Інструкції про введення нового порядку щомісячної звітності про виконання єдиного кошторису доходів та видатків
На виконання Указу Президента України від 28.02.97 р. N 187/97 "Про заходи щодо забезпечення наповнення державного бюджету та посилення фінансово-бюджетної дисципліни" і з метою введення нового порядку щомісячної звітності про витрачання бюджетних коштів
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про введення нового порядку щомісячної звітності про виконання єдиного кошторису доходів та видатків і форму N 2-мдб Звіту про виконання кошторису доходів і видатків, що додаються.
2. Міністерствам, відомствам, підприємствам, установам та організаціям, що отримують кошти із державного бюджету, подавати місячну звітність про використання цих коштів за новою формою N 2-мдб.
3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника Головного управління Державного казначейства України - Каленську В.І.
Заступник Міністра фінансів -
начальник Головного управління
Державного казначейства України


В.П.Тентюк
Затверджено
наказом Головного управління
Державного казначейства
України від 3 червня 1997 р.
N 63
Інструкція про введення нового порядку щомісячної звітності про виконання єдиного кошторису доходів та видатків
На виконання Указу Президента України від 28.02.97 р. N 187 "Про заходи щодо забезпечення наповнення державного бюджету та посилення фінансово-бюджетної дисципліни" місячна звітність бюджетних установ про виконання кошторисів доходів і видатків та місячна звітність державних підприємств, установ і організацій недержавної форми власності про витрачання отриманих бюджетних коштів подається розпорядниками бюджетних коштів за формою N 2-мдб нового зразка.
Дані у місячній звітності відображаються за наростаючим підсумком з початку року. Суми вказуються в тисячах гривень. Звіт складається в розрізі розділів, глав і статей фінансування.
В графах 4 та 5 "Затверджено кошторисом" відображаються окремо суми кошторисів, затверджених по бюджетних асигнуваннях та по позабюджетних коштах. Суми показуються за звітний період, за наростаючим підсумком з початку року, з урахуванням внесених в установленому порядку змін. При цьому квартальна сума за наростаючим підсумком з початку року в місячному звіті вказується розрахунково (наприклад, у звіті станом на 1 червня проставляється сума цифр за I квартал та 2/3 II кварталу).
У графі 6 "Залишок бюджетних коштів на початок року" відображається сума коштів, що знаходилась на початок року на поточному бюджетному рахунку установи.
У графі 7 "Залишок позабюджетних коштів на початок року" показуються суми коштів установи на початок року на поточних рахунках обліку спеціальних коштів.
У графі 8, 9 та 10 "Надійшло з початку року" зазначаються суми, що фактично надійшли на поточні рахунки установи, за винятком відізваних та повернутих коштів.
У графах 11, 12 та 13 "Всього касові видатки" відображаються суми проведених за звітний період касових видатків.
У графах 14 та 15 "Касові видатки в т.ч. соціальні виплати" відображаються суми проведених касових видатків на соціальні виплати, окремо за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів.
До поняття "соціальні виплати державного бюджету" належать:
1. Заробітна плата та прирівняні до неї платежі:
- витрати державного бюджету на оплату праці працівників підприємств, установ та організацій;
- грошові виплати і заохочення (витрати на надання матеріальної допомоги, трудових та соціальних пільг працівникам за рахунок державного бюджету).
2. Нарахування на заробітну плату.
3. Стипендії.
У графі 16, 17 та 18 "Касові видатки на зарплату" відображаються суми проведених касових видатків на заробітну плату (незалежно від статті, по якій вона була запланована), окремо за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів.
У графах 9, 12 та 17 проставляються дані про погашення заборгованості по заробітній платі та по інших виплатах минулих років.
У графі 19 "Залишок бюджетних коштів на кінець звітного періоду" відображається залишок коштів на поточному бюджетному рахунку установи на кінець звітного періоду. При цьому гр.19 = гр.6 + гр.8 - гр.11.
У графі 20 "Залишок позабюджетних коштів на кінець звітного періоду" відображається залишок коштів установи на поточному рахунку спеціальних коштів на кінець звітного періоду. При цьому сума гр.20 = гр.7 + гр.10 - гр.13.
При складанні звіту проставляються підсумкові суми в рядках:
- "Всього по розділу";
- "Всього по розділах".
Звіт підписується керівником та головним бухгалтером міністерства, відомства, підприємства, установи, організації.
Міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, управління Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі місячний звіт про виконання кошторисів доходів і видатків (ф. N 2-мдб) подають Головному управлінню Державного казначейства України до 8 числа місяця наступного за звітним.
Підприємства, установи, організації, що отримують кошти з державного бюджету, подають місячну звітність вищестоящому органу у строки, встановлені для них останнім. Крім того, після переходу на казначейське виконання державного бюджету, даний звіт подаватиметься органу Державного казначейства, через який були виділені бюджетні кошти підприємству, установі, організації, для подальшого зведення та контролю за виконанням. Строк подання місячного звіту органи Державного казначейства встановлюють самостійно.
Датою подання звіту для підприємств, установ, організацій у межах одного міста вважається день фактичної передачі за належністю, а для іногородніх - дата його відправлення, зазначена на штемпелі підприємства зв'язку.

................
Перейти до повного тексту