- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА І ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 22/36 від 07.02.96 м.Київ | Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 лютого 1996 р. за N 71/1096 |
Про затвердження "Порядку надання і повернення бюджетної позички для централізованої закупівлі і поставки запасних частин до тракторів та інших машин"
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінфіну
N 151/229 від 23.07.96 )
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 січня 1996 року
N 16 "Про забезпечення підготовки машинно-тракторного парку до польових робіт у 1996 році"
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити "Порядок надання і повернення бюджетної позички для централізованої закупівлі і поставки запасних частин до тракторів та інших машин", що додається.
2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів - начальника Головного управління Державного казначейства України - Тентюка В.П. та заступника Міністра сільського господарства і продовольства - Ковальчука А.С.
Перший заступник Міністра фінансів України Міністр сільського господарства і продовольства України | М.І.Сивульський П.І.Гайдуцький |
Затверджено
наказом Міністерства фінансів
України, Міністерства сільського
господарства і продовольства
України від 07.02.96 р. N 22/36
Порядок надання і повернення бюджетної позички для централізованої закупівлі і поставки запасних частин до тракторів та інших машин
Кабінет Міністрів України постановою від 9 січня 1996 року
N 16 "Про забезпечення підготовки машинно-тракторного парку до польових робіт у 1996 році" дозволив, як виняток, Міністерству фінансів України надати до 1 квітня 1996 року Міністерству сільського господарства і продовольства України для централізованої закупівлі запасних частин до тракторів та інших машин бюджетну позичку в сумі 5 трлн.крб. із нарахуванням 30 відсотків річних за рахунок коштів, передбачених на закупівлю сільськогосподарської продукції за державним контрактом 1996 року, з поверненням їх до 1 листопада 1996 року.
У зв'язку з викладеним, Міністерство фінансів України та Міністерство сільського господарства і продовольства України встановлюють такий порядок використання бюджетної позички для закупівлі запасних частин до тракторів та інших машин, а також її повернення.
1. Закупівлю і поставку запасних частин здійснюють:
1.1. Вітчизняного виробництва:
Уповноважені постачальницькі організації (далі - постачальницькі організації), визначені Мінсільгосппродом Автономної Республіки Крим, обласними управліннями сільського господарства і продовольства для потреб сільськогосподарських товаровиробників і ремонтно-транспортних підприємств області.
Міжобласні спеціалізовані ремонтні підприємства і ремонтні заводи Мінсільгосппроду - з використанням їх виключно для ремонту тракторів та іншої сільськогосподарської техніки.
1.2. Критичного імпорту - концерн "Украгротехсервіс" для ремонтних потреб сільськогосподарських товаровиробників та ремонтних підприємств і організацій Мінсільгосппроду України.
2. Мінсільгосппрод України в межах виділеної бюджетної позички, з урахуванням обсягів ремонту, доводить ліміт коштів для визначення необхідних обсягів закупівлі запасних частин:
2.1. Вітчизняного виробництва - Мінсільгосппроду Автономної Республіки Крим, обласним управлінням сільського господарства і продовольства, концерну "Украгротехсервіс" (для міжобласних спеціалізованих ремонтних підприємств), РВО "Украгропромреммаш" (для ремонтних заводів).
Перелік міжобласних спеціалізованих ремонтних майстерень і ремонтних заводів, яким надається бюджетна позичка, затверджується Мінсільгосппродом України.
2.2. Критичного імпорту - концерну "Украгротехсервіс", який погоджує обсяги закупівлі запасних частин з постачальницькими організаціями.
3. Постачальницькі організації, концерн "Украгротехсервіс" та РВО "Украгропромреммаш" у межах виділених лімітів визначають номенклатуру і обсяги закупівлі запасних частин.
3.1. Вітчизняного виробництва - на підставі номенклатури та їх ціни, поданих заводами Департаменту тракторного та сільськогосподарського машинобудування Мінмашпрому України.
3.2. Критичного імпорту - за цінами, погодженими із закордонними заводами.
3.3. Визначені концерном "Украгротехсервіс", РВО "Украгропромреммаш" та постачальницькими організаціями обсяги закупівлі запасних частин подаються Мінсільгосппроду України.
4. Номенклатура запасних частин критичного імпорту, визначена і узагальнена концерном "Украгротехсервіс", погоджується з Мінсільгосппродом і Департаментом тракторного і сільськогосподарського машинобудування Мінмашпрому України.
5. Закупівля запасних частин може здійснюватись на заводах-виготовлювачах та республіканських спеціалізованих базах новоствореного Державного підприємства по матеріально-технічному і сервісному забезпеченню агропромислового комплексу "Агротех" Мінсільгосппроду України, а також на обласних і районних базах і складах постачання концерну "Украгротехсервіс", а їх реалізація - сільськогосподарським товаровиробникам і ремонтним підприємствам.
( Пункт 5 в редакції Наказу Мінфіну
N 151/229 від 23.07.96 )
6. Мінфін України за погодженням з Головним управлінням Державного казначейства укладає з Мінсільгосппродом України генеральну угоду про надання бюджетної позички, а Мінфін Автономної Республіки Крим та облфінуправління - відповідні угоди з постачальницькими організаціями.
Угоди між Мінфіном України та отримувачами бюджетної позички повинні передбачати мету надання позички, її суму, ставку відсотків користування позичкою, терміни повернення, відповідальність сторін та фінансові санкції за порушення зобов'язань.
7. Мінсільгосппрод України подає Мінфіну України, а Мінфін України повідомляє Головне управління Державного казначейства, Мінфін Автономної Республіки Крим та обласні фінансові управління про розподіл бюджетної позички для закупівлі запасних частин у розрізі Мінсільгосппроду Республіки Крим, областей та концерну "Украгротехсервіс" і РВО "Украгропромреммаш".
8. Головне управління Державного казначейства перераховує бюджетну позичку територіальним органам Державного казначейства та Мінсільгосппроду України на бюджетний рахунок для подальшого перерахування ним концерну "Украгротехсервіс" і РВО "Украгропромреммаш".
9. Територіальні органи Державного казначейства перераховують кошти постачальницьким організаціям на бюджетні рахунки на підставі укладених угод, згідно з пунктом 6 Порядку.
10. Мінсільгосппрод України укладає угоду з концерном "Украгротехсервіс" та РВО "Украгропромреммаш" про надання бюджетної позички і перераховує їм кошти на бюджетні рахунки.
РВО "Украгропромреммаш" і концерн "Украгротехсервіс" укладають аналогічні угоди з відповідними ремонтними заводами та міжобласними спеціалізованими ремонтними підприємствами і перераховують їм кошти на бюджетні рахунки.
Перерахування бюджетної позички здійснюється протягом двох банківських днів.
11. Кошти Державного бюджету України, спрямовані на надання бюджетної позички для фінансування закупівлі запасних частин, відносяться за Класифікацією доходів і видатків державного та місцевих бюджетів на розділ 160, параграф 5, стаття 32, символ звітності банку 41.
Платіжні доручення на перерахування коштів бюджетної позички подаються установам банків з поміткою "для закупівлі запасних частин на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 січня 1996 року N 16".
................Перейти до повного тексту