- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 жовтня 2004 р.
за N 1270/9869
Про затвердження форми державного статистичного спостереження з питань діяльності дошкільних навчальних закладів та Інструкції щодо її заповнення
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного
комітету статистики
N 303 від 17.08.2007 )
Відповідно до статті
14 Закону України
"Про державну статистику", з метою удосконалення форми державного статистичного спостереження з питань діяльності дошкільних навчальних закладів
НАКАЗУЮ:
( Наказ втратив чинність зі звіту за 2007 рік у частині затвердження форми державного статистичного спостереження N 85-к "Звіт дошкільного навчального закладу за рік" на підставі Наказу Державного комітету статистики
N 303 від 17.08.2007 )
1. Затвердити форму державного статистичного спостереження N 85-к "Звіт дошкільного навчального закладу за рік" (далі - форма) та Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 85-к "Звіт дошкільного навчального закладу за рік" (далі - Інструкція), що додаються.
2. Затверджені в пункті 1 цього наказу форму та Інструкцію увести в дію, починаючи зі звіту за 2004 рік.
3. Поширити затверджену форму та Інструкцію на дошкільні навчальні заклади незалежно від типів, видів, підпорядкованості та форми власності.
4. Департаменту статистики послуг (Калачова І.В.):
4.1. Підготувати та передати адміністративно-господарському департаменту для виготовлення бланків оригінали затверджених форми та Інструкції.
4.2. Здійснювати методологічне керівництво збиранням та обробкою затвердженої форми.
5. Управління планування та аналізу використання фінансових ресурсів департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І.Ю.) забезпечити фінансування виготовлення та доставки бланків форми та Інструкції, затверджених у пункті 1 цього наказу.
6. Адміністративно-господарському департаменту (Сенкевич-Давидець Н.М.):
6.1. Довести наказ до відома головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі.
6.2. Забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та розсилкою бланків, затверджених форми та Інструкції на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі.
7. Головному міжрегіональному управлінню статистики в м. Києві (Сидоренко М.М.) забезпечити контроль, обробку, узагальнення та подання на адресу Держкомстату України зведених даних затвердженої форми згідно з Планом державних статистичних спостережень.
8. Начальникам головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі:
8.1. Передати бланки затвердженої форми та примірники Інструкції до дошкільних навчальних закладів.
8.2. Забезпечити збирання, контроль та обробку даних затвердженої форми та подання зведеної інформації на адресу Головного міжрегіонального управління статистики в м. Києві згідно з Планом державних статистичних спостережень.
9. Скасувати накази Міністерства статистики України від 18.05.92 N 72 "Про затвердження форм державної статистичної звітності по освіті і дошкільних закладах" та від 16.08.95
N 210 "Про затвердження форми державної статистичної звітності по дошкільних виховних закладах".
10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Держкомстату України Власенко Н.С.
Голова Комітету ПОГОДЖЕНО: Міністр освіти і науки України | О.Г.Осауленко В.Г.Кремень |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
статистики України
27.09.2004 N 527
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 жовтня 2004 р.
за N 1270/9869
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 85-к "Звіт дошкільного навчального закладу за рік"
Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми державного статистичного спостереження N 85-к "Звіт дошкільного навчального закладу за рік".
1. Загальні положення
1.1 Державне статистичне спостереження за формою N 85-к "Звіт дошкільного навчального закладу за рік" (далі - звіт) щорічно складають дошкільні навчальні заклади (далі - заклади) (дитячі садки, ясла-садки, ясла, навчально-виховні комплекси "дошкільні навчальні заклади - загальноосвітні навчальні заклади", "загальноосвітні навчальні заклади - дошкільні навчальні заклади" (далі - навчально-виховні комплекси) (незалежно від підпорядкованості та форми власності і 5-го січня, наступного після звітного періоду, подають органу державної статистики за місцезнаходженням.
1.2. Текстова частина звіту заповнюється українською мовою. Звіт підписується керівником закладу або його заступником і скріплюється печаткою закладу.
1.3. Якщо після подання звіту до нього вносилися зміни та доповнення, необхідно терміново повідомити про це адресата.
2. Порядок складання звіту
2.1. Усі показники звіту заповнюються за даними первинної облікової документації, яка є у закладі, - книга наказів та розпоряджень, путівки на дітей, особові справи працівників, медичні картки дитини, журнал реєстрації захворювань, табель обліку щоденного відвідування закладу дітьми, технічний паспорт тощо.
2.2. У звіті навчально-виховного комплексу наводиться інформація тільки про роботу дошкільного підрозділу. Відомості про директора (завідувача) навчально-виховного комплексу до звіту не включаються.
2.3. В адресній частині звіту в рядку "Підпорядкованість" заклади комунальної форми власності, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України тощо, указують назву міністерства (відомства), а в рядку "Форма власності" - "комунальна".
2.4. У рядку "Форма власності" зазначається одна з форм власності - приватна, державна, комунальна.
2.5. У рядку "Площа закладу" зазначається один з трьох записів - "власна", "орендована" або "комбінована". При цьому запис "комбінована" роблять заклади, які використовують як власну, так і орендовану площу.
2.6. У рядку "Причина, з якої заклад не працює" зазначається: "перебуває на капітальному ремонті" або "непридатний для цільового використання", або "інша". Запис щодо капітального ремонту роблять заклади, які перебувають у цьому стані на кінець звітного періоду. Запис "непридатний для цільового використання" роблять ті заклади, щодо яких відсутні акти про ліквідацію, але приміщення перебувають в аварійному стані, зруйновані, переобладнані, не мають необхідного оснащення, тобто не можуть бути використані як дошкільні заклади без перебудови, добудови, капітального ремонту тощо. Запис "інша" вносять усі інші заклади, які не працюють на кінець звітного року (відсутність дітей, опалення, електропостачання, коштів на утримання тощо).
2.7. При заповненні показників звіту закладами, які на кінець звітного періоду перебувають на капітальному ремонті, слід мати на увазі таке:
Заклад, який до ремонту працював частину року, заповнює адресну частину звіту, а також показники, які характеризують його діяльність до початку капітального ремонту, а саме:
- у розділі 1 - тільки графи 9 та 10. При цьому середньорічну чисельність дітей визначають шляхом ділення підсумку даних про чисельність дітей на перше число кожного місяця до закриття закладу на капітальний ремонт на кількість місяців роботи;
- у розділі 2 - графи 8-11 (відомості про площу приміщень на початок ремонту);
- у розділі 3 - усі дані про відвідування дітьми закладу до закриття на капітальний ремонт;
- розділи 4, 5 та 6.
Заклад, який через капітальний ремонт не працював увесь звітний рік, крім адресної частини, заповнює:
- у розділі 2 - графи 8 та 11;
- у розділі 4 - рядок 430;
- розділи 5 та 6 (якщо на дату складання звіту посади були передбачені штатним розписом та відповідно заповнені).
2.8. Порядок заповнення звіту закладами, які не працювали протягом усього звітного року з причини непридатності або з інших причин, аналогічний тому, що передбачений для закладів, які перебували на капітальному ремонті протягом року.
2.9. При об'єднанні протягом звітного року закладів різних типів та створенні на їх основі закладу іншого типу в адресній частині зазначається тип закладу на кінець звітного періоду, а в розділах звіту наводяться сумарні дані про чисельність дітей обох закладів.
3. Розділ I. Чисельність дітей
3.1. У графах 1-8 наводяться дані про чисельність дітей, які перебувають у списку закладу на кінець звітного року (31 грудня), незалежно від того, відвідували діти в цей день заклад чи ні. Заклади сільськогосподарських підприємств, які працювали з перервою 1-2 зимові місяці, наводять дані про чисельність дітей на кінець останнього місяця роботи перед перервою.
................Перейти до повного тексту