1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 173/32/100 від 11.03.2002
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 березня 2002 р.
за N 278/6566
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства фінансів N 103/28/57 від 06.02.2006 )
Про затвердження Порядку проведення розрахунків щодо відшкодування сум податку на додану вартість у рахунок погашення наданих платнику податку або його кредитору (кредиторам) кредитів, залучених під гарантії держави, та бюджетних позичок
На виконання пункту 3 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 N 1270 "Про впорядкування відшкодування податку на додану вартість та розрахунків з бюджетом",
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок проведення розрахунків щодо відшкодування сум податку на додану вартість у рахунок погашення наданих платнику податку або його кредитору (кредиторам) кредитів, залучених під гарантії держави, та бюджетних позичок (додається).
2. Довести цей Порядок до управлінь Державного казначейства України та державних податкових адміністрацій Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.
3. Щомісяця (на 15-й робочий день місяця, наступного за звітним) інформувати Міністерство фінансів України про суми надходження коштів від погашення підприємствами кредитів, залучених під гарантії держави, та бюджетних позичок.
Міністр фінансів України
Голова Державного
казначейства України
Голова Державної
податкової адміністрації
України
І.О.Юшко

П.Г.Петрашко


М.Я.Азаров
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів
України, Державного
казначейства України та
Державної податкової
адміністрації України
11.03.2002 N 173/32/100
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 березня 2002 р.
за N 278/6566
ПОРЯДОК
проведення розрахунків щодо відшкодування сум податку на додану вартість у рахунок погашення наданих платнику податку або його кредитору (кредиторам) кредитів, залучених під гарантії держави, та бюджетних позичок
1. Відповідно до цього Порядку проводиться відшкодування сум податку на додану вартість у частині, що належить зарахуванню на поточний рахунок платника.
2. Операції з відшкодування сум податку здійснюються на підставі даних декларації з податку на додану вартість, що подається платником до органу державної податкової служби за місцем реєстрації, і стосуються лише тих платників, у яких настали терміни відшкодування податку на додану вартість згідно із законодавством.
3. За рахунок відшкодування сум податку на додану вартість погашаються кредити, залучені під державні гарантії, та бюджетні позички, повернення яких здійснюється до загального фонду державного бюджету та за якими настав термін оплати.
4. Не проводяться розрахунки з відшкодування сум податку на додану вартість у рахунок погашення:
- заборгованості за кредитами, залученими під гарантії держави, та бюджетними позичками, повернення яких здійснюється до спеціального фонду державного бюджету;
- пені за невиконання зобов'язань за кредитами, отриманими під державні гарантії, та бюджетними позичками.
5. Підлягає відшкодуванню сума податку на додану вартість в розмірі, що не перевищує суму заборгованості платника податку або його кредитора (кредиторів) перед державним бюджетом за кредитами та бюджетними позичками.
6. Державне казначейство України та Державна податкова адміністрація України приймає рішення про надання дозволу на проведення розрахунків у частині відшкодування сум податку на додану вартість у сумі понад 300 тис.грн., а на суму до 300 тис.грн. рішення про надання дозволу приймається їх відповідними територіальними органами.
7. У разі відшкодування сум податку на додану вартість у рахунок погашення наданих платнику податку або його кредитору (кредиторам) кредитів, залучених під гарантії держави, та бюджетних позичок, розрахунки здійснюються між органом державної податкової служби за місцем реєстрації платника податку, якому проводиться відшкодування податку на додану вартість, та кредитором (кредиторами) платника, у якого (яких) є зазначена заборгованість.
8. Розрахунки здійснюються таким чином:
а) платники податків - учасники розрахунків готують схеми розрахунків, які повинні бути погоджені Міністерством фінансів України, Державним казначейством України та Державною податковою адміністрацією України. До схем розрахунків обов'язково додаються:

................
Перейти до повного тексту