1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство


ГАЛИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Галицької митниці
26.07.2001 N 211
Зареєстровано в Львівському
обласному управлінні юстиції
9 серпня 2001 р.
за N 107/675
( Дію Наказу відмінено на підставі Наказу Галицької митниці N 118 від 23.03.2004 )
ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА
використання голографічного захисту від підробок результатів митного оформлення на м/п "Хирів" Галицької митниці
1. Загальні положення
З метою захисту від підробок результатів митного оформлення документів, що подаються при переміщенні через митний кордон України товарів, транспортних засобів, вантажів, валюти, майна тощо, а також для засвідчення в товаросупровідних документах та вантажних митних деклараціях інформації про накладення митними органами пломбувально-замикаючих пристроїв використовуються голографічні етикетки.
Голографічна етикетка має свій індивідуальний номер та є об'єктом суворої звітності.
Голографічні етикетки застосовуються для захисту від підробок результатів митного оформлення уніфікованого адміністративного документа форми МД-2 (МД-3) (далі - МД-2/МД-3), Посвідчення на реєстрацію транспортного засобу (номерних вузлів) в органах ДАІ МВС України форми МД-6 (далі - МД-6), Декларації на ввезення/вивезення транспортного засобу індивідуального користування, вузла, агрегату форми МД-7 (далі - МД-7), а також засвідчує відтиск особистого митного забезпечення на Формулярі-специфікації форми МД-8 (далі - МД-8), в книжках МДП, та документах, що підтверджують вартість і кількість вантажу, в тому числі інвойсах, засвідчує відмітку про номер накладеного пломбувально-замикаючого пристрою в графі D МД-2/МД-3 та лицьовому боці товаросупровідних документів.
2. Опис голографічної етикетки
Голографічна етикетка має форму прямокутника із сторонами 2 х 5 см. Виготовляється прозорою, має унікальну нумерацію та руйнується при будь-якій спробі відокремити її від паперового носія або спробі переклеїти її на будь-який інший носій. Зліва на голографічній етикетці чітко зображено емблему митних органів України: двічі окреслений лініями різної товщини п'ятикутник, що витягнутий гострим кутом донизу із закругленими верхніми кутами основи, в середині якого розміщено кадуцей, обрамлений обрисом Золотих воріт.
Голографічна етикетка має фон, який складається з багаторазового повтору напису "Державна митна служба України", який розміщений під кутом в 45 градусів до основного зображення і легко читається без будь-яких спеціальних пристроїв.
Зображення і символи на голографічній етикетці чіткі, багатокольорові (райдужні) і змінюють вигляд, відтінки та кольори в залежності від куту зору та напрямку падіння світла. На бокових сторонах внутрішнього широкого п'ятикутника при зміні кута зору та ракурсу падіння світла заявляється напис "Україна", який прочитується без додаткових пристроїв.
Голографічна етикетка має унікальний номер, розміщений справа від основного зображення емблеми митних органів України в один рядок з 12 символів.
3. Видача, зберігання та облік
Голографічні етикетки видаються тільки атестованим інспекторам, за якими закріплено особисте митне забезпечення типу 1 (2, 3) і до функціональних обов'язків яких безпосередньо входить оформлення документів форми МД-2/МД-3 (МД-8), МД-6, МД-7, книжок, МДП або засвідчення відмітки про номер накладеного пломбувально-замикаючого пристрою.
Голографічні етикетки видаються інспектору обмеженою кількістю, яка відповідає обсягам його роботи за одну робочу зміну. Крім того, необхідна кількість етикеток визначається з урахуванням того, що кожний екземпляр документа, який видається особі на руки в результаті митного оформлення, повинен мати наклеєні в необхідній кількості та відповідних графах голографічні етикетки:
- МД-2/МД-3 - до 3-х етикеток
- МД-6 - 1 етикетка
- МД-7 - 1 етикетка
- МД-8 - 1 етикетка
- книжка МДП - 1 етикетка на один відтиск
- інвойс - 1 етикетка на один відтиск.
Право на використання в роботі голографічних етикеток надається інспектору наказом начальника митниці.
Рулони з невиданими голографічними етикетками зберігаються в сейфі начальника м/п "Хирів".
Номери виданих голографічних етикеток фіксуються в книзі обліку, цей запис завіряється підписом двох осіб, а саме особи, що видала, та особи, яка отримала голографічні етикетки із зазначеними номерами. Крім того, кожний інспектор отримує індивідуальну картку обліку голографічних етикеток, до якої заноситься інформація про кількість та номери отриманих голограм. Видані інспектору голографічні етикетки зберігаються в індивідуальному портфелі, який після закінчення робочої зміни опечатується особистою металевою печаткою інспектора - власника портфеля. Перед опечатуванням портфеля інспектор вносить до індивідуальної картки обліку голографічних етикеток інформацію щодо кількості та номерів використаних за зміну голограм. Після цього портфель здається відповідальній особі на зберігання у сейфі. Виносити голографічні етикетки за межі території м/п "Хирів" в неробочий час категорично забороняється. Користування голографічними етикетками дозволяється тільки під час виконання інспектором службових обов'язків, безпосередньо пов'язаних з необхідністю використання голографічних етикеток. При пересуванні інспектора в межах території м/п або в зоні діяльності митниці під час виконання ним службових обов'язків етикетки повинні міститися в особистому портфелі. Відповідальність за всі дії по використанню та зберіганню голографічних етикеток під час роботи покладаються особисто на інспектора, якому вони видані. Передавати голографічні етикетки іншим особам категорично забороняється.

................
Перейти до повного тексту