- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Лист
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Л И С Т
31.03.2009 N 11/3-10.16/2882-ЕП |
Начальникам регіональних
митниць
Начальникам митниць
Департаментом митної вартості проведено аналіз результатів митних оформлень аерозольної продукції, ввезеної на митну територію України з початку 2009 року.
На теперішній час нараховується понад 300 видів товарів, які випускаються в аерозольній упаковці - косметичні засоби, засоби побутової хімії, для промислового використання, медичні препарати та інші.
Найбільш численну групу становлять засоби побутової хімії, між яких найбільш поширеним засобом є освіжувачі повітря.
Аерозольна упаковка має просту будову. Вона складається з металічного (алюмінієвого або жерстяного), пластмасового або скляного балону, клапанного механізму з голівкою для розпилювання, сифонною трубкою та захисного ковпачка.
Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення аерозольних балонів є метал - біла жерсть, алюміній. Металічні балони можуть складатись із трьох, двох або однієї деталі (моноблок).
Найбільш поширеним є аерозольний балон із трьох частин із білої жерсті.
Для надання аерозольній упаковці товарного вигляду, а також для захисту від атмосферних впливів, зовнішня поверхня металевих балонів піддається обробці. На балон, як правило, нанесено багатокольоровий малюнок шляхом офсетного друку або повнокольорова етикетка з паперу або плівки.
Вивільнення продукту з аерозольної упаковки здійснюється через клапан та розпилюючу голівку. Корпуса клапанів виготовляються із жерсті або алюмінію.
................Перейти до повного тексту