1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Л И С Т
15.09.2008 N 29/1-11.1/6691-ЕП
Начальникам регіональних
митниць, митниць
( Лист втратив чинність на підставі Листа Державної митної служби N 11/2-10.16/2769-ЕП від 21.02.2011 )
Про класифікацію рідинних автономних опалювачів
З метою впорядкування питання класифікації рідинних автономних опалювачів, керуючись положенням статті 312 Митного кодексу України повідомляємо наступне.
Автономні рідинні опалювачі, призначені для передпускового прогрівання двигуна та агрегатів транспортних засобів, кабіни водія або робочої кабіни, вантажних приміщень тощо. Опалювачі працюють на дизельному або бензиновому паливі та складаються з корпуса, камери згоряння, теплообмінника, вентилятора, датчиків температури, паливного та рідинного насосів, пристроїв управління та регулювання. У якості теплоносія використовується вода або охолоджуюча рідина. Опалювач підключається до замкнутої системи охолодження двигуна, яка може мати два контури циркуляції охолоджуючої рідини. Таке підключення опалювача забезпечує швидкий нагрів двигуна та салону, кабіни, кузова автомобіля.
Згідно з "Новый политехнический словарь. Москва. Большая Российская энциклопедия.2000" котел - це пристрій, в якому для отримання пару чи гарячої води використовується теплота, що утворюється внаслідок згоряння палива.
Центральне опалення характеризується обігріванням кількох споживачів тепла за рахунок однієї теплогенеруючої установки (джерело теплоти) за рахунок циркуляції теплоносія по замкнутому контуру. У якості споживачів тепла може бути кілька приміщень у будинку, кілька будинків, кілька об'єктів у моторному транспортному засобі наприклад, двигун, салон, кабіна водія, вантажне відділення, салон автобуса.

................
Перейти до повного тексту