1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
10.11.2010 N 1434
Про утворення Міжвідомчої робочої групи з розроблення балансів попиту і пропозиції мийних засобів
З метою забезпечення збалансованості попиту і пропозиції на внутрішньому ринку мийних засобів
НАКАЗУЮ:
1. Утворити Міжвідомчу робочу групу з розроблення балансів попиту і пропозиції мийних засобів у складі згідно з додатком.
2. Затвердити Положення про Міжвідомчу робочу групу з розроблення балансів попиту і пропозиції мийних засобів, що додається.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Сухомлина О.А.
Міністр В.П.Цушко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
економіки України
10.11.2010 N 1434
ПОЛОЖЕННЯ
про Міжвідомчу робочу групу з розроблення балансів попиту і пропозиції мийних засобів
1. Міжвідомча робоча група з розроблення балансів попиту і пропозиції мийних засобів утворюється з метою розроблення фактичних та прогнозних балансів мийних засобів.
2. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, а також указами Президента України, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України та цим Положенням.
3. Персональний склад робочої групи затверджується наказом Мінекономіки.
4. Члени робочої групи можуть бути відкликані за заявою організації, яка запропонувала їх кандидатури. Замість члена робочої групи, який відкликаний або вибув зі складу робочої групи з інших причин, рекомендується заміна.
5. Основними завданнями робочої групи є:
аналіз ресурсного наповнення та напрямів використання мийних засобів;
складання балансу попиту і пропозиції мийних засобів та його щоквартальне уточнення;
підготовка пропозицій та проектів нормативно-правових актів, які спрямовані на забезпечення збалансованості попиту і пропозиції на внутрішньому ринку мийних засобів.
6. Робоча група відповідно до покладених на неї завдань має право:
отримувати в установленому порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію та статистичні дані, необхідні для виконання покладених на неї завдань;
залучати до участі у своїй роботі представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), а також незалежних експертів (за згодою).
7. Робоча група під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.
8. Основною формою роботи робочої групи є засідання, які проводяться за рішенням голови робочої групи в разі потреби, але не рідше ніж один раз на квартал.
Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання робочої групи визначаються головою робочої групи.
Засідання робочої групи веде голова, а в разі його відсутності - заступник голови.
Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях робочої групи забезпечує її секретар.
Засідання робочої групи вважається правоможним, якщо на ньому присутні більш ніж половина її членів.
9. На своїх засіданнях робоча група розробляє і уточнює фактичні та прогнозні баланси, які погоджуються членами робочої групи та затверджуються головуючим та його заступником.
Протокол засідання робочої групи має рекомендаційний характер, підписується головуючим та секретарем і надсилається всім членам робочої групи.

................
Перейти до повного тексту