- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 307 від 12.10.2001
Про створення Проблемної науково-дослідної лабораторії з насінництва польових культур у складі Подільської державної аграрно-технічної академії
З метою удосконалення організаційної структури, підвищення рівня прикладних наукових досліджень, прискорення впровадження у виробництво нових сортів польових культур та посилення інтеграційних процесів вищої аграрної освіти з науково-виробничою діяльністю, а також враховуючи наявність в Подільській державній аграрно-технічній академії матеріально-технічної бази, висококваліфікованих кадрів, позитивних результатів впровадження наукових розробок у виробництво та клопотання ректора Подільської державної аграрно-технічної академії
НАКАЗУЮ:
1. Створити на базі Лабораторії насінництва польових культур Подільської державної аграрно-технічної академії із залученням наукового потенціалу кафедри рослинництва, селекції та насінництва Проблемну науково-дослідну лабораторію з насінництва польових культур (далі - лабораторія) у складі Подільської державної аграрно-технічної академії (м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 13).
2. Покласти на лабораторію проведення науково-дослідних робіт з розробки нових технологій прискореного виробництва посівного матеріалу вищих генерацій насіння польових культур, розробки наукових методів оцінки урожайних якостей посівного матеріалу, удосконалення та впровадження у виробництво енергозаощаджуючих технологічних прийомів вирощування посівного матеріалу польових культур тощо.
3. Затвердити Положення про Проблемну науково-дослідну лабораторію з насінництва польових культур, що додається.
4. Здійснювати фінансування лабораторії за рахунок коштів, виділених на проведення науково-дослідних робіт за бюджетною тематикою, а також коштів, що надходять за виконання науково-дослідних робіт на договірній основі, коштів, отриманих в результаті науково-виробничої діяльності та з інших дозволених законодавством джерел.
5. Департаменту кадрової політики, аграрної освіти та науки (Бойко):
5.1. Щорічно включати лабораторію у список учасників тендеру на виконання науково-дослідних робіт з насінництва за державні кошти.
5.2. Забезпечити оперативне керівництво лабораторією в питаннях координації науково-дослідних робіт та впровадження закінчених розробок у виробництво.
6. Ректору Подільської державної аграрно-технічної академії Самокишу М.І.:
6.1. Погодити з Міністерством аграрної політики України кандидатуру завідувача Проблемної науково-дослідної лабораторії з наінництва польових культур.
6.2. Внести необхідні зміни до Статуту Подільської державної аграрно-технічної академії та в місячний термін подати міністерству на затвердження.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Державного секретаря Мельника С.І.
Міністр І.Кириленко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Мінагрополітики України
12.10.2001 N 307
ПОЛОЖЕННЯ
про Проблемну науково-дослідну лабораторію з насінництва польових культур
I. Загальні положення
1.1. Проблемна науково-дослідна лабораторія з насінництва польових культур (далі - лабораторія), створена на базі лабораторії насінництва польових культур при кафедрі рослинництва, селекції та насінництва Подільської державної аграрно-технічної академії.
1.2. Лабораторія провадить наукову роботу з насінництва польових культур і створення нових сортів з метою їх подальшого запровадження у сільськогосподарське виробництво.
1.3. Лабораторія діє як структурна одиниця Подільської державної аграрно-технічної академії і функціонує згідно з програмою наукових досліджень, яка затверджується Міністерством аграрної політики України.
2. Завдання та організація роботи лабораторії
2.1. Основні завдання:
- оцінка ефективності нових підходів в організації прискореного виробництва оригінального та елітного насіння польових культур;
- наукове обгрунтування за показниками однорідності та стабільності нових методичних розробок у веденні первинного насінництва;
- розробка у первинному насінництві окремих сільськогосподарських культур нових прийомів на основі показників морфобіологічної структури популяції;
................Перейти до повного тексту