1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
01.07.2009 N 459
Про забезпечення виконання Указу Президента України від 29 травня 2009 р. N 378/2009 "Про деякі заходи щодо поліпшення фінансового стану аграрного сектору економіки та розвитку тваринництва"
На виконання Указу Президента України від 29 травня 2009 р. N 378/2009 "Про деякі заходи щодо поліпшення фінансового стану аграрного сектору економіки та розвитку тваринництва", доручення Кабінету Міністрів України від 03.06.2009 N 29289/1/1-09 та з метою покращення фінансового стану підприємств агропромислового комплексу і створення умов для розвитку тваринництва
НАКАЗУЮ:
1. Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва (Руденко М.М.), Департаменту фінансів (Зуб Г.І.), Департаменту економіки та управління державною власністю (Куць О.І.), Державному комітету ветеринарної медицини (Вербицький П.І.), Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д.М.), Департаменту харчової промисловості (Кіщак Ю.П.) в тижневий термін здійснити аналіз впливу імпорту сільськогосподарської продукції на стан платіжного балансу України, підготувати пропозиції щодо запровадження заходів з обмеження демпінгового імпорту з метою подолання негативних процесів в економічній, фінансовій та соціальній сферах.
2. Державному комітету ветеринарної медицини, Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва, Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією, Департаменту правової та законопроектної роботи (Собовий О.М.) у тримісячний строк здійснити аналіз нормативних документів Європейського Союзу, пов'язаних з безпекою сільськогосподарської продукції, та забезпечити гармонізацію відповідних нормативних документів, норм і правил України з міжнародними стандартами, нормами та правилами.
3. Департаменту фінансів, Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією, Департаменту розвитку сільських територій (Корчемний В.П.), Департаменту розвитку аграрного ринку (Розгон А.В.), Національній акціонерній компанії "Украгролізинг" (Шпак М.В., за згодою) врахувати у проектах законів про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та у проектах закону про Державний бюджет України на 2010 і наступні роки видатки для надання державної підтримки щодо:
ремонту та будівництва тваринницьких комплексів, ферм, окремих приміщень для утримання худоби, нових господарських та міжгосподарських комбікормових цехів, їх належного технічного оснащення;
створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;
обладнання лабораторій з визначення показників безпеки та якості молока, молочної сировини та молочних продуктів, м'яса та м'ясних продуктів;
стимулювання шляхом збільшення розміру державної підтримки виробників якісного молока та м'яса, зокрема для виробництва продуктів дитячого харчування;
придбання в установленому порядку чистопорідної (чистокровної) племінної худоби для передачі у користування на умовах фінансового лізингу сільськогосподарським товаровиробникам;
створення оптових регіональних ринків сільськогосподарської продукції та аукціонів живої худоби і птиці з метою забезпечення відкритого та ефективного руху товарних потоків і прозорістю формування цін на таку продукцію.
4. Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва у місячний строк внести пропозиції стосовно здійснення заходів щодо спрощення процедури пропуску через митний кордон України та скорочення строків видачі документів при здійсненні експорту сільськогосподарської продукції.
5. Державному комітету ветеринарної медицини вжити заходів щодо сприяння розвитку приватної ветеринарної практики у сільській місцевості.
6. Департаменту розвитку аграрного ринку здійснити заходи щодо розвитку інфраструктури портів (у частині будівництва елеваторів).
7. Департаменту розвитку аграрного ринку, Департаменту ринків рослинництва (Демидов О.А.), Департаменту інженерно-технічного забезпечення у місячний строк підготувати пропозиції щодо стимулювання розбудови зерносховищ та закупівлі обладнання для зберігання зерна безпосередньо суб'єктами виробництва зерна з метою зменшення їх витрат та забезпечення можливості реалізації продукції в зручний зазначеним суб'єктам час.

................
Перейти до повного тексту