1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
03.07.2007 N 463
Про підсумки роботи XIX Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку "Агро-2007"
XIX Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок "Агро-2007", яка відбулась з 12 по 16 червня 2007 року на території Національного комплексу "Експоцентр України", ще раз підтвердила, що з кожним роком виставка-ярмарок "Агро" стає провідним виставковим форумом аграрного сектора економіки України.
В роботі виставки-ярмарку "Агро-2007" взяли участь більше 2 тис. підприємств, в тому числі 108 іноземних компаній з 22 країн світу. Кількість відвідувачів (500 тис.) виставки-ярмарку "Агро-2007" порівняно з 2004 роком збільшилася на 60%, експозиція виставки займала площу 67 тис.кв. метрів (у 2005 році - 59 тис.кв.м).
XIX Міжнародну агропромислову виставку-ярмарок "Агро-2007" відкрив Президент України Ющенко В.А. Також на відкритті були присутні Віце-прем'єр-міністр України Слаута В.А., Міністр аграрної політики Мельник Ю.Ф., Міністр промислової політики Головко А.І. та інші посадові особи держави. Виставку "Агро-2007" відвідали: Голова Верховної Ради України Мороз О.О., заступник Міністра сільського господарства і розвитку села Республіки Польща Ян Кшиштоф Ардановски, Державний секретар Федерального міністерства продовольства, сільського господарства та захисту прав споживачів ФРН Герт Ліндеманн, Державний секретар Міністерства землеробства та розвитку регіонів Угорської Республіки Бенедек Фюлюп, Посол Данії Уффе Балслев та багато інших офіційних осіб України та іноземних держав.
Завдяки насиченій діловій програмі виставка "Агро-2007" перетворилась в грандіозний бізнес-форум. Саме під час виставки українськими та іноземними міністерствами, комітетами, посольствами, асоціаціями, компаніями було проведено 75 конференцій, семінарів, нарад з різноманітних питань стосовно досягнень та проблем розвитку сільського господарства в Україні.
Цього року виставка набула нового стилю. Згідно вимог сучасності та, враховуючи досвід найкращих виставок в світі, на Інтернет-сайті "Агро" впроваджено інтерактивний план розміщення учасників виставки, On-line каталог виставки та On-line реєстрація відвідувачів виставки-ярмарку, створена постійно діюча база підприємств, яка доступна всім відвідувачам сайту. Виставка "Агро-2007" стала першої виставкою в Україні, яка впровадила одночасно інтерактивний план і каталог учасників та On-line реєстрацію відвідувачів.
Як і в попередні роки учасники виставки були розміщені на території Національного комплексу "Експоцентр України" за напрямками своєї діяльності.
В павільйоні N 1 була розміщена експозиція проекту "Комплексна програма розвитку українського села на 2007-2015 роки", презентація якої викликала великий інтерес серед відвідувачів і учасників виставки, та присутні інформаційні партнери виставки, а це понад 50 спеціалізованих аграрних журналів, газет, довідників, web-порталів, які започаткували виставку "Засоби масової інформації - аграріям України".
Також в павільйоні N 1 та на майданчиках навколо нього була розміщена експозиції корпорації "Агро-союз". Корпорація пропонувала проекти з організації рентабельного рослинництва та тваринництва на основі комплексних технологічних та технічних рішень, а також представляла нову широкозахватну техніку, що виготовлена у партнерстві з компанією "HORSCH".
У павільйоні N 2 свої досягнення вже традиційно представляла аграрна наука та освіта. У виставці взяли участь 14 вищих аграрних навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, 4 аграрних вищих навчальних заклади I-II рівнів акредитації та 2 наукові установи Міністерства аграрної політики.
42 науковими установами Української академії аграрних наук було презентовано у 1,5 раза більше наукових розробок, ніж було в попередній рік. Було презентовано наукомісткі і конкурентоспроможні наукові розробки з питань землеробства, рослинництва, зоотехнії, ветеринарної медицини, механізації виробництва, аграрної економіки та земельних відносин. Товаровиробникам було запропоновано понад 200 наукових розробок нового покоління. Під час роботи виставки-ярмарку укладено більше 160 угод-домовленостей.
У павільйоні N 3 розмістились учасники з Данії, Німеччини, Ірландії, Білорусі. Під гаслом "Зелена енергія для села: доступні технології для тваринництва, рослинництва та поновлювальної енергетики" німецькі компанії представляли експозицію, основна тема якої було виробництво біопалива (біогаз, біодизель, біоетанол), а також інших джерел "малої" енергетики. Датські компанії зосередили свою увагу на представленні технологій для тваринництва, технологій для обробки зернових під гаслом "Шлях до рентабельного сільського господарства". Більшість іноземних компаній брали участь у виставці з метою отримання оцінки про перспективи спільного співробітництва на українському ринку, 15 компаній подовжили вже існуючи контракти, 5 компаній уклали протоколи наміри про співробітництво.
Підприємства, що займаються плодоовочівництвом, насінництвом, агрохімією, вирощуванням рослин та доглядом за ними, крім традиційного павільйону N 4, займали павільйон N 6. Особливим інтересом користувались мінеральні та мікробіологічні добрива. Понад 150 компаній та господарств виявили зацікавленість щодо їх впровадження в Україні. Компанія "Презенс" та "Еврохим" отримали по 50 замовлень на закупівлю мінеральних добрив.
Експозиції регіонів України були розміщені в павільйонах N 7 та N 9. Площа, зайнята регіональними експозиціями, склала 1150 кв.м Всього у експозиціях виставки від обласних державних адміністрацій взяло участь більш як 650 підприємств. В рамках виставки була проведена презентація найкращих торгових марок регіонів України: "Щирий кум", "Ятрань", "Верес", "А.В.К", "Світоч", ТМ "Форро", "Векка" та інші.
Сільськогосподарська техніка, обладнання, інструменти демонструвалися в частині павільйону N 9, в павільйоні N 13 та на відкритих майданчиках, які охоплювали майже 20 тис.кв.м Підприємства представляли габаритну та малогабаритну техніку для оброблення, зрошення їрунту, обладнання для збирання, сівби і посадки, обладнання для зберігання та сушіння зерна тощо. ТОВ НВП "БілоцерківМАЗ" представило сучасну вітчизняну інноваційну їрунтообробну та кормозбиральну техніку (новинки: модульний агрегат, марки МАГ культиватор причіпний, подрібнювач рослинних залишків). Протягом виставки "БілоцерківМАЗ" уклав 6 договорів та 68 протоколів-намірів. Компанія "Техносоюз", м. Донецьк представила технологічне обладнання для виробництва дизельного біопалива з рослинних олій. Зацікавленість до купівлі обладнання проявило 5 українських підприємств. Компанія "Техносоюз" була відмічена "Знаком пошани" Міністерства аграрної політики.
Компанія "АМАКО" представила найсучасніший роторний комбайн Massey Ferguson 9895, який був вперше презентований у березні місяці на виставці "SIMA-2007" у Парижі, а єдиний екземпляр на європейському континенті аграрії побачили на "Агро-2007". За період проведення виставки компанією "Амако" було укладено контрактів на суму близько 27 мільйонів гривень.
ЗАТ Компанія "Райз" представила в роботі новинки тракторів "Джон Дир". Трактор серії 8030 з системою управління ITEC-Pro на виставці "SIMA-2007" (Париж, Франція) отримав золоту медаль за інновації в управлінні трактором. Компанія "КОНКОРД" підписала 6 контрактів та отримала 64 замовлення на поставку обладнання.
Під час роботи виставки-ярмарку "Агро-2007" підприємствами Мінпромполітики укладено договорів на суму близько 30 млн.грн, протоколів намірів більше, ніж на 63 млн.грн, безпосередньо з експозиції виставки було продано техніки на 4,2 млн. гривень.
Крім вже традиційних спеціалізованих виставок тваринництва та ветеринарної медицини "ANIMAL'EX", конярства та кінного спорту "ЕквіСвіт" та грибної індустрії, в рамках виставки "Агро-2007" проводилась І Спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства "FISHEXPO-2007". Особливу зацікавленість відвідувачі виставки виявили до купівлі ікри риби (для розведення), селекції риби та до технологій вирощування риби.
Галузь тваринництва на виставці-ярмарку "Агро-2007" була представлена в павільйонах N 9 і N 12 (стенди вітчизняних та іноземних підприємств, фірм та об'єднань), а також натурним показом тварин та обладнання для тваринництва на відкритих площах біля 12 павільйону. Основна ідеологія експозиції - формування конкурентноздатного тваринництва через впровадження у виробництво сучасних технологічних та селекційних досягнень.
Під час роботи виставки "Агро-2007" було проведено День племінної справи та відтворення сільськогосподарських тварин.
II Міжнародна спеціалізована виставка "Грибна індустрія" була розміщена в павільйоні N 17. У виставці взяло участь 60 компаній та 120 фірм з Білорусі, Голландії, Італії, Німеччини, Польщі, Росії, України. Пропозиції учасників були дуже різноманітними: від вирощування міцелію та субстратів до будівництва сучасних заводів. Тематика виставки повністю охопила усі складові сучасного грибного виробництва та відповідала завданням її розвитку.
Протягом трьох днів на виставці проходив Перший Симпозіум "Нові технології в рослинництві, біотехнології, сучасні методи менеджменту сільськогосподарського підприємства". Симпозіум представляв спільний проект Державного підприємства "Агробіотех" (Україна) та Інституту прикладної біотехнології "Radostim" (Німеччина) з виробництва українських регуляторів росту рослин на основі гумінових кислот. Ефективне проведення заходу сприяло впровадженню української продукції на аграрний ринок Німеччини.
XIX Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок "Агро-2007" ще раз підтвердила, що практика проведення виставок-ярмарків сільськогосподарської техніки, продукції сільського господарства, переробної та харчової промисловості сприяє науково-технічному та технологічному оновленню сільськогосподарського виробництва, просуванню продукції агропромислового комплексу України на зарубіжні ринки.
З метою відзначення активних організаторів і учасників XIX Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку "Агро-2007"
НАКАЗУЮ:
1. Відзначити всіх організаторів і учасників XIX Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку "Агро-2007" дипломами учасника цього заходу.
2. За активну участь в організації та проведенні XIX Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку "Агро-2007" нагородити організаторів і учасників Грамотою Міністерства аграрної політики України (додається).
3. Міністерству аграрної політики Автономної Республіки Крим, Державному комітету рибного господарства України, департаментам Мінагрополітики, головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрацій організувати на урочистостях у трудових колективах підприємств-учасників XIX Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку "Агро-2007" вручення нагород Міністерства аграрної політики.
4. Провести з 10 по 13 червня 2008 року XX Ювілейну Міжнародну агропромислову виставку-ярмарок "Агро-2008", забезпечивши прозорість процедури закупівлі послуг з організації та проведення виставки-ярмарку відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".
5. Відділу виставок та інформатизації (Дорощук В.В.) до 26 серпня 2007 року підготувати пропозиції щодо складу Організаційного комітету з питань підготовки та проведення XX Ювілейної Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку "Агро-2008", робочих груп Оргкомітету, тематичних напрямків формування експозиції виставки-ярмарку та проект плану організаційних заходів стосовно підготовки до проведення виставки-ярмарку "Агро-2008".
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Моцного В.К.
В.о. Міністра Б.К.Супіханов
Додаток
до наказу Мінагрополітики
України
03.07.2007 N 463
СПИСОК
організаторів і учасників ХІХ Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку "Агро-2007", які нагороджуються Грамотою Міністерства аграрної політики України
Департамент ринків рослинництва, садівництва, виноградарства та виноробства Мінагрополітики
Головна державна інспекція захисту рослин
Державний комітет рибного господарства України
Бордюжан Сергій Володимирович - директор Державного підприємства "Укрриба"
Вощило Тетяна Іванівна - директор Державного підприємства "Погребищенське РДКСО"
Герасимчук Володимир Володимирович - начальник Управління риболовної політики та науки Держкомрибгоспу
Данченко Арнольд Данилович - директор Учбово-технологічного центру аквакультури
Казімірчук Віктор Владиславович - заступник Голови Держкомрибгоспу
Крижовець Юрій Дмитрович - заступник голови правління об'єднання "Укррибгосп"
Муквич Микола Григорович - голова правління об'єднання "Укррибгосп"
Рилов Володимир Григорович - голова правління ВАТ "Кримський рибокомбінат"
Чернік Василь Григорович - заступник голови Держкомрибгоспу
Департамент ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією
Національне об'єднання по племінній справі у тваринництві "Укрплемоб'єднання"
Корпорація "Укрплемзаводи"
Виробничо-наукове об'єднання птахівничої промисловості "Укрптахопром"
Українська корпорація по виробництву м'яса на промисловій основі "Тваринпром"
Українська галузева виробничо-наукова асоціація "М'ясне скотарство"
Корпорація "Конярство України"
Асоціація "Союз птахівників України"
Державний науково-виробничий концерн "Селекція"
Національна асоціація пасічників України "Укрбджолопром"
Державне підприємство "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин"
Національна асоціація виробників м'яса та м'ясопродуктів України "Укрм'ясо"
Національна асоціація молочників України "Укрмолпром"
Національна асоціація акціонерних товариств із виробництва молочних консервів "Укрконсервмолоко"
Департамент інженерно-технічного забезпечення
Даценко Микола Сергійович - директор Департаменту інженерно-технічного забезпечення Мінагрополітики
Гринько Павло Васильович - заступник директора Департаменту інженерно-технічного забезпечення Мінагрополітики
Кощинець Василь Васильович - голова Державного департаменту України з питань виконання покарань
Войтюк Дмитро Григорович - директор Навчально-наукового технічного інституту Національного аграрного університету
Котко Ігор Григорович - голова правління ЗАТ "Інтерагротек"
Свінціцький Руслан Васильович - директор ВАТ "Південтеплоенергомонтаж"
Омельченко Микола Петрович - президент виробничо-лізингової компанії "Украгропостач"
Іванишин Володимир Васильович - директор українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого
ТОВ "Техносоюз"
СТ ВФ "Агрореммаш"
Департамент врегулювання відносин власності та соціального розвитку села
Вацюк Василь Миколаєвич - голова Запорізької Асоціації підприємств сільського комунального господарства "Облсількомунгосп"
Гойсак Орест Михайлович - генеральний директор Асоціації Львівського обласного сільського комунального господарства "Львівагрокомуненергоефект"
Заболотний Юрій Іванович - начальник Черкаського виробничого об'єднання сільського комунального господарства "Облсількомунгосп"
Доброханська Таміла Іванівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової роботи ВФСТ "Колос"
Анікіна Маєтта Іванівна - головний спеціаліст відділу організаційної роботи і кадрів ВФСТ "Колос"
Коханенко Григорій Михайлович - головний спеціаліст відділу управління справами ВФСТ "Колос"
Шульженко Олександр Миколаєвич - головний спеціаліст відділу розвитку та експлуатації спортивних споруд ВФСТ "Колос"
Дроцька Олена Андріївна - головний спеціаліст відділу організаційної роботи і кадрів ВФСТ "Колос"
Царишенко Неля Михайлівна - тренер - методист Центральної школи вищої спортивної майстерності ВФСТ "Колос"
Українське об'єднання сільського комунального господарства "Укрсількомунгосп"
Кримське об'єднання сільського комунального господарства "Кримсількомунгосп"
Донецьке виробниче об'єднання сільського комунального господарства "Облсількомунгосп"
Запорізька обласна Асоціація підприємств сільського комунального господарства "Облсількомунгосп"
Луганське обласне виробниче об'єднання сільського комунального господарства "Облсількомунгосп"
Асоціація Львівського обласного сільського комунального господарства "Львівагрокомуненергоефект"
Одеське обласне виробниче об'єднання сільського комунального господарства "Облсількомунгосп"
ТзОВ "НВО Тернопільоблсількомунгосп"
Черкаське обласне виробниче об'єднання сільського комунального господарства "Облсількомунгосп"
Управління виробничо - технологічної комплектації Укрсількомунгоспу
Інститут колодної хімії та хімії води ім. А.В.Уманського НАН України
Санаторій "Поділля" Хмільникського району Вінницької області
Санаторій "Карпати" м.Трускавець Львівської області
Санаторій "Золотий колос" м. Алушта АР Крим
Санаторій "Товтри" смт Сатанів Городецького району Хмельницької області
Дитячий лікувально-оздоровчий комплекс "Мрія" Тисменицького району Івано-Франківської області
Дитячий оздоровчий табір "Колос" Бережанського району Миколаївської області
Оздоровчий комплекс санаторного типу для дітей, підлітків і молоді "Ольвія" Очаківського району Миколаївської області
Санаторно-оздоровчий комплекс "Агатівка" Гощанського району Рівненської області
Дитячий оздоровчий табір санаторного типу "Чайка" Богуславського району Київської області
Санаторій "Пролісок" Обухівського району Київської області
Департамент аграрної освіти, науки та дорадництва
Мельничук Дмитро Олексійович - ректор Національного аграрного університету
Кривенок Микола Якович - начальник науково-дослідної частини Національного аграрного університету
Грицаєнко Ігор Миколайович - помічник ректора Таврійського державного агротехнологічного університету
Ладика Володимир Іванович - ректор Сумського національного аграрного університету
Копитко Петро Григорович - ректор Уманського державного аграрного університету
Барановський Михайло Миколайович - ректор Білоцерківського державного аграрного університету
Кравців Роман Йосипович - ректор Львівської національної академії ветеринарної медицини
Шебанін В'ячеслав Сергійович - ректор Миколаївського державного аграрного університету
Ганганов Володимир Миколайович - проректор Миколаївського державного аграрного університету
Снітинський Володимир Васильович - ректор Львівського державного аграрного університету
Середа Леонід Павлович - ректор Вінницького державного аграрного університету
Кобець Анатолій Степанович - виконуючий обов'язки ректора Дніпропетровського державного аграрного університету
Писаренко Віктор Микитович - ректор Полтавської державної аграрної академії
Опара Микола Миколайович - проректор Полтавської державної аграрної академії
Дуганець Віктор Іванович - перший проректор Подільського державного аграрно-технічного університету
Туринський Василь Михайлович - директор ВСП НАУ "Немішаївський агротехнічний коледж"
Крошка Віктор Олександрович - директор Тальянівського технікуму Уманського державного аграрного університету
Аверчев Олександр Володимирович - директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва Херсонського державного аграрного університету
Вітвицький Володимир Валентинович - директор Українського науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу
Шульга Тетяна Юріївна - заступник директора Глухівського коледжу Сумського національного аграрного університету
Друзюк Оксана Петрівна - методист Млинівського державного технікуму ветеринарної медицини
Департамент розвитку аграрного ринку
Розгон Анатолій Васильович - директор Департаменту розвитку аграрного ринку Мінагрополітики
Мельник Михайло Андрійович - заступник директора Департаменту розвитку аграрного ринку - начальник відділу інфраструктури аграрного ринку Мінагрополітики
Капшук Олександр Миколайович - головний спеціаліст відділу інфраструктури аграрного ринку Департаменту розвитку аграрного ринку Мінагрополітики
Андрієвський Віктор Євгенович - директор Інституту розвитку аграрних ринків
Корінець Роман Ярославович - заступник директора Інституту розвитку аграрних ринків
Департамент зовнішньоекономічного співробітництва
Нетеса Марина Василівна - заступник директора Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва Мінагрополітики
Соболев Денис Анатолійович - заступник начальника відділу Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва Мінагрополітики
Департамент харчової промисловості
Кіщак Юрій Петрович - директор Департаменту харчової промисловості Мінагрополітики
ВАТ "Бровар" смт Микулиці Теребовлянського район Тернопільської області
Департамент фінансів
Зуб Григорій Іванович - директор Департаменту фінансів Мінагрополітики
Відділ кредитування та страхування Департаменту фінансів Мінагрополітики
Українська академія аграрних наук
Національний науковий центр "Інститут грунтознавства та агрохімії ім. О.Н.Соколовського"
Національний інститут винограду і вина "Магарач"
Національний науковий центр "Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова"
Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова "Асканія-Нова" - Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства
Інститут свинарства ім. О.В.Квасницького
Інститут ветеринарної медицини
Інститут садівництва
Інститут захисту рослин
Інститут цукрових буряків
Інститут рису
Автономна Республіка Крим
Агроцех N 62 ТОВ "ММК ім. Ілліча"
Агроцех N 65 ТОВ "ММК ім. Ілліча"
ВАТ ТД "Фаворит"
ТОВ "Південна мануфактурна "Пролив"
ВАТ Сімферопольський консервний завод ім. С.М.Кірова
ВАТ ВВВ "Скеля"
ЗАТ "Кула-Крим"
ВАТ "Пивобезалкогольний комбінат "Крим"
ЗАТ "Майбел"
ВАТ "Сімферопольський консервний завод 1 Травня"
ПСХП "Зеленогірськ"
ВАТ "Алуштинський ефіромаслічний радгосп-завод"
ВАТ "Комбінат "Кримська роза"
ТОВ "Фіторадгосп "Радуга"
ТД "Никитський сад"
Вінницька область
Вінницька обласна державна адміністрація
Головне управління агропромислового розвитку Вінницької обласної державної адміністрації
Головне управління економіки Вінницької обласної державної адміністрації
Дочірнє підприємство "Вінницяхліб" концерн ВАТ "Хлібпром"
ВАТ "Мед Поділля"
ЗАТ "Турбів цукор"
ТОВ "Тульчинм'ясо"
ТОВ "Люстдорф"
ТОВ "Тульчинський маслосирзавод"
ВАТ "Птахорадгосп Бернадський"
ТОВ "Вінницька цукерка"
ТОВ "Авіс"
ДП "Nemiroff"
Тиврівська районна державна адміністрація
Волинська область
Волинська обласна державна адміністрація
Головне управління агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації
Волинська обласна сільськогосподарська виставка
Івевакова Любов Юріївна - начальник головного управління економіки облдержадміністрації
Никонюк Анатолій Олександрович - директор ТзОВ "Городище" Луцького району

................
Перейти до повного тексту