- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 199 від 28.09.2000 м.Київ |
Про організацію роботи апарату Міністерства аграрної політики України на 2000 рік
З метою забезпечення ефективної роботи центрального апарату, координації діяльності організацій, що перебувають у безпосередньому віданні міністерства, зміцнення виконавської дисципліни у вирішенні поставлених завдань
НАКАЗУЮ:
1. Встановити наступний порядок роботи центрального апарату міністерства:
1.1. Оперативні наради з поточних та невідкладних питань проводяться кожного понеділка:
- у Міністра - з 8.30 до 10 години;
- у заступників Міністра, керівників державних департаментів, департаментів, інших структурних підрозділів - з 14.00 годин в межах однієї години.
Склад учасників відповідних нарад визначають Міністр, заступники Міністра, керівники державних департаментів, департаментів та інших структурних підрозділів міністерства.
2. Затвердити Положення про колегію Міністерства аграрної політики України (додаток 1).
Засідання колегій державних департаментів плануються і проводяться відповідно до планів їх роботи.
Персональна відповідальність за якість і своєчасну підготовку матеріалів покладається на заступників Міністра, голів державних департаментів, начальників департаментів та інших структурних підрозділів міністерства.
3. Громадські заходи в центральному апараті міністерства та його структурних підрозділах проводяться в неробочий час.
4. Затвердити Схему роботи з документами в міністерстві (додаток 2).
5. Заступникам Міністра, керівникам державних департаментів, департаментів, інших структурних підрозділів міністерства.
5.1. Забезпечити виконання документів у відповідності з вимогами Тимчасової інструкції з діловодства в Міністерстві аграрної політики України, затвердженої 31 липня 2000 року.
5.2. Визначити у кожному структурному підрозділі спеціаліста, відповідального за ведення діловодства, та підвищити персональну відповідальність працівників апарату за чітке виконання службових обов'язків.
5.3. Забезпечити організаційне супроводження документів, які направляються на адресу Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, згідно з розподілом службових обов'язків.
6. Встановити наступний порядок організації службових відряджень:
6.1. Відрядження заступників Міністра, керівників державних департаментів, департаментів, інших структурних підрозділів міністерства вирішується Міністром, а в разі його відсутності - першим заступником Міністра або особою, на яку покладено виконання обов'язків Міністра.
6.2. Відрядження заступників керівників структурних підрозділів і спеціалістів вирішується заступниками Міністра, керівниками Державних департаментів, департаментів та інших структурних підрозділів міністерства.
7. Заступникам Міністра, керівникам Державних департаментів, департаментів, інших структурних підрозділів міністерства:
7.1. Забезпечити складання працівниками плану роботи у відрядженні, письмового звіту про результати виконання завдання, прийняття відповідного рішення за результатами відрядження.
7.2. Повідомляти про своє відрядження відповідального чергового у міністерстві.
7.3. Завести книги обліку в структурних підрозділах центрального апарату міністерства про місцеві відрядження працівників.
8. Встановити, що державні департаменти, департаменти, інші структурні підрозділи міністерства готують пропозиції основних організаційних заходів на наступний місяць, узгоджують їх з відповідним заступником Міністра і до 27 числа кожного місяця подають Департаменту організаційної роботи для узагальнення і затвердження у Міністра.
Виклик працівників з областей на наради, семінари, конференції, що проводяться з ініціативи міністерства, здійснюється згідно із затвердженим планом організаційних заходів.
9. Встановити порядок, згідно з яким керівники структурних підрозділів міністерства попередньо інформують Департамент міжнародної інтеграції, інвестиційної політики та розвитку аграрного бізнесу (Нетеса) про заплановані переговори із зарубіжними делегаціями.
10. Департаменту міжнародної інтеграції, інвестиційної політики та розвитку аграрного бізнесу на основі інформацій структурних підрозділів міністерства організувати щотижневе планування роботи із зарубіжними делегаціями, участь спеціаліста-країнознавця департаменту в переговорах, узагальнення домовленостей та контроль за їх виконанням.
Переговори, як правило, проводити в робочі дні не раніше 10.00 і не пізніше 16.00 години.
11. Керівникам державних департаментів, департаментів, інших структурних підрозділів міністерства здійснювати прийом громадян, уважно вивчати внесені пропозиції та щомісяця подавати Управлінню справами інформацію з цих питань.
12. Управлінню справами (Сосновський), Державному підприємству по експлуатації будинків та наданню послуг (Валин):
12.1. Посилити контроль за дотриманням пропускного режиму в приміщення міністерства.
12.2. Забезпечити на посту N 1 обов'язкову реєстрацію відвідувачів міністерства та цеху оперативного друку.
12.3. Активізувати роботу комісії щодо перевірки протипожежного та санітарного стану адмінбудинку, особливо підвального приміщення і горища.
13. Керівникам структурних підрозділів міністерства:
13.1. Взяти на постійний контроль раціональне використання засобів оргтехніки, міжміських телефонних переговорів та економне витрачання електроенергії.
1.3.2. В передвихідні та святкові дні подавати до 16.00 години на пост N 1 списки працівників, які працюватимуть у вихідні та святкові дні.
14. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Міністра.
Додаток 1
Затверджено наказом
Мінагрополітики України
від 28 вересня 2000 р. N 199
Положення про колегію Міністерства аграрної політики України
I. Загальні положення
1. Колегія Міністерства аграрної політики України є дорадчим органом і створена для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції міністерства, обговорення найважливіших напрямків діяльності та розвитку галузей.
II. Основні завдання і функції
3. Основними завданнями колегії є:
реалізація державної політики з питань розвитку сільського господарства, садівництва, виноградарства, харчової, переробної та виноробної промисловості, здійснення заходів для гарантування продовольчої безпеки держави;
визначення перспектив і найважливіших напрямків розвитку агропромислового комплексу;
створення умов та розроблення механізмів для реалізації загальнодержавних регіональних програм, поточних планів економічного і соціального розвитку галузей агропромислового комплексу, соціальної сфери села;
вирішення функціональних питань галузевого і міжгалузевого характеру, структурної перебудови галузей агропромислового комплексу, реформування майнових і земельних відносин, подолання негативних явищ кризового характеру.
4. Відповідно до покладених завдань колегія розглядає:
проекти прогнозів і планів економічного та соціального розвитку агропромислового комплексу, перспективні програми діяльності, спрямовані на поглиблення економічної реформи, підвищення ефективності виробництва, напрями формування і здійснення аграрної і продовольчої політики;
пропозиції про запровадження сучасних механізмів вирішення функціональних питань галузевого та міжгалузевого характеру, державної підтримки підприємств, установ і організацій усіх форм власності, стимулювання їх інтеграції, розвитку сільського господарства, харчової, м'ясної, молочної, плодоовочевої, виноробної, елеваторної, комбікормової, хлібопекарної та макаронної промисловості, розвитку аграрної освіти; системи маркетингу у сфері матеріально-технічного постачання, виробництва і реалізації сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки;
економічні та організаційно-правові заходи, спрямовані на захист вітчизняного товаровиробника, активізацію зовнішньоекономічної діяльності, залучення іноземних інвестицій, кредитних ресурсів та міжнародної технічної допомоги у пріоритетні напрями розвитку агропромислового комплексу;
використання матеріальних і фінансових ресурсів, передбачених державним бюджетом на реалізацію прийнятих програм і заходів;
підсумки роботи підприємств, установ і організацій системи Мінагрополітики, а також відповідних галузей;
питання діяльності підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління міністерства, їх кадрового забезпечення, вивчення і узагальнення позитивного досвіду роботи;
стан виконавської дисципліни у сфері діяльності, контролю за виконанням нормативних актів та доручень Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, власних рішень.
5. Колегія має право:
залучати спеціалістів центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (за погодженням з їх керівниками), вчених і провідних фахівців сфери діяльності міністерства до підготовки та розгляду питань, що належать до її компетенції;
отримувати у встановленому порядку необхідну для її діяльності інформацію і матеріали;
заслуховувати звіти керівників структурних підрозділів апарату міністерства, підприємств, об'єднань, установ і організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики;
запрошувати для участі у засіданні колегії представників інших центральних і місцевих органів виконавчої влади.
III. Склад колегії
6. До складу колегії Міністерства аграрної політики України входять Міністр (голова колегії), його заступники, а також керівники структурних підрозділів міністерства. Крім того, можуть входити керівники інших центральних органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління міністерства.
Чисельний склад колегії затверджується Кабінетом Міністрів України. Членів колегії затверджує та звільняє від виконання обов'язків Кабінет Міністрів України.
IV. Планування роботи і підготовка засідань колегії
7. Організаційною формою роботи колегії є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць, по середах.
................Перейти до повного тексту