1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Лист


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Л И С Т
26.12.2005 N 37-15-8/20497
Верховній Раді України
Народному депутату України
Ю.Б.Ключковському
Копія: Члену Громадської колегії
Державного комітету України
з питань регуляторної
політики
та підприємництва
С.Л.Новікову
Шановний Юрію Богдановичу!
Міністерство аграрної політики України розглянуло Ваш лист від 29.11.2005 N 244/01-0212-23 до звернення члена Громадської колегії Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Новікова С.Л. від 14.11.2005 N 13/13-724 та повідомляє наступне.
Відповідно до статті 11 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", яка має пряму дію, ветеринарні інспектори та головні державні ветеринарні інспектори мають право безперешкодного доступу без попередження до потужностей (об'єктів), що здійснюють виробництво та обіг харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, у будь-який час протягом звичайного часу роботи.
Принципи та порядок здійснення державного контролю та нагляду визначені статтею 12 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", а процедури контролю, інспектування та ухвалення - статтею 17 даного Закону.
Також слід зазначити, що державний контроль здійснюється протягом усього процесу виробництва та/або обігу об'єктів санітарних заходів з метою забезпечення дотримання відповідних санітарних заходів і технічних регламентів особами, які здійснюють виробництво та/або обіг таких об'єктів.
Державний нагляд здійснюється періодично з метою забезпечення дотримання відповідних санітарних заходів і технічних регламентів особами, які здійснюють виробництво та/або обіг об'єктів санітарних заходів і технічних регламентів.
Періодичність проведення державного нагляду за потужностями (об'єктами) з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, визначається головними державними інспекторами ветеринарної медицини на підставі аналізу ризику.

................
Перейти до повного тексту