1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
15.06.2005 N 266
Про сприяння розвитку навчально-дослідної бази аграрних вищих навчальних закладів
З метою ефективного використання бази навчально-дослідних господарств і навчально-виробничих підрозділів вищих навчальних закладів, удосконалення навчального процесу і виконання наукових досліджень, впровадження сучасних наукоємних технологій у сільськогосподарське виробництво
НАКАЗУЮ:
1. Керівникам аграрних вищих навчальних закладів та навчально-дослідних господарств:
1.1. Переглянути структуру посівних площ у навчально-дослідних господарствах та навчально-дослідних підрозділах і, починаючи з посіву озимих культур під урожай 2006 року, запровадити вирощування зернових відповідно до зональних науково обґрунтованих сівозмін виключно за інтенсивними технологіями. При цьому посіви мають виконуватись високоякісним елітним насінням з потенційними можливостями досягти урожайності 100 і більше центнерів з гектара.
1.2. Розробити по кожній сільськогосподарській культурі, що вирощується у навчально-дослідному господарстві, технологічні карти, які б передбачали отримання максимально можливого врожаю, і забезпечити їх дотримання.
1.3. Визначити тваринницькі ферми по утриманню відповідного виду сільськогосподарських тварин і запровадити у них новітні вітчизняні і зарубіжні технології вирощування тварин із забезпеченням високої їх продуктивності.
2. Департаменту ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва (Лазарь Т.І.), Департаменту ринків продукції тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д.М.), Департаменту науково-технічної політики (Кульгавий В.Ф.), Управлінню з питань садівництва, виноградарства та виноробства (Агафонов М.Ф.) при проведенні конкурсів надавати пріоритети аграрним вищим навчальним закладам та їх навчально-дослідним господарствам, які запровадили інтенсивні технології вирощування сільськогосподарських культур і тварин, під час визначення обсягів бюджетного фінансування на виконання програм селекції в рослинництві і тваринництві, докорінного поліпшення земель, закладання і догляду за молодими садами, виноградниками і ягідниками, розвитку хмелярства, фінансової підтримки підприємств, що знаходяться в особливо складних кліматичних умовах, часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва тощо.

................
Перейти до повного тексту