- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
Про затвердження Порядку справляння збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та порядків використання коштів державного бюджету на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства
1. Затвердити такі, що додаються:
1.1. Порядок справляння збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
1.2. Порядок використання коштів державного бюджету на розвиток виноградарства і садівництва.
1.3. Порядок використання коштів державного бюджету на розвиток хмелярства.
2. Департаменту фінансово-кредитної та податкової політики (Зуб Г.І.), Департаменту ринків продукції рослинництва та розвитку насінництва (Лаврик М.О.), Управлінню з питань садівництва, виноградарства та виноробства (Агафонов М.Ф.) та Юридичному управлінню (Бочковська С.М.), Міністерства агарної політики України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра аграрної політики України - керівника апарату Лузана Ю.Я. та заступника Міністра фінансів України Мярковського А.І.
Міністр аграрної політики України Перший заступник Міністра фінансів України | В.А.Слаута Ф.О.Ярошенко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Мінагрополітики
і Мінфіну України
30.04.2004 N 145/307
ПОРЯДОК
справляння збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства
2. Встановити, що збір справляється в розмірі 1 відсотку від реалізації в оптово-роздрібній торговельній мережі алкогольних напоїв та пива, включаючи імпортовані (далі - алкогольні напої та пиво), суб'єктами підприємницької діяльності усіх форм власності та підпорядкування.
3. Об'єктом обкладення збором є виручка, одержана на кожному етапі реалізації в оптово-роздрібній торговельній мережі та у мережі громадського харчування алкогольних напоїв та пива, що включається в суму торговельного обороту (далі - виручка).
4. Сума відрахувань від виручки в обсяг реалізації не включається, торговельна надбавка з цієї суми не обчислюється.
5. Суб'єкти підприємницької діяльності, які реалізують алкогольні напої та пиво, у платіжних та касових документах зазначають окремим рядком "На розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" суму збору.
6. Збір зараховується до загального фонду Державного бюджету України.
7. Контроль за справлянням збору покладається на органи Державного казначейства, а за повнотою його нарахування - на органи Державної податкової служби.
8. У разі несвоєчасного перерахування суми збору нараховується пеня на суму податкового боргу із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення його сплати. Суми пені зараховуються до державного бюджету на той рахунок, на який зараховуються суми збору, з подальшим розмежуванням коштів між відповідними бюджетами для їх цільового використання.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Мінагрополітики
і Мінфіну України
30.04.2004 N 145/307
ПОРЯДОК
використання коштів державного бюджету на розвиток виноградарства і садівництва
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених законом про Державний бюджет України на відповідний рік за бюджетними програмами 2801350 "Закладення і нагляд за молодими садами, виноградниками і ягідниками" (далі - розвиток виноградарства і садівництва).
2. Дія Порядку поширюється на підприємства і організації незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, які займаються виноградарством і садівництвом.
3. На розвиток виноградарства спрямовується 70 відсотків, на розвиток садівництва - 30 відсотків асигнувань, передбачених Державним бюджетом на розвиток виноградарства і садівництва.
4. Виділення бюджетних асигнувань та здійснення видатків на розвиток виноградарства і садівництва проводиться на конкурсній основі.
До п'яти відсотків бюджетних асигнувань, спрямованих на розвиток виноградарства, розподіляються між державними виноградарсько-виноробними підприємствами, які мають статус національних. Порядок та умови проведення конкурсу визначаються Міністерством аграрної політики. При Міністерстві створюється конкурсна комісія, до складу якої входять державні службовці, представники галузевих спеціалізованих об'єднань по виноградарству і садівництву та інші.
5. Відповідно до рішення конкурсної комісії суб'єкти господарської діяльності (далі - переможці конкурсу) можуть отримувати бюджетні асигнування на такі заходи:
- виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення проектно-вишукувальних робіт на закладення та догляд за молодими багаторічними насадженнями до вступу їх у плодоношення;
- виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво систем зрошення для багаторічних насаджень (до 70 відсотків вартості витрат);
- придбання садивного матеріалу, виробленого в Україні, - саджанців плодових, виноградних (крім гібридних) та ягідних, розсади суниці, підщепного та прищепного матеріалу, насіння плодових культур (до 90 відсотків вартості витрат). На придбання імпортного садивного матеріалу Міністерство аграрної політики щорічно визначає квоту;
................Перейти до повного тексту