- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Розпорядження
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Про заходи щодо поліпшення утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в освітніх установах Полтавської області
На виконання доручення Прем'єр-міністра України від 03.02.2003 N 6505, та з метою надання допомоги освітнім установам, де утримуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування:
1. Закріпити за освітніми установами Полтавської області, де утримуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, відповідальних працівників міністерства, керівників підвідомчих установ та навчальних закладів, а також структурні підрозділи, згідно з додатком.
2. Державному секретареві, заступникам Державного секретаря, головам державних департаментів вжити дієвих заходів для реального поліпшення справ щодо утримання зазначеної категорії дітей у закріплених установах, а також відпрацювати взаємодію з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з цих питань.
3. Керівникам закріплених структурних підрозділів подавати щокварталу до 5 числа, що настає за звітним періодом. Департаменту розвитку соціальної інфраструктури сільської місцевості (Гайдар М.В.) інформацію про результати проведеної роботи з поліпшення утримання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, для узагальнення та інформування Міністерства праці і соціальної політики.
Узагальнені матеріали та результати проведеної роботи доповідати мені особисто у ці ж терміни.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Додаток
до розпорядження
Мінагрополітики України
24.04.2003 N 15
ЗАКРІПЛЕНО
відповідальних працівників міністерства, керівників підвідомчих установ і навчальних закладів за установами, де утримуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування
Назва та адреса установи |
Особи, що відповідають за установи, де утримуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також структурні підрозділи |
1. Загальноосвітня школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування м. Кременчуг вул. Трьох Космонавтів, 2 |
Мельник Ю.Ф. Вербицький П.І. Державний департамент ветеринарної медицини |
2. Спеціалізована школа-інтернат для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, що потребують корекції у розумовому розвитку (допоміжна) м. Кобеляки вул. Полтавська, 29 |
Ю.Я. Лузан Ю.В. Жихарєв Державний департамент продовольства |
3. Обласна загальноосвітня школа - інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування м. Полтава просп. Першотравневий, 26 |
C.I. Мельник М.Ф. Бойко Полтавська державна аграрна академія |
4. Будинок дитини м. Кременчук вул. Бетонна, 3 |
В.П. Яковенко В.В. Волкодав Державна служба з охорони прав на сорти рослин |
5. Дошкільний дитячий будинок "Веселка" м. Гадяч вул. Першотравнева, 23 |
В.П. Яковенко М.Ф. Бойко О.В. Котенко Березоворудський державний аграрний технікум |
ІНФОРМАЦІЯ
щодо функціонування інтернатних навчальних закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування Полтавської області (доручення Прем'єр-міністра від 5.02.03 р. N 6505)
I. Полтавська обласна загальноосвітня школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
36011, м. Полтава, просп. Першотравневий, 26, тел. 7-48-41, 7-46-84.
Директор Ключинська Алевтина Володимирівна.
Навчальний заклад відкрито у 1962 році.
Загальна площа 13000 кв. м, об'єм - 123000 куб. м
Приміщення; школа, дошкільне відділення, два чотирьохповерхові гуртожитки, їдальня, гаражі на 4 транспортні одиниці (ГАЗ-52, КАВЗ, ВАЗ-2110, ЗАЗ-пікап), складські приміщення - теплиця.
Навчальний заклад розраховано на 430 дітей. В даний час виховується 350 дітей, із них у дошкільному відділенні 70 вихованців (3 дошкільні групи).
У школі створено 15 навчальних класів, предметні кабінети, спортзал, швейна, столярна та токарна майстерні, бібліотека, відео зал, актовий зал. На базі школи-інтернату працює спортивна та хореографічна школи, гуртки:
ВІА, хоровий, зображувальної діяльності, орігамі.
Медичне обслуговування здійснюється спеціально закріпленим за закладом персоналом.
У закладі працюють 80 педагогічних працівників та 66 чоловік обслуговуючого персоналу.
Для задовільного функціонування школи-інтернату потрібно:
а) придбати:
- меблі для їдальні на 350 посадочних місць:,
- столи - 75 шт.;
- лавки на два місця - 150 шт.,
- плити газові - 2 шт.;
- ванни - 6 шт.;
- комп'ютер в комплекті - 1 шт.;
- електрорушники - 10 шт.;
- електрозварювальний апарат - 1 шт.;
- пожежна мотопомпа - 1 шт.;
- циркулярна пила - 1 шт.
б) вирішити питання виділення 200 тис. грн.. на капітальний ремонт системи внутрішньої та зовнішньої мереж водопостачання.
II. Кременчуцька загальноосвітня школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування ім. А.С. Макаренка.
39621, м. Кременчук, вул. Трьох Космонавтів, 1, тел. 6-02-55,6-34-98.
Директор Кириченко Олександр Миколайович.
Даний навчальний заклад функціонує з 1961 року.
Має приміщення: навчальний та спальний корпуси, їдальню на 220 місць, пральню, медпункт, ізолятор, гараж, три навчальні майстерні, теплицю, газову котельню.
В 2002-2003 навчальному році в інтернаті відкрито 13 класів та 15 виховних груп. Навчається і виховується 265 дітей, з них сиріт - 52, позбавлених батьківського піклування - 213.
Заклад повністю забезпечений педагогічним та обслуговуючим персоналом.
Для школи-інтернату потрібно придбати:
................Перейти до повного тексту