- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 334 від 07.06.94 м.Київ |
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Фонду
державного майна
N 1778 від 09.10.2002 )
Про порядок надходження та використання коштів, одержаних від приватизації державного майна
На виконання інструктивного листа Міністерства фінансів України від 17.03.94 N 07-303 "Про порядок перерахування в 1994 році до бюджету коштів, одержаних від приватизації майна державних підприємств, та з метою запобігання затримок у обігу коштів позабюджетних фондів приватизації"
НАКАЗУЮ:
1. Начальникам регіональних відділень відкрити балансові рахунки в установах банків, які обслуговують відділення:
N 090 "Позабюджетний Державний фонд приватизації - для зарахування коштів, які надходять від приватизації об'єктів, що є у загальнодержавній власності";
N 092 "Позабюджетний фонд приватизації адміністративно-територіальних одиниць" - для зарахування коштів, які надходять від приватизації об'єктів, що є у комунальній власності.
Строк: до 15.05.94 р.
2. При оформленні органом приватизації платіжного доручення покупцям для розрахунків за придбані об'єкти приватизації, вказувати реквізити того банку, у якому регіональні відділення відкрили рахунки.
4. Регіональним відділенням щомісяця залишати на своїх балансових рахунках кошти за нормативом, встановленим Фондом, які використовуються на відшкодування витрат, пов'язаних з приватизацією. В 1994 році цей норматив становив 4,7 відсотків від коштів, зарахованих на балансові рахунки регіональних відділень від приватизації державного майна.
Порядок розрахунків визначений Інструкцією по заповненню форми звітності N 16-ФДМ "Звіт про надходження й витрати коштів, одержаних від приватизації державного майна", затвердженого цим наказом.
5. Регіональним відділенням до 10 числа кожного місяця залишок коштів, зарахованих на їх балансові рахунки за станом на 1 число цього місяця, перерахувати на балансовий рахунок позабюджетного Державного фонду приватизації Фонду державного майна України (р/р 090102 Управління Національного банку України по м. Києву і Київській області).
6. Начальникам регіональних відділень забезпечити контроль за своєчасним і повним надходженням коштів, одержаних від приватизації державного майна, на балансові рахунки позабюджетних фондів приватизації, а також за правильністю та своєчасністю сплати коштів до бюджету та Фонду державного майна України.
7. Начальникам регіональних відділень щомісяця не пізніше 10 числа після звітного періоду подавати в Управління фонду приватизації Фонду державного майна України форму звітності 16-ФДМ "Звіт про надходження й витрати коштів, одержаних від приватизації державного майна".
Ф. N 16-ФДМ та інструкцію по її заповненню ввести в дію з червня 1994 р.
8. Відповідальність за достовірність та своєчасне подання звітів покласти на начальників регіональних відділень.
9. Відмінити раніше затверджені наказом Фонду від 27.10.93 р. N 460 форми звітності:
10 - ФДМ "Звіт про укладання договорів купівлі-продажу";
11 - ФДМ "Звіт про надходження коштів в позабюджетний фонд приватизації";
10. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника Управління фонду приватизації Фонду державного майна України Мінгараєва Т.Х.
Затверджена
Наказом Фонду державного майна
від 07.06.94 р. N 334
Інструкція по заповненню форми звітності N 16-ФДМ "Звіт про надходження й витрати коштів, одержаних від приватизації державного майна (місячна)
Форму звітності N 16-ФДМ регіональні відділення подають Фонду державного майна України в Управління фонду приватизації не пізніше 10 числа після звітного періоду.
Звіт надсилається поштою або передається засобами комунікації згідно з Наказом Голови Фонду від 21.04.94 N 229 при наявності підпису начальника регіонального відділення і печатки. Якщо інформація передається засобами телекомунікації необхідно надрукувати прізвище та ім'я начальника регіонального відділення, дату підпису документа, наприклад: Петренко В., 3.04.94 р. і нижче прізвище та телефон виконавця.
Розділ I. Надходження коштів, одержаних від приватизації державного майна.
У графі 01 проставляються порядкові номери об'єктів приватизації з підсумком в кінці; у графі 02 відображаються коди за ЗКПО об'єктів, що приватизуються; у графі 03 дається назва об'єкта приватизації повна назва підприємства, якщо приватизується підприємство в цілому, або назва структурного підрозділу чи незавершеного будівництва. У графі 04 вказуються договори купівлі-продажу, дати їх затвердження, а також номери і дати додаткових угод у разі будь-яких змін у договорі купівлі-продажу; для акціонерних товариств - номери Наказів про створення акціонерних товариств та дати їх затвердження.
У графах 05-07 вміщується інформація про вартість майна, згідно договорів купівлі-продажу, або додаткових угод до них, а для акціонерних товариств - згідно планів розміщення акцій, або змін до них. У тому разі, коли передбачені розрахунки валютою, у графі 06 та 08 додатково, окремо, вказується ця сума.
Якщо продаж об'єктів приватизації за приватизаційні папери здійснюється не лише за майнові сертифікати, а й за житлові чеки або земельні бони, то у графах 07 та 09 додатково, окремо, вказуються ці суми. У графах 08, 09 проставляється сума коштів, фактично зарахованих на рахунок регіональних відділень від приватизації державного майна за звітний період.
Розділ II. Витрати коштів, одержаних від приватизації державного майна.
У рядках 01-05 вміщуються дані про суми коштів, які нараховані на балансові рахунки регіональних відділень від приватизації державного майна, ці дані дорівнюють підсумковим даним колонці 8 розділу 1.
У рядках 06-11 вміщується інформація про розрахунки з бюджетом:
- у рядку 07 вказується сума коштів, перерахованих до Державного бюджету від приватизації об'єктів, що є у загальнодержавній власності (рядок 02 х 0,8);
- у рядку 08 вказується сума коштів, перерахованих до Державного бюджету від приватизації об'єктів, що є у комунальній власності (рядок 03 х 0,3);
- у рядку 08 вказується сума коштів, перерахованих до місцевого бюджету від приватизації об'єктів, що є у комунальній власності (рядок 03 х 0,5);
- у рядку 10 вказується сума коштів, перерахованих до Державного бюджету від приватизації незавершеного будівництва у разі фінансування об'єкта незавершеного будівництва за рахунок централізованих коштів та за рахунок власних коштів державного підприємства і централізованих коштів. До бюджету кошти перераховуються на загальних підставах після розрахунків з підприємством у порядку, вказаному в Указі Президента України
"Про приватизацію об'єктів незавершеного будівництва".
У рядку 11 вказується сума коштів, перерахованих до Державного бюджету від приватизації автозаправних станцій (рядок 05 - рядок 16).
У рядках 12-16 проставляються суми коштів, які залишає регіональне відділення на відшкодування витрат, пов'язаних з приватизацією:
- у рядку 13 - відрахування від суми коштів, зарахованих на рахунки регіональних відділень від приватизації об'єктів, що є у загальнодержавній власності (рядок 02 х 0,047);
................Перейти до повного тексту