- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Програма
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного
майна України
13.07.2001 N 1253
ІНВЕСТИЦІЙНО-МАРКЕТИНГОВА ПРОГРАМА
Фонду державного майна України
Преамбула
Інвестиційно-маркетингова програма (далі - Програма) розроблена на виконання Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо прискорення приватизації майна в Україні" від 29.12.99 року
N 1626 та Закону України
"Про Державну програму приватизації".
Ця Програма визначає мету та стратегічні цілі Фонду державного майна України у сфері інформаційно-пропагандистської підтримки процесу реформування відносин власності в Україні для подальшої деталізації шляхів і механізмів інформування потенційних інвесторів про підприємства, що виставляються на продаж, та розробки щорічних програм конкретних заходів щодо її реалізації.
Аналіз стану інформаційно-пропагандистської підтримки приватизації
На виконання Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо прискорення приватизації майна в Україні" від 29.12.99 року
N 1626 та Закону України
"Про Державну програму приватизації" Фондом державного майна України за участю Міністерства закордонних справ України протягом 2000 року реалізовувалася інвестиційно-маркетингова програма "Україна - 2000". Ця програма мала на меті поліпшення інформованості потенційних інвесторів про українську приватизацію, підвищення їх зацікавленості в участі у приватизації, забезпечення прозорості приватизації, створення позитивного іміджу процесу реформування власності.
Так у 2000 році в рамках Інвестиційно-маркетинової програми "Україна - 2000" Фондом державного майна України було реалізовано наступні заходи:
видано 4 брошури:
- "Україна - 2000. Приватизація. Інвестиційні можливості" (1000 прим.),
- "Ukraine - 2000. Privatization. Investment opportunities" (2000 прим.),
- "Українська приватизація. Інвестиційні можливості. Електроенергетика" (500 прим.),
- "Ukrainian Privatization. Investment Opportunities. Electricity Sector" (1000 прим.),
- "Украинская приватизация. Инвестиционные возможности. Электроэнергетика" (500 прим.),
- виготовлено компакт-диск "Україна - 2000. Приватизація. Інвестиційні можливості" (3000 прим.),
- відзнято відеоролики "Запросини до України" та "Інвестиції працюють на нас".
Керівники Фонду під час офіційних візитів, а також під час поїздок у складі офіційних делегацій Президента України та Прем'єр-міністра України відвідали США, Францію, Великобританію, Німеччину, Італію, Португалію та інші держави, де провели для бізнесових кіл презентації підприємств, що готуються до продажу в Україні. Значну увагу було приділено електроенергетичній галузі.
27.09.2000 Голова Фонду О. Бондар та Міністр з управління державним майном та приватизації Республіки Білорусь підписали Угоду про співробітництво в галузі створення умов, що сприяють взаємній участі господарюючих суб'єктів двох країн у програмах приватизації. 24.11.2000 року заступник Міністра майнових відносин Російської Федерації Сергій Косарєв та заступник Голови ФДМУ Юрій Гришан підписали Угоду між ФДМУ та Міністерством майнових відносин РФ щодо співробітництва в галузі створення умов, що сприяють взаємній участі господарюючих суб'єктів двох країн у реалізації завдань програм приватизації. Підписання цих угод створює передумови для ширшого залучення російських та білоруських суб'єктів господарської діяльності до приватизації в Україні, розвитку економічних українсько-білоруських та українсько-російських взаємовідносин.
В приміщенні Фонду державного майна України 5 грудня 2000 року відбувся "круглий стіл" за участю керівництва ФДМУ та членів об'єднання "Нова Формація" на тему "Фонд державного майна України та підприємці. Механізм взаємодії". Під час засідання "круглого столу" було визначено напрямки взаємодії між Фондом та громадським об'єднанням у сфері обміну та поширення інформації про приватизацію в Україні, створення позитивного іміджу ФДМУ та економічних перетворень в Україні. Результатом роботи "круглого столу" стало підписання Договору "Про співробітництво між Фондом державного майна України та громадською організацією "Об'єднання підприємців "Нова Формація".
Протягом 2000 року ФДМУ взяв участь у 5-му Міжнародному форумі "Ринок капіталу", у Національному дні України на міжнародній виставці "ЕКСПО-2000" (ФРН), у бізне-сфорумі "Міжнародний ярмарок нових ринків" (Швейцарська конфедерація), у Регіональному Європейському енергетичному форумі (США), у III-му Економічному саміті країн центральноєвропейської ініціативи (Угорщина), у Міжнародному форумі з бізнесу, інвестицій та приватизації під гаслом "Україна та Європейський Союз" (Австрія), у Міжнародному форумі Економічного Співробітництва "Україна і Світ. Партнерство в ім'я злагоди та розвитку" та в інших міжнародних форумах, семінарах, виставках.
22 грудня 2000 року Фонд в приміщені комітетів ВРУ провів конференцію для засобів масової інформації на тему "Основні здобутки та перспективи приватизації в Україні". В конференції взяли участь народні депутати України, представники Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України.
Згідно з Указом Президента України від 31.07.2000
"Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до неї в Україні", а також з метою поширення інформації про приватизацію в Україні серед потенційних інвесторів та покупців Фонд значно активізував роботу над власним сайтом (www.spfu.gov.ua). Так на двомовному (українсько-англійському) сайті ФДМУ оперативно розміщуються офіційні видання ФДМУ "Відомості приватизації" та "Державний бюлетень про приватизацію", що поліпшує передачу інформації в усі регіони України та за кордон. На сторінці також представлена різноманітна інформація про приватизацію в Україні: законодавча база приватизації в Україні, щоквартальні підсумки приватизації, оголошення конкурсів та аукціонів на об'єкти приватизації, а також інша корисна інформація. Передбачена безкоштовна підписка на новини сайту.
................Перейти до повного тексту