1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 21 червня 2012 року № 103
Про подання на розгляд Кабінету Міністрів України Порядку оплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України
Відповідно частини шостої статті 36, частин першої, четвертої статті 47 Закону України "Про вибори народних депутатів України" , беручи до уваги постанову Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 966 "Про умови оплати праці членів виборчих комісій", керуючись статтями 11, 12, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" , Центральна виборча комісія
постановляє:
1. Подати на розгляд Кабінету Міністрів України Порядок оплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України (додається).
2. Цю постанову надіслати Кабінету Міністрів України.
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ
Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 21 червня 2012 року № 103
ПОРЯДОК
оплати праці членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України
І. Загальні положення
1. Цей Порядок розроблено на виконання вимог частин першої, четвертої статті 47 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).
2. За рахунок фонду оплати праці, передбаченого єдиним кошторисом видатків окружної виборчої комісії на підготовку та проведення виборів народних депутатів України (далі - депутатів), можуть здійснюватися такі виплати:
1) оплата праці голови, заступника голови, секретаря чи інших членів виборчої комісії, які виконують свої повноваження у виборчій комісії на платній основі (загальною кількістю не більше трьох осіб);
2) оплата праці членів виборчих комісій (у тому числі тих, які є пенсіонерами чи особами, які тимчасово не працюють) у день голосування і в дні встановлення підсумків голосування.
3. Праця, пов’язана з організацією підготовки та проведення виборів депутатів, осіб, визнаних у встановленому законом порядку безробітними, не є підставою для зняття цих осіб з обліку в державній службі зайнятості як таких, що шукають роботу, або для припинення виплати їм допомоги по безробіттю та інших видів допомоги.
4. Оплата праці членів виборчої комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, не може бути підставою для скасування, обмеження або зменшення будь-яких видів соціальних виплат, пенсій, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг тощо.
5. Членам виборчих комісій (особам, визнаним у встановленому законом порядку безробітними, пенсіонерам тощо) видається довідка про виконання обов’язків члена окружної чи дільничної виборчої комісії під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України для подання за місцем вимоги (до органів державної служби зайнятості, Пенсійного фонду України тощо) (додаток 1).
ІІ. Оплата праці члена виборчої комісії, який виконує свої повноваження у цій комісії на платній основі
1. Голова, заступник голови, секретар або інші члени виборчої комісії (загальною кількістю не більше трьох осіб) за рішенням виборчої комісії протягом усього періоду повноважень виборчої комісії або частини цього періоду можуть виконувати свої повноваження на платній основі на підставі цивільно-правового договору (додаток 2) між ними і виборчою комісією.
2. Підставою для укладення цивільно-правового договору з членом окружної виборчої комісії є прийнята згідно з частиною шостою статті 36 Закону постанова цієї комісії про виконання таким членом комісії своїх повноважень у комісії на платній основі, яка затверджується Центральною виборчою комісією.
3. Підставою для укладення цивільно-правового договору з членом дільничної виборчої комісії є прийнята згідно з частиною шостою статті 36 Закону постанова дільничної виборчої комісії про виконання ним своїх повноважень у цій комісії на платній основі, яка затверджується відповідною окружною виборчою комісією.
4. При укладенні цивільно-правового договору член виборчої комісії, який є фізичною особою-підприємцем, пенсіонером, студентом або особою, яка тимчасово не працює, має статус безробітного, а також звільнений від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи подає до окружної виборчої комісії такі документи:
копію паспорта (сторінки, в яких зазначено такі дані: прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження, коли і ким виданий паспорт, місце проживання);
копію довідки реєстраційного номера облікової картки платника податку (серія та номер паспорта - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).
Член виборчої комісії, звільнений від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи також подає до окружної виборчої комісії такі документи:
довідку про звільнення від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи;

................
Перейти до повного тексту