1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
22.02.2006 N 702
Про депутатський запит народного депутата України Салигіна В.В.
До Центральної виборчої комісії листом за підписом Генерального прокурора України Медведька О.І. від 16 січня 2006 року N 07/1/1-12393 06 повторно надіслано депутатський запит народного депутата України Салигіна В.В.
Розглянувши зазначений депутатський запит та додані до нього матеріали, Центральна виборча комісія встановила.
У своєму депутатському запиті народний депутат України, зокрема, зазначає, що "7 та 8 січня 2006 року в період з 12.00 до 15.00 у Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького в місті Харкові під час святкування новорічних свят та Різдва Христового група осіб за вірогідного сприяння посадової особи - голови Харківської обласної державної адміністрації Арсена Авакова, на порушення вимог пунктів 2, 3 частини першої, частини тринадцятої статті 71 Закону України "Про вибори народних депутатів України" з метою здійснення протиправного впливу на вільне формування волі та волевиявлення виборців на виборах народних депутатів України, які відбудуться 26 березня 2006 року, вчинила незаконне втручання посадових осіб органів державної влади у виборчий процес і перешкоджання здійсненню виборчих прав і свобод громадян шляхом підкупу громадян, тобто злочин, передбачений статтею 157 Кримінального кодексу України.
Частиною другою статті 3 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" передбачено, що Комісія та її члени зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України, цим та іншими законами України.
Згідно з частиною восьмою статті 14 цього Закону, якщо вирішення питання, порушеного у зверненні, не належить до повноважень Комісії, звернення пересилається за належністю відповідному органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємству, установі, організації, політичній партії, іншому об'єднанню громадян, посадовій чи службовій особі в строки, встановлені Законом України "Про звернення громадян".
Відповідно до частини восьмої статті 15 Закону України "Про статус народного депутата України" відповідь на депутатський запит, внесений народним депутатом, надається відповідно Голові Верховної Ради України і народному депутату, який його вніс. Відповідь на депутатський запит, внесений групою народних депутатів, комітетом Верховної Ради України, надається відповідно Голові Верховної Ради України і народному депутату, підпис якого під запитом значиться першим, голові комітету Верховної Ради України. Відповідь надається в обов'язковому порядку і безпосередньо тим органом державної влади чи органом місцевого самоврядування, до якого було направлено запит, за підписом його керівника чи посадової особи, керівником підприємства, установи та організації, об'єднання громадян, на ім'я яких було направлено запит.

................
Перейти до повного тексту