- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Постанова
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
Про Порядок виготовлення та доставки виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року
1. Встановити Порядок виготовлення та доставки виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року (додається).
2. Копію цієї постанови надіслати Державному підприємству спеціального зв'язку Державного комітету зв'язку та інформатизації України, державному підприємству Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів та окружним виборчим комісіям.
Голова Центральної виборчої комісії | Я.ДАВИДОВИЧ |
Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 20 лютого 2006 року N 658
ПОРЯДОК
виготовлення та доставки виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року
Порядок виготовлення та доставки виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року (далі - Порядок) розроблено на виконання вимог статей
78,
79,
80 Закону України
"Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон). Цим документом визначається порядок виготовлення, отримання Центральною виборчою комісією від підприємства-виготовлювача, доставки та передачі окружним виборчим комісіям, дільничним виборчим комісіям звичайних і спеціальних виборчих дільниць виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 26 березня 2006 року (далі - виборчий бюлетень).
1. Виготовлення виборчих бюлетенів
Виборчі бюлетені є документами суворої звітності.
Виборчі бюлетені у централізованому порядку виготовляються на замовлення Центральної виборчої комісії державним поліграфічним підприємством - державним підприємством "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів (далі - підприємство-виготовлювач) не пізніш як за сім днів до дня виборів на підставі угоди, укладеної Комісією з цим підприємством.
Виборчі бюлетені для кожної виборчої дільниці виготовляються в кількості, що на два відсотки перевищує кількість виборців, включених до списку виборців на цій виборчій дільниці.
Для виборчих дільниць, які відповідно до частини дев'ятнадцятої статті
42 Закону визначені для проведення голосування за відкріпними посвідченнями, виготовляється додаткова кількість виборчих бюлетенів, яка становить один відсоток від кількості виборців у відповідному територіальному виборчому окрузі.
Підприємство-виготовлювач виборчих бюлетенів забезпечує суворе дотримання замовленої кількості виборчих бюлетенів, їх облік та передачу Центральній виборчій комісії відповідно до цього Порядку та угоди на виготовлення виборчих бюлетенів.
Документація щодо обліку виборчих бюлетенів передається підприємством-виготовлювачем до Центральної виборчої комісії.
Технічні відходи, поліграфічний брак, а також друкарські форми знищуються в порядку та у строки, визначені угодою на виготовлення виборчих бюлетенів.
Контроль за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємстві-виготовлювачі, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм, технічних відходів, поліграфічного браку здійснюється контрольною комісією, утвореною Центральною виборчою комісією за поданнями партій (блоків), які в поточному складі Верховної Ради України станом на 15 вересня 2005 року мали свої партійні фракції (фракції блоків), не пізніш як у день затвердження форми виборчого бюлетеня.
На спеціальній виборчій дільниці, утвореній на судні, що перебуває в день виборів народних депутатів України у плаванні під Державним Прапором України, на полярній станції України, виборчі бюлетені можуть бути виготовлені, як виняток, з дозволу Центральної виборчої комісії безпосередньо дільничною виборчою комісією. Такий дозвіл надається Центральною виборчою комісією не пізніше ніж за три дні до дня виборів на підставі подання відповідної окружної виборчої комісії, оформленого згідно з вимогами частини шостої статті
79 Закону.
Виборчі бюлетені, виготовлені для такої спеціальної дільниці на замовлення Центральної виборчої комісії, після надання зазначеного дозволу погашаються в установленому
Законом порядку Центральною (якщо вони ще не були передані до окружної виборчої комісії) або окружною виборчою комісією, про що складається акт за формою встановленою Центральною виборчою комісією.
2. Отримання Центральною виборчою комісією виборчих бюлетенів від підприємства-виготовлювача
Виготовлені виборчі бюлетені відповідно до рішень Центральної виборчої комісії передаються підприємством-виготовлювачем в упаковці цього підприємства уповноваженим членам Центральної виборчої комісії або представникам Секретаріату Центральної виборчої комісії на підставі акта прийому-передачі (реєстру виборчих бюлетенів) за формою, встановленою Центральною виборчою комісією, та довіреності. Акти прийому-передачі (реєстри виборчих бюлетенів) із зазначенням кількості отриманих виборчих бюлетенів оприлюднюються не пізніше наступного дня після дня підписання кожного такого акта на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії. Зведена інформація на підставі актів прийому-передачі (реєстрів виборчих бюлетенів) про кількість виборчих бюлетенів, виготовлених для кожного виборчого округу, оприлюднюється у тому ж порядку не пізніше ніж за два дні до дня виборів.
Передача виборчих бюлетенів здійснюється за місцезнаходженням підприємства-виготовлювача комісією, до складу якої входять представник підприємства-виготовлювача, представника Державного підприємства спеціального зв'язку та уповноважений член Центральної виборчої комісії або представник Секретаріату Центральної виборчої комісії. Акти приймання-передачі (реєстри виборчих бюлетенів) підписуються членами цієї комісії та скріплюються їх печатками.
Після складання актів прийому-передачі (реєстрів виборчих бюлетенів), виборчі бюлетені завантажуються на транспортні засоби Державного підприємства спеціального зв'язку, які після завантаження опломбовуються, та транспортуються до відповідної виборчої комісії згідно з графіком доставки виборчих бюлетенів до окружних виборчих комісій, затвердженим Центральною виборчою комісією.
3. Передача виборчих бюлетенів окружним виборчим комісіям
Уповноважені члени Центральної виборчої комісії або представники Секретаріату Центральної виборчої комісії на підставі актів прийому-передачі (реєстрів виборчих бюлетенів) отримують доставлені до окружних виборчих комісій виборчі бюлетені від Державного підприємства спеціального зв'язку, відповідних обласних Кримського республіканського вузлів спеціального зв'язку та передають їх відповідним окружним виборчим комісіям не раніше ніж за сім днів до дня виборів.
................Перейти до повного тексту