1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Постанова


ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 27 грудня 2018 року № 269
Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 23 липня 2018 року № 101
Враховуючи викладені в рішенні Національного агентства з питань запобігання корупції від 14 вересня 2018 року № 2030 пропозиції до Антикорупційної програми Центральної виборчої комісії на 2018 - 2020 роки, керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія
постановляє:
1. Внести до Антикорупційної програми Центральної виборчої комісії на 2018 - 2020 роки, затвердженої постановою Центральної виборчої комісії від 23 липня 2018 року № 101, такі зміни:
1) розділ V викласти в такій редакції:
"V. Моніторинг, оцінка виконання та перегляд Програми
Відповідно до частини першої статті 18 Закону України "Про запобігання корупції" засади антикорупційної політики (Антикорупційна стратегія) визначаються Верховною Радою України. Згідно з частиною п’ятою цієї самої статті державна програма з виконання Антикорупційної стратегії підлягає щорічному перегляду з урахуванням результатів реалізації визначених заходів, висновків та рекомендацій парламентських слухань з питань ситуації щодо корупції. У зв’язку з цим Програма Комісії підлягає щорічному перегляду на відповідність засадам державної антикорупційної політики.
Моніторинг запроваджених у Комісії Програмою заходів щодо запобігання корупції, а також загальну координацію стосовно виконання Програми здійснює відділ з питань управління персоналом Секретаріату Комісії.
Указаний відділ щоквартально проводить моніторинг виконання Програми, у тому числі під час розгляду узагальненої інформації, що подається до Національного агентства з питань запобігання корупції, про стан виконання державної програми.
Для проведення моніторингу зазначений відділ отримує від осіб, відповідальних за виконання конкретних заходів, інформацію щодо їх виконання, аналізує та оцінює ефективність і своєчасність виконання Програми. Оцінка ефективності результатів виконання заходів Програми Комісії здійснюється за критеріями фактичного виконання заходів, своєчасності виконання, повноти та їх впливу на очікувані результати з усунення чи мінімізації корупційного ризику, а також на створення в Комісії ефективних механізмів запобігання корупції, конфлікту інтересів та забезпечення контролю за дотриманням правил доброчесності, формування нетолерантного ставлення працівників Комісії до корупції.
У разі надання Національним агентством з питань запобігання корупції пропозицій щодо удосконалення (конкретизацій) положень Програми, ідентифікації нових корупційних ризиків у діяльності Комісії у 2019 та 2020 роках та в разі встановлення за результатами оцінки виконання Програми недієвості визначених нею заходів до Програми вносяться зміни у місячний термін з моменту виявлення (встановлення).

................
Перейти до повного тексту