- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
13 грудня 2012 р.
за № 2071/22383
Про внесення змін до Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 6-сільрада "Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства на 1 січня 200_ року"
Відповідно до статей
4,
14,
18 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень у галузі сільського господарства й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації
НАКАЗУЮ:
2. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О.М.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Респондентам при заповненні форми державного статистичного спостереження № 6-сільрада "Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства на 1 січня 20___ року" враховувати внесені до Інструкції зміни, затверджені цим наказом.
4. Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2013 року.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н.С.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
статистики України
24.06.2005 № 162
(у редакції наказу Державної
служби статистики України
21.11.2012 № 472)
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
13 грудня 2012 р.
за № 2071/22383
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 6-сільрада "Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства на 1 січня 20__ року"
І. Загальні положення
1. Адресну частину бланка форми № 6-сільрада "Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства на 1 січня 20__ року" (далі - форма № 6-сільрада) заповнюють без скорочень згідно з реєстраційними документами.
3. Зміни, що відбулися на території сільської, селищної, міської ради (далі - місцева рада) після 1 січня, при складанні звіту не враховують.
4. Усі показники заповнюють в одиницях вимірювання, передбачених у бланку форми.
5. У рядках і графах форми, для заповнення яких інформація відсутня, потрібно поставити прочерк.
6. Усі показники у формі повинні бути взаємозв’язані, достовірні та обґрунтовані документами, що оформлені в установленому порядку.
7. Форму підписує голова місцевої ради та (або) особа, на яку покладено обов’язки щодо забезпечення достовірності наданої інформації.
ІІ. Заповнення бланка форми
1. Розділ І. "Кількість об’єктів погосподарського обліку на території ради".
1.1. У графі 1 проставляють відомості про всі об’єкти погосподарського обліку (далі - об’єкти ПГО) - домогосподарства із реєстрацією місця проживання на території місцевої ради (об’єкти ПГО першого типу - код 1), домогосподарства із реєстрацією місцеперебування на території місцевої ради (об’єкти ПГО другого типу - код 2), домоволодіння (об’єкти ПГО третього типу - код 3), землеволодіння (об’єкти ПГО четвертого типу - код 4), а також закинуті об’єкти (об’єкти ПГО п’ятого типу - код 5).
1.2. До графи 2 заносять дані про домогосподарства з реєстрацією місця проживання на території місцевої ради. Ці дані повинні дорівнювати кількості облікових карток об’єктів ПГО першого типу - об’єктів із кодом 1.
1.3. У графі 3 указують інформацію про домогосподарства з реєстрацією місця проживання на території місцевої ради (об’єкти ПГО першого типу), членам яких відповідно до статті
33 Земельного кодексу України надані земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, враховуючи домогосподарства, членам яких були надані земельні ділянки з цільовим призначенням "для ведення особистого підсобного господарства". Дані заповнюють на підставі відомостей, занесених до облікових карток об’єктів ПГО в
Погосподарській книзі, до графи "Наявність земельної ділянки у власності/ користуванні" та графи "Відмітка про ведення особистого селянського господарства" розділу I, а також до рядка "площа земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства" розділу III.
1.4. У рядку 101 "Загальна кількість об’єктів ПГО" проставляють:
у графі 1 - кількість усіх об’єктів ПГО, для яких заведені облікові картки в
Погосподарській книзі, тобто кількість усіх облікових карток;
у графі 2 - кількість об’єктів ПГО першого типу (код 1);
у графі 3 - кількість об’єктів ПГО першого типу, для яких в обліковій картці зроблені відповідні відмітки й записи щодо наявності земельних ділянок із цільовим призначенням "для ведення особистого селянського господарства" ("для ведення особистого підсобного господарства") та ведення особистого селянського господарства на цих ділянках.
1.5. У рядках 102-104 із загальної кількості об’єктів ПГО проставляють:
у рядку 102 - кількість об’єктів ПГО, члени яких мають у володінні та оренді земельні ділянки, тобто для яких на звітну дату заповнений розділ III облікової картки об’єкта ПГО;
у рядку 103 - кількість об’єктів ПГО, які утримують худобу та/або птицю, тобто для яких на звітну дату зроблені записи в розділі ІV облікової картки об’єкта ПГО;
у рядку 104 - кількість об’єктів ПГО, які мають у приватній власності сільськогосподарську техніку, тобто для яких на звітну дату заповнений розділ V облікової картки об’єкта ПГО.
1.6. Для рядків 101-103 дані графи 1 цього розділу повинні бути більшими або дорівнювати даним графи 2, дані графи 2 повинні бути більшими або дорівнювати даним графи 3.
................Перейти до повного тексту