1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.10.2012 № 609
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 жовтня 2012 р.
за № 1750/22062
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 545 від 23.05.2016 )
Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку
Відповідно до пунктів 7, 11, 13 Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року № 426,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити:
1.1. Типове положення про експертну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що додається.
1.2. Форму свідоцтва про державну атестацію дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, що додається.
1.3. Форму акта результатів діяльності експертної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що додається.
2. Департаменту сімейної політики (Г. Жуковська) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Визнати такими, що втратили чинність:
наказ Мінсім'ямолодьспорту від 08 жовтня 2009 року № 3521 "Про затвердження Примірного положення про експертну комісію проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку";
наказ Мінсім'ямолодьспорту від 24 вересня 2009 року № 3369 "Про затвердження форми свідоцтва про державну атестацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку", зареєстрований в Мін'юсті 20 жовтня 2009 року за № 969/16985.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Л. Дроздову.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр
С. Тігіпко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
соціальної політики України
01.10.2012 № 609
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 жовтня 2012 р.
за № 1750/22062
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про експертну комісію з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку
І. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає основні завдання, організаційні і правові засади діяльності експертної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
1.2. Експертна комісія створюється для проведення державної атестації закладів незалежно від їх підпорядкування та форми власності з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, оцінки стану організації та здійснення оздоровчо-виховного процесу, матеріально-технічної бази закладу і забезпечення відповідними фахівцями.
1.3. У своїй діяльності експертна комісія з проведення державної атестації закладів керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами інших центральних органів виконавчої влади з питань оздоровлення та відпочинку та цим Положенням.
ІІ. Організаційні засади формування експертної комісії
2.1. Експертна комісія, що проводить державну атестацію закладів державної форми власності, утворюється за рішенням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики.
2.2. Експертні комісії, що проводять державну атестацію закладів комунальної чи приватної форми власності, утворюються за рішенням керівника уповноваженого органу.
2.3. До складу експертної комісії входять представники Мінсоцполітики, інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади, уповноваженого органу у кількості не більш як п'ять осіб, що мають відповідну професійну кваліфікацію, практичний досвід роботи, володіють необхідними знаннями та навичками.
2.4. Голову комісії призначає уповноважений орган. Голова організовує роботу та відповідає за діяльність комісії.
2.5. Керівники органів виконавчої влади, установ та організацій, працівники яких зараховані до складу комісії, забезпечують їх участь у проведенні державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
2.6. До складу експертної комісії не включаються працівники закладу, в якому проводиться державна атестація, або особи, діяльність яких пов'язана з роботою такого закладу.
2.7. За рішенням експертної комісії у разі необхідності до роботи комісії залучаються фахівці у певній галузі знань для підготовки висновків із фахових питань, представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських, профспілкових організацій (за згодою) (далі - залучені представники).
ІІІ. Діяльність експертної комісії
3.1. Діяльність експертної комісії здійснюється відповідно до плану проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. План проведення державної атестації закладів державної форми власності затверджується Віце-прем'єр-міністром України - Міністром соціальної політики, комунальної та приватної форми власності - керівником уповноваженого органу на п'ять років. План доводиться до відома керівника закладу не пізніше ніж за рік до початку проведення державної атестації.

................
Перейти до повного тексту