1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
09.12.2015 № 701
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
31 грудня 2015 р.
за № 1660/28105
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства оборони № 553 від 24.10.2016 )
Про затвердження Змін до Інструкції з організації вартової служби у Збройних Силах України
Відповідно до Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та з метою подальшого вдосконалення охорони об’єктів Збройних Сил України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Інструкції з організації вартової служби у Збройних Силах України, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 12 березня 2012 року № 132, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2012 року за № 504/20817, що додаються.
2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Міністр оборони України
генерал армії України

С.Т. Полторак
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
оборони України
09.12.2015 № 701
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
31 грудня 2015 р.
за № 1660/28105
ЗМІНИ
до Інструкції з організації вартової служби у Збройних Силах України ( z0504-12 )
1. Пункт 1.3 розділу І доповнити новим абзацом такого змісту:
"Штабом військової частини щороку до 20 грудня складається розклад варт, який затверджується прямим начальником командира військової частини.".
2. У розділі ІІ:
підпункт 2.1.2 пункту 2.1 викласти в такій редакції:
"2.1.2. Ця робота організовується та здійснюється двічі на рік (у червні та грудні місяці), а за потреби – в інші строки, спеціально призначеними комісіями на чолі з заступниками командирів (начальників) військових частин із залученням командирів підрозділів, медичних працівників, офіцерів з виховної роботи, служби ракетно-артилерійського озброєння, начальника фізичної підготовки та спорту і фахівців юридичної служби.
Призначені комісії зобов’язані: всебічно вивчати морально-ділові та психологічні якості, фізичний та сімейний стан кожного військовослужбовця; організовувати та здійснювати контроль за проведенням поглибленого медичного обстеження особового складу; перевіряти результати здачі військовослужбовцями заліків зі знання статутів Збройних Сил України, табеля постів та інструкцій посадових осіб варти, Кримінального кодексу України, матеріальної частини стрілецької зброї, заходів безпеки під час поводження з нею, а також результати виконання практичних стрільб та здачі нормативів із фізичної підготовки. За підсумками роботи комісій складається акт, який затверджується командиром (начальником) військової частини.";
пункт 2.3 викласти в такій редакції:
"2.3. За умови недостатньої кількості особового складу військової частини (звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, виїзди на навчання, польові виходи, епідемії тощо) та неможливості організації несення вартової служби трьома змінами варт має бути не менше двох складів варт. У цьому разі наказом командира військової частини вносяться відповідні зміни до розпорядку дня, які забезпечують якісне проведення добору, розподіл особового складу варти, його теоретичної, практичної підготовки та медичного огляду, передбачення додаткового часу на відпочинок особового складу, який залучається до несення служби у вартах.";
в абзаці другому пункту 2.5 слова "У військових частинах" замінити словами "Для військових частин";
абзац сьомий пункту 2.7 викласти в такій редакції:
"Вимоги до місць підготовки особового складу варти наведено в додатку 2 до Інструкції з організації вартової служби у Збройних Силах України. Для керівників занять на кожне навчальне місце розробляється план-конспект, який затверджується командиром військової частини (підрозділу).".
3. Пункт 3.2 розділу ІІІ викласти в такій редакції:
"3.2. Інструкторсько-методичні заняття з питань організації вартової служби проводяться під керівництвом:
заступників начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувачів видів Збройних Сил України, командувача високомобільних десантних військ Збройних Сил України, командувачів оперативних командувань, керівників структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, командирів повітряних командувань, військово-морських баз, начальників військових навчальних закладів з командирами військових частин, начальниками факультетів та їх заступниками, генералами та офіцерами підпорядкованого штабу – один раз протягом навчального року;
командирів військових частин, начальників факультетів військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів з офіцерами управління, командирами підрозділів, їх заступниками, офіцерами, особами сержантського (старшинського) складу військової служби за контрактом, які залучаються до несення служби у вартах та її підготовки, – один раз на півріччя.
Інструкторсько-методичні заняття з питань організації вартової служби проводяться на базі військових частин (підрозділів), що за підсумками навчального року мають негативні показники за предметами бойової підготовки та порушення в організації вартової служби.".
4. В абзаці сьомому пункту 4.1 розділу ІV слова "періодичній пресі підрозділів" замінити словами "штабах, підрозділах".
5. Пункт 5.1 розділу V викласти в такій редакції:
"5.1. Огляди-конкурси на кращу організацію та стан вартової служби проводяться комісіями зі складанням актів за їх результатами та з виданням наказів організаційно-розпорядчого характеру:
заступників начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувачів видів Збройних Сил України, командувача високомобільних десантних військ Збройних Сил України, командувачів оперативних командувань – один раз на три роки;
керівників структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, у підпорядкуванні яких перебувають військові частини, командирів повітряних командувань, військово-морських баз – один раз на два роки.

................
Перейти до повного тексту