1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ
Н А К А З
04.12.2004 N 224
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 грудня 2004 р.
за N 1607/10206
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства юстиції N 1341/5 від 10.09.2012 )
Про затвердження Інструкції про порядок обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Державного департаменту України з питань виконання покарань N 32 від 26.02.2007 N 253 від 19.07.2010 ) ( У назві та тексті Наказу, назві та тексті Інструкції, назві та тексті додатка до пункту 7 Інструкції слова "кримінально-виконавчої системи" замінено словами "Державної кримінально-виконавчої служби" у відповідних відмінках згідно з Наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань N 32 від 26.02.2007 ) ( У заголовку, тексті Наказу та Інструкції слово "відсоткова" у всіх відмінках виключено згідно з Наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань N 253 від 19.07.2010 )
Відповідно до пунктів 2 та 6 постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 N 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" та з метою подальшого вдосконалення порядку обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби
НАКАЗУЮ:
( Преамбула в редакції Наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань N 253 від 19.07.2010 )
1. Затвердити Інструкцію про порядок обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби (далі - Інструкція), що додається.
2. Управлінню кадрів Департаменту (Кревсун М.В.), начальникам територіальних органів управління Департаменту, керівникам установ і навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби забезпечити виконання вимог цієї Інструкції.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Департаменту генерал-лейтенанта внутрішньої служби Вербенського М.Г. та заступника Голови Департаменту генерал-лейтенанта внутрішньої служби Голікова Ю.І.
4. Управлінню економіки та оплати праці Департаменту (Федорченко О.В.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
5. Наказ оголосити особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби.
Голова
генерал-полковник
внутрішньої служби


В.А.Льовочкін
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного
департаменту України
з питань виконання покарань
04.12.2004 N 224
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 грудня 2004 р.
за N 1607/10206
ІНСТРУКЦІЯ
про порядок обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби
1. Ця Інструкція визначає порядок обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби.
2. Обчислення періодів служби для виплати надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу здійснюється відповідно до пунктів 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.92 N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей.
( Пункт 2 в редакції Наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань N 253 від 19.07.2010 )
3. Визначення періодів служби для виплати надбавки за вислугу років рядовому і начальницькому складу здійснюється комісіями Департаменту, його територіальних органів управління, науково-дослідних установ та навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби.
4. Комісії створюються у складі: начальника територіального органу управління Департаменту, керівника навчального закладу, науково-дослідної установи, його заступників, представників кадрового й фінансового апаратів та служби правового забезпечення.
Головою відповідної комісії може бути призначено начальника територіального органу управління Департаменту, керівника навчального закладу або науково-дослідної установи.
5. У Державному департаменті України з питань виконання покарань створюється Центральна комісія. На неї покладається також розгляд спірних питань про періоди служби, які не можуть бути вирішені іншими комісіями.

................
Перейти до повного тексту