- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
9 грудня 2005 р.
за N 1483/11763
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
аграрної політики та продовольства
N 456 від 24.11.2014 )
Про затвердження Порядку визначення на конкурсних засадах виконавців програми "Фінансова підтримка розвитку підприємств молочної переробки", що фінансується з Державного бюджету України
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 року
N 1125 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення фінансової підтримки розвитку підприємств молочної переробки"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок визначення на конкурсних засадах виконавців програми "Фінансова підтримка розвитку підприємств молочної переробки", що фінансується з Державного бюджету України (додається).
2. Департаменту розвитку сільської місцевості та підприємництва (Гайдар М.В.) у встановленому порядку:
забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
довести наказ до відома структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України, Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних, Управління агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрацій, галузевих об'єднань при Міністерстві аграрної політики України.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Демчака І.М.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної
політики України
07.12.2005 N 682
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
9 грудня 2005 р.
за N 1483/11763
ПОРЯДОК
визначення на конкурсних засадах виконавців програми "Фінансова підтримка розвитку підприємств молочної переробки", що фінансується з Державного бюджету України
1. Загальні положення
1.1. Цей Порядок визначає організацію проведення конкурсу з визначення виконавців програми КПКВ 2801480 "Фінансова підтримка розвитку підприємств молочної переробки", які згідно з
КВЕД належать до групи 15.5 "Продукти молочні та морозиво", що фінансується з Державного бюджету України (далі - Програма).
1.2. Цей Порядок поширюється на підприємства молочної переробки незалежно від форми власності та організаційно-правової форми.
2. Порядок організації конкурсу
2.1. Для виконання організаційної роботи, пов'язаної з проведенням конкурсу, Міністерство аграрної політики України (далі - Мінагрополітики) своїм наказом формує конкурсну комісію з визначення виконавців Програми (далі - комісія) та затверджує її склад у кількості не менш як 5 осіб. До комісії входять його працівники, а в разі потреби (за згодою) - представники галузевих об'єднань при Мінагрополітики, Української академії аграрних наук, експерти.
2.2. Заявки на участь у конкурсі з визначення виконавців Програми подаються претендентами до комісії.
2.3. Претенденти подають до комісії заявки на участь у конкурсі з визначення виконавців Програми (додаток 1) один чистий конверт та такі документи:
2.3.1. Завірені у встановленому порядку копії:
свідоцтва про державну реєстрацію;
довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
2.3.2. Баланс виробничо-фінансової діяльності за останній рік та за 9 місяців поточного року.
2.3.3. Пропозиції претендента щодо видів та обсягів (у кількісному виразі) робіт і послуг на виконання Програми.
2.4. Усі вищезазначені документи подаються прошитими та пронумерованими, з описом документів, що подаються на конкурс з визначення виконавців Програми (додаток 2), запаковані в конверти, на яких зазначаються повна назва та реквізити (адреса, телефон, телефакс, електронна адреса - за наявності) претендента.
2.5. Якщо частина чи вся інформація, що міститься у пропозиції, має конфіденційний характер або становить комерційну таємницю, то претендент повинен письмово повідомити про це комісію.
За розголошення такої інформації члени комісії несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
2.6. Розпечатування конвертів з документами на конкурс проводиться відповідальним секретарем комісії в міру їх надходження.
2.7. Подані на конкурс документи реєструються у журналі обліку претендентів на виконання Програми (додаток 3).
Документи, представлені не в повному обсязі або неналежним чином оформлені, не реєструються і повертаються претендентам із зазначенням причин повернення в 3-денний строк.
2.8. Під час вивчення документів, поданих на конкурс, комісія може проводити перевірку достовірності наданої інформації.
Претендент несе відповідальність за достовірність наданої ним інформації.
3. Порядок роботи комісії
3.1. Проведення конкурсу покладається на комісію.
3.2. Комісія розпочинає роботу з моменту підписання наказу про її створення.
3.3. Керує діяльністю комісії й організовує її роботу голова комісії.
3.4. Голова комісії в межах своєї компетенції:
скликає засідання комісії;
головує на засіданнях комісії;
дає доручення, обов'язкові для членів комісії;
дає доручення спеціалістам, радникам та експертам, які залучені до роботи комісії.
3.5. День і час проведення конкурсу визначаються комісією.
Комісія не пізніше ніж за 10 днів до дати проведення конкурсу розміщує відповідне оголошення в засобах масової інформації.
3.6. Рішення комісії приймаються на закритих засіданнях у присутності не менше двох третин її складу відкритим голосуванням більшістю голосів. У разі рівної кількості голосів голос головуючого на засіданні є ухвальним.
3.7. Рішення комісії оформляється протоколом, який підписують усі члени комісії, які були присутні на засіданні.
4. Визначення переможців конкурсу
4.1. Комісія проводить попередній розгляд документів, аналізує та зводить матеріали, які подані претендентами на виконання Програми.
4.2. Комісія у встановлений головою комісії термін аналізує подані претендентом документи, відповідність претендентів вимогам, викладеним у пункті 4.3 цього Положення, визначає переможців конкурсу з урахуванням пропозицій щодо видів і обсягів робіт з виконання Програми.
4.3. Критеріями відбору при визначенні переможців конкурсу є:
- наявність переважно експортної орієнтації продукції, на виготовлення якої надається державна підтримка;
- зосередження основної уваги щодо експорту на ринки країн - членів СОТ з метою максимального просування продукції українського виробництва та підвищення рівня незалежності від трейдерів-нерезидентів та імпортерів;
- наявність досвіду експортної діяльності не менше 3 останніх років та обсягів експортних поставок не менше 5000 тис. дол. США щорічно для підтвердження стабільності підприємництва та можливості подальшої роботи в даному напрямку;
- спрямованість підприємства на опосередковане залучення якнайбільшої кількості молокопереробних підприємств України у власній господарській діяльності шляхом закупівлі у них сировини, що дасть змогу постійно підтримувати функціональність та подальший розвиток молокопереробної галузі відповідно до стандартів і потреб ринків розвинутих країн;
- застосування підприємством передових світових технологій у молочній промисловості (у тому числі для забезпечення глибокої переробки сировини та побічних продуктів), завдяки чому буде гарантовано вихід готової продукції, що відповідатиме міжнародним стандартам якості за всіма показниками і буде конкурентоздатною на світовому ринку;
- підтвердження досвіду участі підприємства в державних програмах, тендерах на поставку молочної продукції;
- підприємство-одержувач не повинно мати заборгованості по заробітній платі, платежах в бюджет та до державних цільових фондів;
- розв'язання екологічних проблем переробки в молочній галузі.
4.4. Підставами, за яких претендент не може бути визначеним переможцем конкурсу, є:
- подання недостовірної інформації;
- заборгованість з виплати заробітної плати, по платежах в бюджет та до державних цільових фондів;
- визнання банкрутом або порушення справи про банкрутство;
- прийняття рішення про ліквідацію.
4.5. Комісія в 5-денний термін після затвердження результатів конкурсу формує зведений план використання коштів державного бюджету на виконання Програми із зазначенням виконавця, виду робіт, який фінансується, суми виділених коштів і подає його на затвердження керівництву Мінагрополітики, після якого у 3-денний термін повідомляє учасників про результати конкурсного відбору.
Начальник Департаменту розвитку сільської місцевості та підприємництва | М.В.Гайдар |
................Перейти до повного тексту