1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
21.11.2005 N 663
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 листопада 2005 р.
за N 1443/11723
Про затвердження Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці
На виконання Законів України "Про охорону праці", "Про професійно-технічну освіту"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці, що додається.
2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, головним управлінням, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести цей наказ до відома керівників професійно-технічних навчальних закладів.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Жебровського Б.М.
Міністр С.М.Ніколаєнко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
21.11.2005 N 663
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 листопада 2005 р.
за N 1443/11723
ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський огляд-конкурс професійно-технічних навчальних закладів на кращу організацію роботи з охорони праці
1. Загальні положення
Цей огляд-конкурс проводиться у відповідності до Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 N 563, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.11.2001 за N 969/6160.
Огляд-конкурс спрямований на забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та навчання і поширюється на професійно-технічні навчальні заклади (далі - ПТНЗ), підпорядковані Міністерству освіти і науки України.
2. Мета огляду-конкурсу
Головною метою огляду-конкурсу є вдосконалення роботи щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці та навчання, запобігання нещасним випадкам, професійним захворюванням учнів, слухачів, працівників професійно-технічних навчальних закладів; визначення пріоритету їх життя і здоров'я; використання передового досвіду організації роботи щодо забезпечення охорони праці.
3. Завдання огляду-конкурсу
3.1. Поліпшення умов і підвищення рівня безпеки праці та навчання в ПТНЗ, попередження травматизму і професійних захворювань усіх учасників навчально-виховного процесу.
3.2. Підвищення відповідальності керівників за забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та навчання.
3.3. Комплексне розв'язання завдань управління охороною праці в галузі професійно-технічної освіти.
4. Керівництво оглядом-конкурсом
4.1. Керівництво Всеукраїнським оглядом-конкурсом здійснюється оргкомітетом, на який покладається відповідальність за його організацію та підбиття підсумків. Призерів і переможців огляду-конкурсу визначає журі.
До складу оргкомітету і журі Всеукраїнського огляду-конкурсу входять відповідальні працівники Міністерства освіти і науки України та його підвідомчих установ, фахівці професійно-технічної освіти (далі - ПТО), представники органів державного нагляду, інших зацікавлених організацій (за згодою).
4.2. В Автономній Республіці Крим, областях, у містах Києві та Севастополі огляди-конкурси проводять відповідно республіканський, обласні та міські (далі - регіональні) оргкомітети і журі, до складу яких входять керівники та працівники управлінь освіти і науки, науково-методичних центрів ПТО, методичних кабінетів ПТНЗ, а також досвідчені викладачі, методисти. Представники місцевих органів державного нагляду за охороною праці, професійних та творчих спілок, громадськості можуть брати участь у проведенні огляду-конкурсу за згодою.
4.3. Склади оргкомітету і журі Всеукраїнського огляду-конкурсу затверджуються наказом Міністерства освіти і науки України, регіональних - наказами Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

................
Перейти до повного тексту