1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
10.11.2005 N 358
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 листопада 2005 р.
за N 1402/11682
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної служби статистики N 406 від 26.12.2014 )
Про затвердження Інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень N 1П-НПП (річна) та N 1П-НПП (коротка, річна)
Відповідно до статей 14 Закону України "Про державну статистику", з метою удосконалення державних статистичних спостережень щодо промислової діяльності
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію щодо заповнення форм державних статистичних спостережень N 1П-НПП (річна) "Звіт про виробництво промислової продукції" та N 1П-НПП (коротка, річна) "Звіт про виробництво промислової продукції" (додається).
2. Адміністративно-господарському департаменту (Царський В.І.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та відправленням цієї Інструкції на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.
3. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І.Ю.) забезпечити розрахунки за виготовлення цієї Інструкції.
4. Скасувати наказ Державного комітету статистики України від 07.09.2005 N 255 "Про затвердження Інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень N 1П-НПП (річна) та N 1П-НПП (коротка, річна)".
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Головка В.А.
Голова О.Г.Осауленко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
статистики України
10.11.2005 N 358
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 листопада 2005 р.
за N 1402/11682
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форм державних статистичних спостережень N 1П-НПП (річна) "Звіт про виробництво промислової продукції" ( va196202-05 ) та N 1П-НПП (коротка, річна) "Звіт про виробництво промислової продукції" ( vb196202-05 )
У звітах відображаються дані щодо видів промислової продукції, яку було вироблено за звітний рік на власних або орендованих потужностях (з власної сировини або сировини замовника). Продукція, виготовлена на інших підприємствах на давальницьких чи будь-яких інших умовах, у звітах не відображається.
Дані наводяться за Номенклатурою продукції промисловості, затвердженою наказом Державного комітету статистики України від 30.08.2002 N 320 ( із змінами і доповненнями) (далі - Номенклатура). Номенклатура гармонізована з класифікаціями видів економічної діяльності (КВЕД), товарів зовнішньоекономічної діяльності ( УКТЗЕД і міжнародними класифікаціями продукції. Її побудовано на ієрархічній системі класифікування (кодування) видів продукції. Відповідно у звіті забезпечується залежність наведених даних на всіх рівнях класифікації за умови однієї одиниці виміру.
Дані звіту подаються в одиницях виміру, передбачених Номенклатурою. Якщо одиницями виміру є кг, тонни тощо, то у звіті вказується чиста вага продукції (нетто) без урахування ваги пакувального матеріалу.
У звіті за формою N 1П-НПП (річна) "Звіт про виробництво промислової продукції" дані надаються за позиціями, проти яких у графі 4 Номенклатури стоїть позначка "р", а також за позиціями, додатково повідомленими територіальними органами державної статистики.
Звіт за формою N 1П-НПП (коротка, річна) "Звіт про виробництво промислової продукції" заповнюється за позиціями, які наведені у витягах із Номенклатури, що містять позиції Номенклатури щодо типової для конкретного підприємства продукції.
Якщо на підприємстві є виробництво продукції, яка не передбачена Номенклатурою (витягами з неї), її назва вписується у вільних рядках звіту.
1. Виробництво видів промислової продукції
1.1. У графі 1 наводяться дані про валовий випуск продукції, включаючи продукцію, призначену для подальшої переробки на власному підприємстві. За окремими видами продукції наводяться дані про товарний випуск (тобто без продукції, призначеної для подальшої промислової переробки на даному підприємстві), що зазначено в назвах відповідних позицій Номенклатури.
До виробленої і відпущеної теплоенергії включається вся кількість теплоенергії, виробленої електростанціями, котельними й утилізаційними установками та відпущеної як цехам і виробництвам свого підприємства, так і "на сторону", за винятком теплоенергії, витраченої на технологічні потреби електростанції (котельної тощо). Виключається теплоенергія, що повертається до електростанції або в котельню з конденсатом виробничої пари, м'ятої пари (від молотів, пресів та ін.) і зворотною водою мережі.
1.2. У графі 2 відображається продукція, вироблена підприємством на давальницьких умовах (із сировини замовника).
1.3. У графі 3 наводяться дані про випуск готової продукції з власної та давальницької сировини, призначеної для збуту, тобто готових виробів, які реалізовані у звітному році та які призначені для продажу, але на них не знайдено покупця. До цієї графи включаються також готові вироби власного виробництва: передані своїм непромисловим підрозділам (у тому числі власному капітальному будівництву), використані для внутрішніх потреб підприємства (паливно-мастильні і лакофарбові матеріали, меблі, спецодяг та ін.), зараховані до складу своїх основних засобів (виробниче обладнання, інструмент), а також видані в рахунок зарплати, виготовлені на замовлення населення. До графи 3 не включається продукція, призначена для подальшої переробки на власному підприємстві. За показником "теплоенергія" дані наводяться за винятком втрат тепла при передачі.

................
Перейти до повного тексту