- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
02 листопада 2015 р.
за № 1347/27792
Про затвердження Порядку використання міських, мобільних телефонів і безпроводових засобів передачі даних, їх норм належності та лімітів витрат на користування послугами зв’язку в Національній гвардії України
1. Затвердити:
1) Порядок використання міських, мобільних телефонів і безпроводових засобів передачі даних у Національній гвардії України, що додається;
2. Головному управлінню Національної гвардії України забезпечити:
1) функціонування і утримання міських, мобільних телефонів, безпроводових засобів передачі даних та контроль за недопущенням перевищення посадовими особами встановлених місячних лімітів, використанням послуг зв’язку неслужбового характеру в телекомунікаційних мережах загального користування та мережах операторів мобільного телефонного зв’язку в Національній гвардії України;
2) виконання умов економії бюджетних коштів шляхом організації проведення поетапної роботи з переходу на номери телефонів внутрішнього номерного ресурсу транспортної телекомунікаційної мережі Національної гвардії України;
3) подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дати його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра генерал-полковника Ярового С.А.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Міністерства внутрішніх
справ України
31.08.2015 № 1040
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
02 листопада 2015 р.
за № 1347/27792
ПОРЯДОК
використання міських, мобільних телефонів і безпроводових засобів передачі даних у Національній гвардії України
1. Цей Порядок визначає використання міських, мобільних телефонів, безпроводових засобів передачі даних, відшкодування витрат за перевищення встановленого ліміту і користування послугами зв’язку неслужбового характеру в Головному управлінні, територіальних управліннях, з’єднаннях, військових частинах, навчальних закладах та центрах, органах та підрозділах забезпечення, базах, закладах та установах Національної гвардії України (далі - військові частини).
2. Військовослужбовцям та службовцям Національної гвардії України заборонено:
1) користування послугами зв’язку неслужбового характеру з міських та службових мобільних телефонів;
2) ведення міжміських переговорів з міських телефонів у напрямках, де впроваджено використання номерів телефонів внутрішнього номерного ресурсу в системі єдиної нумерації транспортної телекомунікаційної мережі Національної гвардії України.
3. Міські і мобільні телефони та безпроводові засоби передачі даних закріплюються за посадовими особами на підставі наказу командувача Національної гвардії України, начальника (командира) територіального управління, з’єднання, військової частини, вищого навчального закладу, центру (бази), закладу, установи (далі - командир військової частини) про закріплення міських і мобільних телефонів та безпроводових засобів передачі даних у військовій частині і визначення лімітів витрат на користування послугами зв’язку. Перевидання наказу здійснюється у разі змін у штатному розкладі військової частини, призначення на посаду іншої особи, можливостей забезпечення посадових осіб послугами телефонного зв’язку і безпроводової передачі даних та визначення (змін) обмежень на користування цими послугами.
У наказі командира військової частини зазначаються:
посадові особи, за якими закріплюються абонентські номери міських, мобільних телефонів і безпроводових засобів передачі даних;
ліміти витрат на користування послугами телефонного зв’язку і безпроводової передачі даних;
перелік міських телефонів, з яких дозволяється ведення міжміських та міжнародних переговорів;
перелік посадових осіб, яким дозволяється ведення міжміських та міжнародних переговорів через міські телефони комутатора вузла зв’язку військової частини;
порядок використання мобільних телефонів оперативного чергового (чергового) військової частини, телефонів для забезпечення охорони громадського порядку, екстрадиції, варти з охорони спеціального вантажу, планової залізничної (автошляхової) варти;
обмеження на ведення переговорів, які з метою економії бюджетних коштів командир військової частини вважає за необхідне накласти;
інші заходи, які регламентують використання міських і мобільних телефонів та безпроводових засобів передачі даних у військовій частині.
4. У разі відсутності закріплених за посадовими особами міських телефонів та відсутності доступу до телефонної мережі загального користування через автоматичну телефонну станцію вузла зв’язку дозволяється здійснювати місцеві телефонні переговори з комутатора вузла зв’язку військової частини.
Міжміські та міжнародні телефонні переговори через комутатор вузла зв’язку військової частини надаються абонентам, яким наказом командира військової частини визначені граничні ліміти витрат на ведення таких переговорів, але вони не забезпечені міськими телефонами.
На час аварійного стану напрямку зв’язку в транспортній телекомунікаційній мережі Національної гвардії України міжміські телефонні переговори через телефонну мережу загального користування надаються всім абонентам згідно з визначеними категоріями.
Усі міжміські та міжнародні телефонні переговори, які надаються через комутатор вузла зв’язку військової частини, оформляються телефоністом у журналі обліку міжміських та міжнародних переговорів, зразок якого зазначається в додатку 1 до цього Порядку.
Абонентам, які здійснюють вхідні дзвінки з телефонної мережі загального користування на комутатор вузла зв’язку військової частини, переговори забезпечуються тільки з абонентами внутрішньої телефонної мережі.
5. Посадові особи, за якими закріплений міський телефон, є відповідальними за його використання в установленому законодавством порядку. У разі тривалої відсутності посадової особи на робочому місці (відпустка, відрядження тощо) відповідно до її рапорту на ім’я начальника зв’язку військової частини міський телефон може бути тимчасово відключений на вузлі зв’язку військової частини.
6. Проведення аналізу машинограм-розшифровок міжміських, міжнародних розмов та рахунків за мобільний телефонний зв’язок з метою встановлення перевищення ліміту та (або) використання послуг зв’язку неслужбового характеру здійснює підрозділ зв’язку військової частини під керівництвом начальника зв’язку військової частини. Результати проведеного аналізу начальник зв’язку доповідає письмово (рапортом) командирові військової частини для прийняття відповідного рішення.
Послугами зв’язку неслужбового характеру вважаються платні голосові довідки й сервіси за спеціальними цінами, замовлення телеграм, спеціальні SMS, SMS-розваги, голосування, послуга GOOD’OK, графічні зображення, мелодії, коди доступу до ресурсів інтернет-провайдерів.
................Перейти до повного тексту