- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 вересня 2016 р.
за № 1297/29427
Про затвердження Порядку надання Державною фіскальною службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи фізичних осіб на запити Національного антикорупційного бюро України
1. Затвердити Порядок надання Державною фіскальною службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи фізичних осіб на запити Національного антикорупційного бюро України, що додається.
2. Управлінню організації обміну та аналізу інформації Міністерства фінансів України забезпечити:
подання цього наказу до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію;
оприлюднення цього наказу.
3. Цей наказ набирає чинності з дня, що настає за днем його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Марченка С.М. та директора Національного антикорупційного бюро України Ситника А.С.
Міністр фінансів України |
О. Данилюк |
Директор Національного антикорупційного бюро України |
А. Ситник |
ПОГОДЖЕНО: Голова Державної фіскальної служби України |
Р.М. Насіров |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
фінансів України,
Національного антикорупційного
бюро України
08.09.2016 № 815/250
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 вересня 2016 р.
за № 1297/29427
ПОРЯДОК
надання Державною фіскальною службою України інформації з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про доходи фізичних осіб на запити Національного антикорупційного бюро України
І. Загальні положення
2. Суб’єктами інформаційних відносин відповідно до цього Порядку є Державна фіскальна служба України та Національне антикорупційне бюро України (далі - Національне бюро).
4. Цей Порядок регламентує обмін інформацією між ДФС та Національним бюро, правила складання та подання Національним бюро до ДФС запитів на отримання з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (далі - Державний реєстр) інформації, необхідної для попередження, виявлення, припинення та розкриття корупційних правопорушень, віднесених законом до його підслідності, та формування і надання ДФС відповідей на такі запити.
5. Структура та формати запитів та відповідей, що передаються та приймаються в порядку інформаційної взаємодії, форми журналів обліку запитів та відповідей, вимоги захисту інформації визначаються ДФС та Національним бюро відповідними спільними рішеннями, які оформлюються окремими протоколами, підготовленими відповідно до цього Порядку.
ІІ. Регламент інформаційної взаємодії між ДФС та Національним бюро
1. Інформаційна взаємодія між ДФС та Національним бюро здійснюється на центральному рівні в електронній формі телекомунікаційними засобами з використанням засобів технічного та криптографічного захисту інформації відповідно до вимог законодавства з питань захисту інформації.
2. ДФС та Національне бюро реєструють запити та відповіді на запити у журналах обліку запитів та відповідей на запити.
3. На запит та відповідь накладається електронний цифровий підпис уповноваженою особою органу, який надає такий запит або відповідь (далі - уповноважена особа). Уповноважені особи визначаються наказами керівників суб’єктів інформаційних відносин.
4. У разі виникнення обставин, які унеможливлюють виконання положень цього Порядку, суб’єкти інформаційних відносин зобов’язані інформувати про це один одного протягом двох робочих днів від дня виникнення цих обставин.
ІІІ. Порядок формування запитів та надання відповідей на запити
1. Порядок формування запитів
1. Національне бюро у разі виникнення потреби формує та подає до ДФС запити на отримання інформації про:
джерела та суми доходів, отриманих фізичними особами від податкових агентів, а також суми доходів, отриманих самозайнятими особами;
суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб податковим агентом.
2. Запит на отримання інформації про джерела та суми доходів, отриманих фізичними особами від податкових агентів, а також суми доходів, отриманих самозайнятими особами, формується щодо однієї або декількох фізичних осіб, але не більше 999 записів, та обов’язково має містити такі дані:
реєстраційний номер та дату (число, місяць, рік) запиту;
реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта) (за наявності);
................Перейти до повного тексту