- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Інструкція
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
статистики України
27.10.2005 N 331
( z1277-05 )
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
27 жовтня 2005 р.
за N 1283/11563
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу Державного
комітету статистики
N 277 від 11.08.2008 )
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення додатка до форми державного статистичного спостереження N 2-дм "Звіт про залишки, надходження та використання дорогоцінних металів у вигляді брухту та відходів"
1. Загальні положення
1.1. Додаток до форми державного статистичного спостереження N 2-дм
"Звіт про залишки, надходження та використання дорогоцінних металів у вигляді брухту та відходів" складається суб'єктами господарювання - юридичними особами та їх відокремленими підрозділами (далі - підприємствами) усіх форм власності, у яких дорогоцінні метали у вигляді брухту і відходів утворюються, використовуються та здійснюється їх поставка, та подається територіальному органу державної статистики за своїм місцезнаходженням.
1.2. До звіту включаються дорогоцінні метали: золото, срібло, платина і сумарно метали платинової групи (паладій, родій, іридій, рутеній і осмій), які містяться в усіх видах брухту та відходів, що утворюються від виробництва продукції, проведення науково-дослідних, експериментальних, лабораторних, ремонтних та інших, пов'язаних з виробничим процесом, робіт.
1.3. Звіт складають підприємства усіх форм власності, які збирають брухт та відходи дорогоцінних металів, використовують вироби та сировину з дорогоцінних металів; які використовують прилади, низьковольтну апаратуру, устатковання, комплектуючі та кабельні вироби, термопари і термометри опору, акумулятори, засоби обчислювальної техніки, апаратуру зв'язку, кінофоторентгеноматеріали та вироби, які містять дорогоцінні метали.
1.4. Звіт подають також спеціалізовані та інші підприємства, що виготовляють напівфабрикати і вироби із давальницької сировини (дорогоцінних металів). Ці підприємства включають до звіту дорогоцінні метали у вигляді брухту та відходів, які утворюються:
під час використання дорогоцінних металів, які придбані для власних потреб;
при використанні приладів, устатковання та інших виробів, що містять у собі дорогоцінні метали;
від переробки давальницької сировини, які не можуть бути використані на даному підприємстві як оборотний метал.
1.5. Керівник підприємства є відповідальним за повноту та достовірність даних додатка до форми N 2-дм.
1.6. Звіт складається на основі даних первинної виробничої документації та вивірених даних бухгалтерського обліку дорогоцінних металів.
1.7. Звіт подають підприємства 30 числа після звітного періоду.
1.8. Первинні дані, отримані органами державної статистики від респондентів під час проведення статистичних спостережень, є конфіденційною інформацією, яка охороняється Законом і використовується виключно для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.
................Перейти до повного тексту