1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
20.09.2004 N 231/576
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 жовтня 2004 р.
за N 1264/9863
Про затвердження Порядку перерахування та використання коштів державного бюджету від приватизації державного майна, що надходять понад обсяги, визначені статтею 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік", на погашення заборгованості із заробітної плати на умовах безвідсоткових бюджетних позик підприємствам державної форми власності
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року N 1111 "Про затвердження Порядку спрямування надходжень від приватизації державного майна понад обсяги, визначені статтею 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік",
НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити Порядок перерахування та використання коштів державного бюджету від приватизації державного майна, що надходять понад обсяги, визначені статтею 26 Закону України "Про Державний бюджет на 2004 рік", на погашення заборгованості із заробітної плати на умовах безвідсоткових бюджетних позик підприємствам державної форми власності, що додається.
2. Міністерству праці та соціальної політики України у встановленому порядку:
2.1. Подати наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
2.2. Довести наказ до відома інших центральних органів виконавчої влади, у сфері управління яких є підприємства державної форми власності, що мають заборгованість із заробітної плати, яка утворилася станом на 1 січня 2004 року та не погашена на момент введення в дію Закону України від 17 червня 2004 року N 1801-IV "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра праці та соціальної політики України В.І. Тьоткіна та заступника Міністра фінансів України А.В. Шаповалова.
Перший заступник Міністра
праці та соціальної політики
України
В.о. першого заступника
Міністра фінансів України


І.Ф.Гнибіденко

А.І.Мярковський
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства праці та
соціальної політики України,
Міністерства фінансів
України
20.09.2004 N 231/576
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 жовтня 2004 р.
за N 1264/9863
ПОРЯДОК
перерахування та використання коштів державного бюджету від приватизації державного майна, що надходять понад обсяги, визначені статтею 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік", на погашення заборгованості із заробітної плати на умовах безвідсоткових бюджетних позик підприємствам державної форми власності
1. Цей Порядок визначає механізм спрямування у 2004 році коштів Державного бюджету України, отриманих від приватизації державного майна, на погашення заборгованості із заробітної плати (в тому числі нарахування на фонд оплати праці, які мають бути перераховані одночасно із виплатою заборгованості із заробітної плати), яка утворилася станом на 1 січня 2004 року та не погашена на момент набрання чинності Законом України від 17 червня 2004 року N 1801 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік", на умовах надання безвідсоткових бюджетних позик (далі - позика) підприємствам державної форми власності (далі - Позичальники).
2. Головним розпорядником коштів, що виділяються з Державного бюджету України на зазначені завдання відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 N 1111, є Міністерство праці та соціальної політики України (далі - Мінпраці України).
3. Умови надання позики
3.1. Надання позики є прямим, цільовим, поворотним, строковим, в обов'язковому порядку забезпеченим заставою товарної продукції або іншого майна Позичальника.
Позика надається на строк, що не перевищує строк, визначений у Порядку спрямування надходжень від приватизації державного майна понад обсяги, визначені статтею 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік", затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року N 1111. Повернення позики здійснюється щомісячно, починаючи з 1 січня 2005 року, рівними частками.
Позичальник відповідає за повернення отриманої позики заставленим майном, що обліковується у його балансі на момент укладання договору про надання позики.
3.2. Для розгляду пропозицій щодо отримання коштів державного бюджету для погашення заборгованості із заробітної плати Позичальник надає Мінпраці України такі документи:
- звернення про надання позики;
- інформацію, погоджену центральним органом виконавчої влади, до сфери управління якого відноситься Позичальник, щодо заборгованості із заробітної плати, що утворилася станом на 1 січня 2004 року та не погашена на момент набрання чинності Законом України від 17 червня 2004 року N 1801 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік", за формою, що додається (додаток 1);
- обґрунтування суми позики та графік її погашення, підтверджені висновком центрального органу виконавчої влади, до сфери управління якого відноситься Позичальник;
- акт оцінки майна, яке пропонується у заставу, виходячи із балансової вартості усього майна Позичальника.
3.3. У разі відсутності забезпечення Позичальником застави заява на отримання позики на погашення заборгованості із заробітної плати до розгляду Мінпраці України не приймається.
3.4. У разі отримання Позичальником бюджетних коштів за бюджетними програмами, затвердженими Законом України "Про Державний бюджет України на 2004 рік", які щорічно мають передбачатися на виконання затверджених загальнодержавних програм, за погодженням з Мінфіном України, гарантом може виступати центральний орган виконавчої влади, до сфери управління якого відноситься Позичальник, в межах коштів, що виділяються (або будуть виділятися у 2005 році та наступних роках) йому у державному бюджеті за бюджетними програмами.
4. Мінпраці України здійснює аналіз поданих Позичальником матеріалів та щомісячно, протягом двох днів після надходження таких матеріалів, подає Міністерству фінансів України (далі - Мінфін України) запит на виділення коштів за формою, що додається (додаток 2).

................
Перейти до повного тексту