- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Інструкція
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
статистики України
28.09.2005 N 290
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
13 жовтня 2005 р.
за N 1199/11479
(у редакції наказу
Державного комітету
статистики України
від 26.05.2011 N 125)
( Інструкція втратила чинність на підставі Наказу
Державної служби статистики
N 246 від 12.07.2019 )
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 2 - тп (мисливство) "Ведення мисливського господарства"
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної
служби статистики
N 125 від 26.05.2011 )
I. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція встановлює порядок складання юридичними особами, яким надані в користування мисливські угіддя, державного статистичного спостереження за формою N 2-тп (мисливство) "Ведення мисливського господарства" (далі - форма N 2-тп (мисливство).
1.2. Форма N 2-тп (мисливство) заповнюється на підставі даних первинної облікової документації, зокрема:
розділ I - рішень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських рад про надання у користування мисливських угідь;
розділ II - особистих карток, розрахунково-платіжних відомостей, актів, нарядів, накладних, відомостей про прийняття робіт;
розділ III - матеріалів з обліку чисельності мисливських тварин, ліцензій, дозволів, відстрільних карток, приймально-здавальних документів (накладних, рахунків, актів) і квитанцій.
1.3. Усі показники форми заповнюються в цілих числах. За відсутності даних ставиться прочерк у відповідній графі.
II. Площа мисливських угідь і чисельність персоналу
2.1. У рядку 02 відображається загальна площа мисливських угідь, наданих користувачам за рішенням Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських рад, яка є середовищем постійного перебування мисливських тварин і використовується з метою полювання і ведення мисливського господарства.
У рядках 04, 14, 22 відображається площа мисливських угідь, наданих користувачам для ведення мисливського господарства, за категоріями угідь: лісові, польові, водноболотні.
У розділі не відображаються площі земель населених пунктів, садових товариств та дачного будівництва, інших населених місць, зон масового відпочинку.
2.2. У рядку 03 наводиться площа наданих у користування мисливських угідь, на якій уже проведено упорядкування мисливських угідь (складено проект організації та розвитку мисливського господарства).
2.3. У рядку 20 із площі мисливських угідь, на якій уже проведено упорядкування (із рядка 03), виділяється площа мисливських угідь, упорядкованих безпосередньо у звітному році.
2.4. У рядку 05 відображається облікова кількість штатних працівників, зайнятих у мисливському господарстві, на кінець звітного року, визначена відповідно до розділу 2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005
N 286, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за N 1442/11722.
2.5. У рядках 06, 07 із рядка 05 відображається відповідно чисельність мисливствознавців (працівників, які займають посаду інженера по мисливському господарству) та штатних єгерів, уключаючи працівників розплідників, вольєрів та ферм для розведення мисливських тварин.
III. Витрати на ведення і надходження від ведення мисливського господарства
3.1. У рядку 08 відображаються загальні витрати звітного року на охорону і відтворення диких тварин, організацію полювання і (або) добування мисливських тварин, незалежно від джерел фінансування. До складу витрат на ведення мисливського господарства входять: заробітна плата штатних та позаштатних працівників, зайнятих у мисливському господарстві, витрати на охорону, відтворення та облік диких тварин, упорядкування мисливських угідь; витрати на оренду службових приміщень, утримання будинків мисливців, мисливських баз, службових приміщень і виробничих споруд (опалення, освітлення, поточний ремонт), під'їзних шляхів, транспорту; амортизаційні відрахування на відповідні основні фонди, витрати на будівництво і капітальний ремонт; на утримання мисливських собак, підсадних і ловчих птахів, коней; придбання і ремонт мисливської зброї, малоцінного інвентарю, канцелярських товарів; виплати за відлов та відстріл хижих та шкідливих тварин; витрати на профілактику і лікування диких тварин; відрахування на соціальні заходи та інші витрати на ведення мисливського господарства. Дані рядка 08 повинні бути більшими або дорівнювати сумі даних рядків 10 та 11.
У рядку 09 відображаються усі надходження в мисливське господарство з державного бюджету.
3.2. У рядку 10 відображається заробітна плата штатних працівників, зайнятих у мисливському господарстві, уключаючи працівників розплідників, вольєрів та ферм з розведення дичини. Заробітна плата включає ту частину нарахувань з фонду заробітної плати, що належить до виплати, тобто без урахування обов'язкових для усіх працівників відрахувань із заробітної плати: податок на доходи фізичних осіб і єдині внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
3.3. До рядка 11 входять дані про витрати на охорону, облік, відтворення диких тварин, включаючи біотехнічні заходи з їх збереження та відтворення, а також витрати на упорядкування мисливських угідь. Дані рядка 11 повинні дорівнювати сумі даних рядків 12, 13, 15 та 19.
3.4. У рядку 12 відображається вартість оплати використаного транспорту, що не належить користувачу, заробітна плата позаштатних працівників, включаючи виплати польового забезпечення, вартість картографічного матеріалу та інші витрати, пов'язані з проведенням обліку чисельності диких тварин.
3.5. У рядку 13 відображаються витрати на проведення рейдів з охорони диких тварин і боротьбу з браконьєрством: придбання для цих цілей паливно-мастильних матеріалів, запчастин, спеціальної техніки, обмундирування тощо, а також заробітна плата позаштатних працівників, залучених до робіт з охорони диких тварин.
................Перейти до повного тексту