- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
26 листопада 2020 р.
за N 1181/35464
Про внесення змін до Інструкції з особливостей ведення обліку, передачі та повернення надлишкового рухомого військового майна (крім стрілецької зброї та боєприпасів) в системі Міністерства оборони України
2. Головному управлінню майна та ресурсів забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Міністр оборони України |
А. Таран |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
18 липня 2019 року N 388
(у редакції наказу Міністерства оборони України
від 12 жовтня 2020 року N 380)
ІНСТРУКЦІЯ
з особливостей ведення обліку, передачі та повернення надлишкового рухомого військового майна (крім стрілецької зброї та боєприпасів) в системі Міністерства оборони України
I. Загальні положення
1. Ця Інструкція визначає особливості ведення обліку, передачі та повернення надлишкового рухомого військового майна (крім стрілецької зброї та боєприпасів) в системі Міністерства оборони України.
2. У цій Інструкції терміни вживаються в таких значеннях:
брухт із вмістом дорогоцінних металів - деталі, вузли, вироби та матеріали, що стали непридатними чи втратили експлуатаційну цінність і містять дорогоцінні метали у будь-якому вигляді;
відходи із вмістом дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння - технологічні відходи виробництва або виробничий брак, які містять дорогоцінні метали та дорогоцінне каміння;
вторинні ресурси - металобрухт, брухт і відходи із вмістом дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та інша вторинна сировина;
II. Особливості ведення обліку надлишкового рухомого військового майна (крім стрілецької зброї та боєприпасів) та вторинних ресурсів у Збройних Силах України
1. Оперативний облік надлишкового рухомого військового майна (крім стрілецької зброї та боєприпасів) та вторинних ресурсів ведеться в Головному управлінні майна та ресурсів (далі - ГУМР) в обсязі, передбаченому для служб забезпечення органів військового управління, та в порядку, визначеному Інструкцією з обліку, згідно з переліком облікових документів надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів, що ведуться в Головному управлінні майна та ресурсів (додаток 1).
У ГУМР дозволяється ведення обліку з використанням обчислювальної техніки (засобів автоматизації облікових операцій та ведення електронних облікових регістрів, призначених для відображення наявності, руху і якісного (технічного) стану військового майна за визначений період).
2. Військові частини ведуть облік надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів, які перебувають на оперативному обліку в ГУМР, за первинними обліковими документами окремо від іншого майна у порядку, передбаченому Інструкцією з обліку, з урахуванням особливостей, передбачених цією Інструкцією.
Надлишкове рухоме військове майно має зберігатися з дотриманням вимог, передбачених документацією заводів-виробників. Умови зберігання зазначеного майна мають забезпечувати збереження його належного якісного (технічного) стану та унеможливлювати його втрату.
3. Рух надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів, які перебувають на оперативному обліку в ГУМР, здійснюється у військових частинах на підставі нарядів, виданих ГУМР.
4. Перевірку фактичної наявності, кількості, якісного (технічного) стану, комплектності надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів, які перебувають на оперативному обліку в ГУМР, організовують командири військових частин у порядку, визначеному Положенням про інвентаризацію військового майна у Збройних Силах, затвердженим
постановою Кабінету Міністрів України від 03 травня 2000 року N 748 (зі змінами).
За підсумками такої перевірки акти інвентаризації складаються окремо від основного обліку за кожною номенклатурою та надаються командирами військових частин до 01 лютого поточного року до ГУМР.
5. З метою інформування відповідних служб забезпечення органів військового управління щодо наявних обсягів надлишкового рухомого військового майна ГУМР двічі на рік подає переліки надлишкового рухомого військового майна в друкованому та в електронному вигляді до Генерального штабу Збройних Сил України станом на 01 лютого та 01 липня поточного року. У переліках зазначаються найменування надлишкового військового майна відповідної номенклатури, його кількісний та якісний (технічний) стан, місце його зберігання та до якого переліку його включено (планується включити).
6. Вторинні ресурси підлягають обов'язковому обліку.
У разі утворення вторинних ресурсів в ході ремонту (модернізації, розроблення та інших робіт) військового майна їх постановка на облік до військових частин здійснюється після завершення ремонту на підставі актів інвентаризації та інвентаризаційних описів.
Переміщення та зосередження вторинних ресурсів може здійснюватися до військових частин з більшим обсягом накопичення на підставі нарядів, виданих ГУМР.
7. Порядок обліку накопичених у військових частинах вторинних ресурсів здійснюється відповідно до Інструкції з обліку. Військові частини ведуть облік вторинних ресурсів, які перебувають на оперативному обліку ГУМР, за первинними обліковими документами, узагальнений за військову частину (окремо від іншого майна).
Для забезпечення організації обліку і зберігання вторинних ресурсів у військовій частині наказом командира (начальника) визначаються:
відповідальна посадова особа, на яку покладається ведення узагальненого обліку брухту чорних, кольорових металів та іншої вторинної сировини за військову частину, підготовка та надання звітних документів:
звіт про підсумки інвентаризації металобрухту (далі - форма ІнЧКМ) (додаток 2);
звіт про підсумки інвентаризації вторинної сировини (крім металобрухту, брухту та відходів із вмістом дорогоцінних металів) (далі - форма ІнВС) (додаток 3);
звіт про залишки, надходження і здачу (передачу) металобрухту, який перебуває на оперативному обліку Головного управління майна та ресурсів (далі - форма 1-ЧКМ) (додаток 4);
звіт про залишки, надходження і переміщення металобрухту належності служб забезпечення органів військового управління (далі форма - 2-ЧКМ) (додаток 5);
звіт про залишки, надходження і здачу вторинної сировини (крім металобрухту, брухту та відходів із вмістом дорогоцінних металів) (далі - форма 1-ВС) (додаток 6);
відповідальна посадова особа, на яку покладається ведення узагальненого обліку брухту і відходів із вмістом дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, підготовка та надання звітних документів:
звіт про підсумки інвентаризації брухту і відходів із вмістом дорогоцінних металів (далі - форма ІнДГМ) (додаток 7);
інвентаризаційний опис брухту і відходів із вмістом дорогоцінних металів, які зберігаються у військовій частині (додаток 8);
звіт про залишки, надходження, передачу брухту і відходів із вмістом дорогоцінних металів, які перебувають на оперативному обліку Головного управління майна та ресурсів (далі - форма 1-ДГМ) (додаток 9);
звіт про залишки, надходження і передачу брухту та відходів із вмістом дорогоцінних металів належності служб забезпечення органів військового управління (далі - форма 2-ДГМ) (додаток 10);
матеріально відповідальні особи за зберігання вторинних ресурсів;
місця зберігання (накопичення) вторинних ресурсів.
Передача брухту і відходів із вмістом дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння між матеріально відповідальними особами здійснюється тільки з оформленням приймально-здавальних документів, в яких обов'язково зазначаються кількість і маса дорогоцінних металів. Маса дорогоцінних металів відображається в документах бухгалтерського обліку у точній відповідності з вихідними даними первинної документації, хімічних аналізів та показанням ваг чи інших вимірювальних приладів.
8. Завдання із визначення якісних характеристик металобрухту, його обсягів, вмісту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння покладається на комісію для списання військового майна, яка створюється у військовій частині відповідно до Порядку списання військового майна. Для визначення якісних характеристик металобрухту, вмісту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння можуть залучатися кваліфіковані фахівці та експерти, а також проводитися лабораторні дослідження.
Вміст дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння в техніці може визначатися за паспортами, формулярами, етикетками, довідниками або іншими документами. У разі відсутності документів або інформації в документах про вміст дорогоцінних металів у техніці, обладнанні, устаткуванні, виробах з дорогоцінних металів, брухті та відходах із їх вмістом маса дорогоцінних металів визначається комісією для списання військового майна з використанням паспортів аналогів, формулярів на таку саму техніку, довідників тощо.
Облік вторинних ресурсів, що ведеться у військових частинах, контролюється в межах компетенції ГУМР та органами військового управління за безпосередньо підпорядковані військові частини.
9. Оперативний облік вторинних ресурсів за військові частини безпосереднього підпорядкування у службах забезпечення органів військового управління ведеться на підставі звітів за формами ІнЧКМ, 2-ЧКМ, ІнВС, 1-ВС, ІнДГМ, 2-ДГМ.
Оперативний облік вторинних ресурсів ведеться в ГУМР за первинними обліковими документами на підставі:
звітів за формами ІнЧКМ, 1-ЧКМ, ІнВС, 1-ВС, ІнДГМ, 1-ДГМ;
нарядів на видавання (приймання) військового майна (додаток 4 до Інструкції з обліку), виданих ГУМР;
атестатів військових частин (додаток 7 до Інструкції з обліку), оформлених (виданих) органами військового управління за безпосередньо підпорядковані військові частини.
Терміни надання звітних документів до органів військового управління за підпорядкованістю та ГУМР:
звіти за формами 1-ЧКМ, 2-ЧКМ, 1-ВС, 1-ДГМ, 2-ДГМ - щоквартально до 25 числа місяця, що слідує за звітним періодом;
звіти за формами ІнЧКМ, ІнДГМ - раз на рік до 01 лютого поточного року.
10. Командир військової частини відповідає за організацію обліку, зберігання та передачу вторинних ресурсів, що знаходяться на обліку у військовій частині.
11. Контроль за діяльністю військових частин щодо обліку, передачі та повернення вторинних ресурсів здійснюється ГУМР на підставі планів перевірок, затверджених керівництвом Міністерства оборони України або за окремими рішеннями керівництва Міністерства оборони України.
Командири військових частин під час перевірок зобов'язані надати необхідні для проведення перевірки документи, доступ до місць зберігання вторинних ресурсів та за потреби письмові пояснення і копії документів.
Допуск осіб, які прибули для перевірки брухту із вмістом дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, що має гриф секретності (обмеження доступу), оформлюється у встановленому порядку через Управління охорони державної таємниці Міністерства оборони України.
III. Особливості організації передання надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів з оперативного обліку служб забезпечення органів військового управління на оперативний облік до ГУМР
1. Щороку станом на 01 березня поточного року служби забезпечення органів військового управління складають перелік придатного для подальшого використання рухомого військового майна, яке не складає потребу Збройних Сил України (додаток 11), до якого включають військове майно, в якому немає потреби для комплектування військових частин згідно з затвердженими нормами як у мирний час, так і в особливий період та яке є надлишковим, крім військового майна, яке за своїм якісним (технічним) станом переведено до останньої (найнижчої) категорії.
Перелік придатного для подальшого використання рухомого військового майна, яке не складає потребу Збройних Сил України, узагальнюється визначеним структурним підрозділом Генерального штабу Збройних Сил України, погоджується з командуваннями видів Збройних Сил України, Головним оперативним управлінням Генерального штабу Збройних Сил України, Головним управлінням логістики Генерального штабу Збройних Сил України, заінтересованими структурними підрозділами Генерального штабу Збройних Сил України та затверджується наказом Генерального штабу Збройних Сил України.
2. Служби забезпечення органів військового управління щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, за потреби складають за закріпленою номенклатурою військового майна перелік непридатного для подальшого застосування рухомого військового майна Збройних Сил України (додаток 12), до якого включають військове майно, яке за своїм якісним (технічним) станом переведено до останньої (найнижчої) категорії.
Якщо до складу комплексних зразків озброєння та спеціальної військової техніки входять складові частини, які належать до іншої номенклатури військового майна (базові шасі тощо) та є придатними для подальшого застосування, включення зазначеного військового майна до переліку непридатного для подальшого застосування рухомого військового майна Збройних Сил України погоджується з відповідними службами забезпечення органів військового управління.
Перелік непридатного для подальшого застосування рухомого військового майна Збройних Сил України погоджується з Головним оперативним управлінням Генерального штабу Збройних Сил України, Головним управлінням логістики Генерального штабу Збройних Сил України та подається службою забезпечення органу військового управління за підпорядкованістю до Генерального штабу Збройних Сил України на затвердження.
3. Затверджені перелік придатного для подальшого використання рухомого військового майна, яке не складає потребу Збройних Сил України, та перелік (переліки) непридатного для подальшого застосування рухомого військового майна Збройних Сил України є підставою для служб забезпечення органів військового управління на передачу зазначеного військового майна на облік до ГУМР.
4. Надлишкове рухоме військове майно (крім номенклатури Головного управління розвідки Міністерства оборони України та майна Державної спеціальної служби транспорту) передається службами забезпечення органів військового управління на облік до ГУМР у місячний строк після затвердження переліку придатного для подальшого використання рухомого військового майна, яке не складає потребу Збройних Сил України, та переліку непридатного для подальшого застосування рухомого військового майна Збройних Сил України за атестатами військової частини (додаток 7 до Інструкції з обліку), до яких додаються відомості номерного обліку в паперовому та електронному вигляді, де зазначаються найменування, код номенклатури, рік виготовлення, заводські номери техніки та озброєння (їх складових). Також додаються акти технічного стану військового майна (додаток 6 до Інструкції з обліку) на кожну одиницю військового майна, що обліковується за номерами, відомості визначення залишкової вартості, відомості вмісту дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, розрахунок вмісту чорних та кольорових металів із зазначенням їх кількості (у кілограмах) та затверджені картки обліку некомплектності (додаток 26 до Інструкції з обліку).
5. Після надходження затверджених переліку придатного для подальшого використання рухомого військового майна, яке не складає потребу Збройних Сил України, та переліку непридатного для подальшого застосування рухомого військового майна Збройних Сил України до ГУМР ним надаються пропозиції до відповідних органів військового управління щодо переміщення зазначеного в цих переліках надлишкового рухомого військового майна до військових частин, підпорядкованих ГУМР.
За результатами опрацювання пропозицій ГУМР разом з відповідними службами забезпечення органів військового управління складає плани-графіки переміщення надлишкового рухомого військового майна (крім вторинних ресурсів) до військових частин, підпорядкованих ГУМР. Приймання-передача надлишкового рухомого військового майна до військових частин, підпорядкованих ГУМР, здійснюється відповідно до Інструкції з обліку.
Некомплектні та несправні озброєння, техніка та інше військове майно приймаються тільки за наявності затвердженої начальником відповідної служби забезпечення органу військового управління картки обліку некомплектності (додаток 26 до Інструкції з обліку) на кожен зразок озброєння, військової техніки та іншого надлишкового рухомого військового майна.
6. Після прийняття надлишкового рухомого військового майна на облік ГУМР організовує відповідно до Порядку відчуження та реалізації військового майна Збройних Сил, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року N 1919 (зі змінами), включення його до переліків (додаткових переліків) рухомого військового майна Збройних Сил (списаного військового майна), яке може бути відчужене, або відповідно до Порядку утилізації військового майна Збройних Сил, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2003 року N 705 (зі змінами), до переліків (додаткових переліків) військового майна (списаного військового майна), яке підлягає утилізації.
7. Передачу вторинних ресурсів на облік до ГУМР служби забезпечення органів військового управління (крім Головного управління розвідки Міністерства оборони України та Державної спеціальної служби транспорту) за підпорядковані військові частини здійснюють за потреби, але не рідше ніж один раз на квартал за атестатами військової частини (додаток 7 до Інструкції з обліку).
8. Під час передачі брухту і відходів із вмістом дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння до атестата військової частини (додаток 7 до Інструкції з обліку) додаються такі документи:
перелік готового до передачі списаного паспортизованого радіоелектронного брухту із вмістом дорогоцінних металів у нерозібраному стані (вироби, блоки) (додаток 13);
перелік готового до передачі списаного паспортизованого радіоелектронного брухту із вмістом дорогоцінних металів у розібраному стані (деталі) (додаток 14);
перелік готового до передачі списаного паспортизованого кабельного брухту із вмістом дорогоцінних металів (додаток 15);
перелік готових до передачі відходів із вмістом дорогоцінних металів (додаток 16);
перелік готового до передачі списаного паспортизованого брухту акумуляторних батарей із вмістом дорогоцінних металів (додаток 17).
До переліків заборонено включати брухт і відходи із вмістом дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, які мають гриф секретності (обмеження доступу) та містять радіоактивні і вибухонебезпечні речовини.
9. Брухт із вмістом дорогоцінних металів, який має гриф секретності (обмеження доступу), передається в установленому порядку до військової частини А2365 за нарядами служб забезпечення органів військового управління за погодженням з ГУМР.
10. Після відправки (відвантаження) вторинних ресурсів військова частина в п'ятиденний строк надає до ГУМР два примірники виконаного наряду на видавання (приймання) військового майна (додаток 4 до Інструкції з обліку), до яких додає акти приймання-передачі військового майна (додаток 22 до Інструкції з обліку).
IV. Особливості організації повернення надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів з обліку ГУМР на облік до служб забезпечення органів військового управління
1. Повернення надлишкового рухомого військового майна, включеного до переліків (додаткових переліків) рухомого військового майна Збройних Сил України, яке може бути відчужене, та переліків (додаткових переліків) військового майна, яке підлягає утилізації, на облік до служб забезпечення органів військового управління здійснюється після його виключення із зазначених переліків (додаткових переліків) відповідно до законодавства.
2. Надлишкове рухоме військове майно, включене до переліку (додаткового переліку) списаного військового майна Збройних Сил, яке може бути відчужене, та/або переліку (додаткового переліку) списаного військового майна, яке підлягає утилізації, повертається на облік до служб забезпечення органів військового управління за рішенням Міністра оборони України.
3. Надлишкове рухоме військове майно, не включене до вищезазначених переліків, повертається на облік до відповідних служб забезпечення органів військового управління за рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України.
4. Вторинні ресурси повертаються на облік до відповідних служб забезпечення органів військового управління за погодженням з ГУМР та на підставі рішення Головнокомандувача Збройних Сил України.
5. Пропозиції щодо повернення надлишкового рухомого військового майна готуються відповідними службами забезпечення органів військового управління, погоджуються ГУМР, Головним оперативним управлінням Генерального штабу Збройних Сил України, Головним управлінням логістики Генерального штабу Збройних Сил України та підписуються керівниками органів військового управління за підпорядкованістю.
6. Передача надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів з обліку ГУМР на облік до служб забезпечення органів військового управління здійснюється за атестатом військової частини (додаток 7 до Інструкції з обліку).
Передача надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів до військових частин Збройних Сил України здійснюється відповідно до Інструкції з обліку.
Начальник Головного управління майна та ресурсів |
С. Патюк |
Додаток 1
до Інструкції з особливостей ведення обліку, передачі
та повернення надлишкового рухомого військового майна
(крім стрілецької зброї та боєприпасів)
в системі Міністерства оборони України
(пункт 1 розділу II)
ПЕРЕЛІК
облікових документів надлишкового рухомого військового майна та вторинних ресурсів, що ведуться в Головному управлінні майна та ресурсів
N з/п |
Назва облікових документів |
Номер додатка (відпо- відно до Інст- рукції з обліку*) |
Номенклатури надлишкового рухомого військового майна |
Ракетне, ракетно- артиле- рійське озб- роєння, техніка, ракети та боє- припаси |
Проти- човнове, торпедне, мінне та проти- мінне озбро- єння, боє- припаси та майно |
Морські засоби навігації та океано- графії, морські радіо- технічні засоби |
Ава- рійно- ряту- вальне майно |
Авіа- ційна тех- ніка |
Електро- газова техніка та майно |
Авіа- ційне озбро- єння та авіа- ційні засоби ура- ження |
Авіа- ційно- тех- нічне майно |
Аеро- дромно- експлуа- таційна техніка, фонди війсь- кових аеро- дромів, майно інже- нерно- аеро- дромної служби |
Броне- танкове озбро- єння, техніка та майно |
Авто- мо- більна техніка та майно |
Повіт- ряно- десантна техніка та майно |
Засоби інже- нерного озбро- єння |
Озбро- єння і засоби радіа- ційного, хімі- чного, біоло- гічного захисту |
Засоби топогео- дези- чного і навіга- ційного забез- печення |
Техніка зв'язку, автома- тизовані системи управ- ління військ, елек- тронно- обчис- лювальна техніка та майно зв'язку |
Вимі- рю- вальна техніка |
Пально- мас- тильні мате- ріали, техніка та технічні засоби служби пально- масти- льних мате- ріалів |
Продо- вольство, техніка та технічні засоби продо- вольчої служби |
Речове майно, льотно- технічне обмунди- рування та технічні засоби речової служби |
Шкі- персько- технічне майно |
Технічні засоби пропа- ганди |
Ме- дичне майно |
Вете- ринарне майно |
Засо- би роз- відки |
Техніка та майно номен- клатури радіоеле- ктронної боротьби |
Вій- ськове майно бойової і фізичної під- готовки |
Тех- ніка, облад- нання та майно пунктів управ- ління |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
1 |
Книга реєстрації та руху облікових документів |
1 |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
2 |
Наряд на видавання (приймання) військового майна |
4 |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
3 |
Атестат військової частини |
7 |
+ |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
4 |
Журнал результатів звірки обліку військового майна |
8 |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
5 |
Картка обліку військового майна (некатегорійного) |
21 |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
- |
- |
+ |
+ |
+ |
- |
- |
+ |
- |
- |
6 |
Картка обліку некомплектності |
26 |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
7 |
Наряд на ремонт (модернізацію, зберігання, дослідження технічного стану, виготовлення, обробку) |
30 |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
8 |
Картка обліку військового майна (категорійного) |
31 |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
- |
- |
- |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
- |
- |
9 |
Книга обліку наявності та руху військового майна (служба забезпечення) |
46 |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
10 |
Книга обліку озброєння, військової техніки та іншого військового майна за номерами і технічним станом |
48 |
+ |
+ |
- |
- |
- |
+ |
- |
+ |
- |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
+ |
+ |
+ |
+ |
+ |
- |
- |
- |
+ |
+ |
- |
- |
11 |
Книга обліку виробів за номерами та технічним станом |
49 |
+ |
+ |
- |
- |
- |
- |
+ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
+ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
+ |
- |
- |
Примітка. |
Знак "+" означає, що обліковий документ за цією формою ведеться, знак "-" - обліковий документ не ведеться. |
____________
Додаток 2
до Інструкції з особливостей ведення обліку, передачі
та повернення надлишкового рухомого військового майна
(крім стрілецької зброї та боєприпасів)
в системі Міністерства оборони України
(пункт 7 розділу II)
форма ІнЧКМ
Кому подається _____________________________________
Військова частина складач ____________________________
Поштова адреса _____________________________________
ЗВІТ
про підсумки інвентаризації металобрухту станом на 01 січня 20__ року
(у тоннах)
Назва металобрухту |
Номер рядка |
Загальна кількість металобрухту за військову частину |
Обліковується в службах забезпечення органів військового управління |
Планується до передачі на оперативний облік Головного управління майна та ресурсів |
Обліковується на оперативному обліку Головного управління майна та ресурсів |
Примітка |
А |
Б |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Чорні метали - усього (02 + 03 + 04 + 05 + 06 + 07 + 08 + 09 + 10 + 11 + 12 + 13 + 14) |
01 |
|
|
|
|
|
у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
брухт сталевий негабаритний великоваговий, вид 500 |
02 |
|
|
|
|
|
брухт сталевий легковаговий, вид 501 |
03 |
|
|
|
|
|
канати та дріт сталевий, вид 502 |
04 |
|
|
|
|
|
стружка сталева, вид 503 |
05 |
|
|
|
|
|
стружка сталева з підвищеним вмістом абразивного матеріалу, вид 504 |
06 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи чавунного литва, вид 505 |
07 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи чавунних виробів, вид 506 |
08 |
|
|
|
|
|
стружка чавунна, вид 507 |
09 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи змішані N 1, вид 508 |
10 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи змішані N 2, вид 509 |
11 |
|
|
|
|
|
металобрухт з легованих сталей та сплавів за підвидами |
12 |
|
|
|
|
|
металобрухт з легованих чавунів та сплавів за підвидами |
13 |
|
|
|
|
|
інший металобрухт (характеристика та показники якості якого визначаються відповідно до ДСТУ 4121 - 2002 Метали чорні вторинні. Загальні технічні умови) |
14 |
|
|
|
|
|
Кольорові метали усього (16 + 17 + 18 + 19 + 20 + 21 + 22 + 23 + 24 + 25 + 26 + 27 + 28 + 29 + 30 + 31) |
15 |
|
|
|
|
|
у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
алюміній |
16 |
|
|
|
|
|
вольфрам |
17 |
|
|
|
|
|
кадмій |
18 |
|
|
|
|
|
кобальт |
19 |
|
|
|
|
|
магній |
20 |
|
|
|
|
|
мідь |
21 |
|
|
|
|
|
бронза |
22 |
|
|
|
|
|
латунь |
23 |
|
|
|
|
|
молібден |
24 |
|
|
|
|
|
нікель |
25 |
|
|
|
|
|
олово |
26 |
|
|
|
|
|
ртуть |
27 |
|
|
|
|
|
свинець |
28 |
|
|
|
|
|
титан |
29 |
|
|
|
|
|
цинк |
30 |
|
|
|
|
|
інший металобрухт (характеристика та показники якості якого визначаються відповідно до ДСТУ 3211:2009 / ГОСТ 1639:2009 Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Загальні технічні умови) |
31 |
|
|
|
|
|
Чорні метали - усього (02 + 03 + 04 + 05 + 06 + 07 + 08 + 09 + 10 + 11 + 12 + 13 + 14) |
0.1 |
|
|
|
|
|
Голова комісії - ____________________________________________________;
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
члени комісії: ______________________________________________________;
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
______________________________________________________;
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
Відповідальний за облік та роботу з металобрухтом - ____________________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
Помічник командира частини з фінансово-економічної роботи -
начальник фінансово-економічної служби військової частини _____________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
Матеріально відповідальна особа _____________________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
Командир військової частини _____________________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
М. П.
"___" ____________ 20 року
Додаток 3
до Інструкції з особливостей ведення обліку, передачі
та повернення надлишкового рухомого військового майна
(крім стрілецької зброї та боєприпасів)
в системі Міністерства оборони України
(пункт 7 розділу II)
форма ІнВС
Кому подається ______________________________
Військова частина складач _____________________
Поштова адреса ______________________________
ЗВІТ
про підсумки інвентаризації вторинної сировини (крім металобрухту, брухту та відходів із вмістом дорогоцінних металів станом на 01 січня 20__ року
(у тоннах)
N з/п |
Назва вторинної сировини |
Залишки на початок року |
Надійшло за звітний період |
Планується до передачі |
Залишки на кінець звітного періоду |
до військових частин |
до підприємств |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Командир військової частини __________________________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
М. П.
"___" ____________ 20 року
Відповідальний за облік та роботу з металобрухтом _________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
Помічник командира частини з фінансово-економічної роботи -
начальник фінансово-економічної служби військової частини __________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
Додаток 4
до Інструкції з особливостей ведення обліку, передачі
та повернення надлишкового рухомого військового майна
(крім стрілецької зброї та боєприпасів)
в системі Міністерства оборони України
(пункт 7 розділу II)
форма 1-ЧКМ
Кому подається: ______________________________
Військова частина складач: _____________________
Поштова адреса: ______________________________
ЗВІТ
про залишки, надходження і здачу (передачу) металобрухту, який перебуває на оперативному обліку Головного управління майна та ресурсів за ______ квартал, станом на ____________ 20__ року
(у тоннах)
Назва металобрухту |
Номер рядка |
Залишки на початок року |
Надійшло за звітний період |
Передано |
Залишки на кінець звітного періоду |
до військових частин |
до підприємств |
А |
Б |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Чорні метали усього (02 + 03 + 04 + 05 + 06 + 07 + 08 + 09 + 10 + 11 + 12 + 13 + 14) |
01 |
|
|
|
|
|
у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
брухт сталевий негабаритний великоваговий, вид 500 |
02 |
|
|
|
|
|
брухт сталевий легковаговий, вид 501 |
03 |
|
|
|
|
|
канати та дріт сталевий, вид 502 |
04 |
|
|
|
|
|
стружка сталева, вид 503 |
05 |
|
|
|
|
|
стружка сталева з підвищеним вмістом абразивного матеріалу, вид 504 |
06 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи чавунного литва, вид 505 |
07 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи чавунних виробів, вид 506 |
08 |
|
|
|
|
|
стружка чавунна, вид 507 |
09 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи змішані N 1, вид 508 |
10 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи змішані N 2, вид 509 |
11 |
|
|
|
|
|
металобрухт з легованих сталей та сплавів, за підвидами |
12 |
|
|
|
|
|
металобрухт з легованих чавунів та сплавів, за підвидами |
13 |
|
|
|
|
|
інший металобрухт (характеристика та показники якості якого визначаються відповідно до ДСТУ 4121 - 2002 Метали чорні вторинні. Загальні технічні умови) |
14 |
|
|
|
|
|
Кольорові метали усього (16 + 17 + 18 + 19 + 20 + 21 + 22 + 23 + 24 + 25 + 26 + 27 + 28 + 29 + 30 + 31) |
15 |
|
|
|
|
|
у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
алюміній |
16 |
|
|
|
|
|
вольфрам |
17 |
|
|
|
|
|
кадмій |
18 |
|
|
|
|
|
кобальт |
19 |
|
|
|
|
|
магній |
20 |
|
|
|
|
|
мідь |
21 |
|
|
|
|
|
бронза |
22 |
|
|
|
|
|
латунь |
23 |
|
|
|
|
|
молібден |
24 |
|
|
|
|
|
нікель |
25 |
|
|
|
|
|
олово |
26 |
|
|
|
|
|
ртуть |
27 |
|
|
|
|
|
свинець |
28 |
|
|
|
|
|
титан |
29 |
|
|
|
|
|
цинк |
30 |
|
|
|
|
|
інший металобрухт (характеристика та показники якості якого визначаються відповідно до ДСТУ 3211:2009 / ГОСТ 1639:2009 Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Загальні технічні умови) |
31 |
|
|
|
|
|
Командир військової частини ____________________________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
М. П.
"___" ____________ 20 року
Відповідальний за облік та роботу з металобрухтом __________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
Помічник командира частини з фінансово-економічної роботи -
начальник фінансово-економічної служби військової частини __________________________________________
(військове звання, підпис, ім'я, прізвище)
Прізвище, номер телефону виконавця
Додаток 5
до Інструкції з особливостей ведення обліку, передачі
та повернення надлишкового рухомого військового майна
(крім стрілецької зброї та боєприпасів)
в системі Міністерства оборони України
(пункт 7 розділу II)
форма 2-ЧКМ
Кому подається: ______________________________
Військова частина складач: _____________________
Поштова адреса: ______________________________
ЗВІТ
про залишки, надходження і переміщення металобрухту належності служб забезпечення органів військового управління за ______ квартал, станом на ____________ 20__ року
(у тоннах)
Назва металобрухту |
Номер рядка |
Залишки на початок року |
Надійшло за звітний період |
Передано до військових частин |
Передано на оперативний облік Головне управління майна та ресурсів |
Залишки на кінець звітного періоду |
А |
Б |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Чорні метали - всього (02 + 03 + 04 + 05 + 06 + 07 + 08 + 09 + 10 + 11 + 12 + 13 + 14) |
01 |
|
|
|
|
|
у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
брухт сталевий негабаритний великоваговий, вид 500 |
02 |
|
|
|
|
|
брухт сталевий легковаговий, вид 501 |
03 |
|
|
|
|
|
канати та дріт сталевий, вид 502 |
04 |
|
|
|
|
|
стружка сталева, вид 503 |
05 |
|
|
|
|
|
стружка сталева з підвищеним вмістом абразивного матеріалу, вид 504 |
06 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи чавунного литва, вид 505 |
07 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи чавунних виробів, вид 506 |
08 |
|
|
|
|
|
стружка чавунна, вид 507 |
09 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи змішані N 1, вид 508 |
10 |
|
|
|
|
|
брухт та відходи змішані N 2, вид 509 |
11 |
|
|
|
|
|
металобрухт з легованих сталей та сплавів, за підвидами |
12 |
|
|
|
|
|
металобрухт з легованих чавунів та сплавів, за підвидами |
13 |
|
|
|
|
|
інший металобрухт (характеристика та показники якості якого визначаються відповідно до 4121 - 2002 Метали чорні вторинні. Загальні технічні умови) |
14 |
|
|
|
|
|
Кольорові метали усього (16 + 17 + 18 + 19 + 20 + 21 + 22 + 23 + 24 + 25 + 26 + 27 + 28 + 29 + 30 + 31) |
15 |
|
|
|
|
|
у тому числі: |
|
|
|
|
|
|
алюміній |
16 |
|
|
|
|
|
вольфрам |
17 |
|
|
|
|
|
кадмій |
18 |
|
|
|
|
|
кобальт |
19 |
|
|
|
|
|
магній |
20 |
|
|
|
|
|
мідь |
21 |
|
|
|
|
|
бронза |
22 |
|
|
|
|
|
латунь |
23 |
|
|
|
|
|
молібден |
24 |
|
|
|
|
|
нікель |
25 |
|
|
|
|
|
олово |
26 |
|
|
|
|
|
ртуть |
27 |
|
|
|
|
|
свинець |
28 |
|
|
|
|
|
титан |
29 |
|
|
|
|
|
цинк |
30 |
|
|
|
|
|
інший металобрухт (характеристика та показники якості якого визначаються відповідно до ДСТУ 3211:2009 / ГОСТ 1639:2009 Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. Загальні технічні умови) |
31 |
|
|
|
|
|
................Перейти до повного тексту