- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Н А К А З
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 грудня 2003 р.
за N 1129/8450
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
регіонального розвитку та будівництва
N 389 від 27.12.2007 )
Про затвердження Переліку об'єктів, затвердження проектів будівництва яких у межах законодавства України не потребує висновку комплексної державної експертизи
1. Затвердити Перелік об'єктів, затвердження проектів будівництва яких у межах законодавства України не потребує висновку комплексної державної експертизи (далі - Перелік), що додається.
2. Визнати таким, що втратив чинність, Перелік об'єктів, затвердження проектів будівництва яких у межах законодавства України не потребує висновку комплексної державної експертизи, затверджений наказом Держбуду України від 12.09.2001
N 179 та зареєстрований Міністерством юстиції України 26.09.2001 за N 844/6035.
3. Визначити, що відносно об'єктів, наведених у Переліку, є обов'язковим виконання окремих державних експертиз з питань санітарного і епідемічного благополуччя населення, пожежної безпеки, охорони праці, екології та енергозбереження - у випадках, передбачених чинним законодавством.
4. Розбіжності з питань застосування Переліку учасниками будівництва розглядаються в десятиденний термін Держбудом України.
5. Начальнику Управління цінової політики, експертизи та контролю вартості у будівництві (Губень П.І.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та доведення Переліку до зацікавлених організацій.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Комітету А.В.Беркуту.
Голова Комітету | В.І.Череп |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держбуду України
12.11.2003 N 187
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
8 грудня 2003 р.
за N 1129/8450
ПЕРЕЛІК
об'єктів, затвердження проектів будівництва яких у межах законодавства України не потребує висновку комплексної державної експертизи
1. Будівлі і споруди виробничого призначення, спеціальні роботи
1.1. Заміна одиниць та вузлів існуючого технологічного устаткування, систем управління та автоматизації, у яких вичерпано технічний ресурс та які морально застаріли, - без перепрофілювання, технічного переоснащення чи реконструкції об'єктів та підприємства в цілому.
1.2. Роботи з підтримання виробничої потужності гірничих підприємств.
1.3. Переобладнання систем опалення, вентиляції, водопостачання, водовідведення, газопостачання (включаючи спеціальне), силових та слабкострумних систем, які забезпечують потребу основного функціонального призначення будівель і споруд, без зміни їх технічних параметрів.
1.4. Улаштування в існуючих будинках і спорудах систем пожежного оповіщення, внутрішнього та зовнішнього пожежного водопостачання, пожежної сигналізації, блискавкозахисту, замково-переговорних пристроїв та охоронних систем.
1.5. Оцінка впливу на навколишнє середовище виробництв, що існують.
1.6. Дообладнання існуючих комплексів будинків і споруд приймально-передавальними пристроями радіорелейного, супутникового та оптиковолоконного зв'язку, вузлами доступу до загальних інформаційних систем та спеціальними системами захисту інформації.
1.7. Капітальний ремонт виробничих споруд допоміжних виробництв, що належать підприємствам, без перепрофілювання, зміни конструктивної схеми та збільшення навантажень на несучі конструкції.
1.8. Будівництво, капітальний ремонт автономних котельних установок загальною потужністю до 200 кВт (дахових, вбудованих, прибудованих та окремо розташованих) з їх інженерним забезпеченням.
2. Об'єкти житлово-цивільного призначення
2.1. Будівництво житлових будинків з числом надземних поверхів до двох включно (не рахуючи мансардного поверху), дачні та садові будинки, що мають підвальні приміщення та господарські і допоміжні споруди, а також житлові одноквартирні будинки котеджного типу для індивідуальних забудовників - I та II категорій складності. *)
2.2. Будівництво культових будинків та споруд різних конфесій при місткості до 50 осіб (крім монастирів) *), сакральні знаки.
................Перейти до повного тексту