1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони
здоров’я України
29.05.2013 № 435
( Документ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства охорони здоров'я № 157 від 26.01.2018 )
МЕДИЧНА КАРТА
студента
( Див. текст )
Директор Департаменту
реформ та розвитку
медичної допомоги


М. Хобзей
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони
здоров’я України
29.05.2013 № 435
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 червня 2013 р.
за № 994/23526
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми первинної облікової документації № 025-3/о "Медична карта студента № __ "
1. Ця Інструкція визначає порядок заповнення форми первинної облікової документації № 025-3/о "Медична карта студента № ___ " (далі - форма № 025-3/о).
2. Форма № 025-3/о заповнюється лікарями закладів охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу студентам, включно з студентськими поліклініками, в яких обслуговуються студенти навчальних закладів різних рівнів акредитації, при наданні медичної допомоги та профілактичних оглядах.
3. Форма № 025-3/о заповнюється на кожного студента при проведенні першого профілактичного огляду в навчальному закладі або при першому звертанні у вищезазначені заклади охорони здоров’я за медичною допомогою.
4. Форма № 025-3/о зберігається в реєстратурі за типами навчальних закладів окремо.
5. На титульному аркуші форми № 025-3/о у пунктах 1–5 записуються: найменування навчального закладу, інформація щодо факультету, спеціальності, курсу, групи студента, який звернувся за допомогою.
6. У пунктах 6-8 зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, дата народження та місце проживання студента згідно з паспортними даними.
7. У пункті 9 відмічається, звідки студент прибув на навчання: з цього міста, з іншого міста чи з сільської місцевості, із зазначенням найменування населеного пункту, області та країни (для іноземних студентів).
8. Пункт 10 включає інформацію щодо диспансерного нагляду. У випадку взяття студента на облік зазначаються дата та захворювання, з приводу якого встановлений диспансерний нагляд. При знятті з обліку проставляється дата і вказується причина зняття.
Хворий може перебувати під диспансерним наглядом з приводу одного і того самого захворювання у декількох спеціалістів (наприклад, з приводу виразкової хвороби шлунка, хронічного холециститу у терапевта і хірурга). У такому випадку в пункті 10 захворювання відмічається один раз лікарем-спеціалістом, який перший взяв хворого під диспансерний нагляд.
Якщо хворий спостерігається з приводу декількох етіологічно не пов’язаних між собою захворювань у одного або декількох спеціалістів, то кожне з них записується окремо.
9. У пункті 11 описується сімейний анамнез студента (захворювання батька, матері, братів і сестер).
10. Пункти 12-18 включають інформацію про перенесені захворювання студента (туберкульоз, вірусні гепатити, ревматизм, захворювання органів дихання, системи кровообігу, травлення, сечостатевих органів, нервової системи та інші) з відміткою, в якому році.
11. У пунктах 19, 20 вказуються перенесені травми тулуба, кінцівок, голови із зазначенням, в якому віці.

................
Перейти до повного тексту