1. Правова система ipLex360
  2. Законодавство
  3. Наказ


МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Н А К А З
22.09.2003 N 115/5
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 вересня 2003 р.
за N 866/8187
( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства юстиції N 512/5 від 02.04.2012 )
Про внесення змін та доповнень до Інструкції про проведення виконавчих дій
Відповідно до Закону України "Про внесення змін до Законів України "Про державну виконавчу службу" та "Про виконавче провадження"
НАКАЗУЮ:
1. Унести до Інструкції про проведення виконавчих дій, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 15.12.99 N 74/5, зареєстрованої в Мін'юсті України 15.12.99 за N 865/4158 (із змінами і доповненнями), такі зміни та доповнення:
1.1. У тексті Інструкції слова "арбітражний" та "відділ Державної виконавчої служби" в усіх відмінках замінити словами "господарський" та "відділ державної виконавчої служби" у відповідних відмінках.
1.2. У пункті 1.1 абзаци четвертий, дев'ятий, десятий виключити.
1.3. У пункті 1.3 абзаци сьомий та восьмий виключити.
1.4. Абзац дев'ятий пункту 1.4 після слів "також інші" доповнити словом "додаткові".
1.5. У пункті 3.3.1 абзац третій виключити.
1.6. Пункт 3.4.1 доповнити новим абзацом такого змісту:
"надання судом, який видав виконавчий документ, відстрочки виконання рішення".
1.7. Абзац перший пункту 3.6.1 доповнити словами "та пред'явлений до виконання до відділу державної виконавчої служби за належним місцем виконання рішення".
1.8. Пункт 3.7.1 викласти в такій редакції:
"Державний виконавець зобов'язаний провести виконавчі дії з виконання рішення протягом шести місяців з дня винесення постанови про відкриття виконавчого провадження, а з виконання рішення немайнового характеру - у двомісячний строк. Строки здійснення виконавчого провадження не поширюються на час відкладення провадження виконавчих дій або зупинення виконавчого провадження та на період реалізації арештованого майна боржника".
1.9. Пункт 3.8.1 доповнити новими абзацами п'ятим-сьомим такого змісту:
"якщо рішення, на підставі якого видано виконавчий документ, не набрало законної сили, крім випадків, коли воно в установленому законом порядку допущено до негайного виконання;
якщо не закінчилася відстрочка виконання рішення, надана судом, яким постановлено рішення; у разі невідповідності виконавчого документа вимогам, передбаченим статтею 19 цього Закону" .
У зв'язку з цим абзаци п'ятий та шостий вважати абзацами восьмим та дев'ятим.
1.10. Пункти 3.9, 3.9.1, 3.9.2 виключити.
1.11. Абзац другий пункту 4.1.1 доповнити словами "передбачені частиною шостою статті 24 Закону України "Про виконавче провадження".
1.12. Пункт 4.3.1 виключити.
1.13. Пункт 4.4 викласти в такій редакції:
"4.4. Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання рішення".
1.14. Пункт 4.4.1 після слів "а також про" доповнити словами "встановлення чи".
1.15. Пункт 4.4.2 після слів "розстрочку виконання" доповнити словами "встановлення чи".
1.16. У пункті 4.5:
1.16.1. В абзаці восьмому слова "надходження позовної заяви" замінити словами "порушення провадження за цим позовом. Виконавче провадження з указаної підстави зупиняється лише в частині звернення стягнення на майно, щодо якого до суду подано позовну заяву про виключення його з акта опису й арешту".
1.16.2. Абзац дев'ятий викласти абзацами дев'ятим-чотирнадцятим у такій редакції:
"порушення господарським судом провадження у справі про банкрутство боржника, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум (у тому числі одержаних від реалізації майна боржника);
сплати боржником або іншим гарантом у порядку, передбаченому законодавством (у тому числі за договорами про відшкодування ядерної шкоди), коштів на відшкодування ядерної шкоди, що дорівнюють або перевищують установлену законом межу відповідальності оператора ядерної установки. Для обчислення сплачені кошти підлягають перерахуванню до Спеціальних прав запозичення, що встановлюються Міжнародним валютним фондом, за офіційним курсом Національного банку України на день сплати;
унесення касаційного подання прокурора на рішення суду. При цьому боржник має надати письмове повідомлення суду про внесення вказаного подання;
звернення до суду із заявою про заміну вибулої сторони правонаступником у порядку, установленому частиною четвертою статті 11 Закону;

................
Перейти до повного тексту