- Правова система ipLex360
- Законодавство
- Наказ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
07 вересня 2020 р.
за № 856/35139
Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній інспекції ядерного регулювання України, підприємствах, що належать до сфери її управління
Відповідно до пункту 10 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року
№ 363 , абзацу четвертого пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року
№ 1073-р "Про затвердження плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року", з метою дотримання та реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю, виявлення та усунення перепон і бар'єрів, що заважають зазначеній категорії осіб у задоволенні їх повсякденних потреб
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Методику оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній інспекції ядерного регулювання України, підприємствах, що належать до сфери її управління, що додається.
2. Сектору організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва та охорони праці (самостійний) (Бескупська Марина) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
ПОГОДЖЕНО: Міністр соціальної політики України Генеральний Секретар Громадської спілки "Всеукраїнське громадське об'єднання "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" |
М. Лазебна В. Назаренко |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної інспекції
ядерного регулювання України
03 серпня 2020 року № 317
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
07 вересня 2020 р.
за № 856/35139
МЕТОДИКА
оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній інспекції ядерного регулювання України, підприємствах, що належать до сфери її управління
I. Загальні положення
1. Цю Методику розроблено з метою дотримання в Держатомрегулюванні, підприємствах, що належать до сфери її управління, прав осіб з інвалідністю.
2. Оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Держатомрегулюванні, підприємствах, що належать до сфери її управління (далі - оцінювання), проводиться з метою прийняття управлінських рішень щодо забезпечення реалізації прав і задоволення потреб осіб з інвалідністю нарівні з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності згідно з
Конвенцією ООН про права осіб з інвалідністю.
3. Оцінювання організовується і проводиться в самостійних структурних підрозділах Держатомрегулювання, підприємствах, що належать до сфери її управління.
II. Організація та проведення оцінювання
У разі відсутності керівників самостійних структурних підрозділів Держатомрегулювання, підприємств, що належать до сфери її управління, з поважних причин, оцінювання здійснюється їх заступниками або особами, на яких покладено виконання таких обов'язків.
2. Оцінювання складається з 16 запитань відповідно до Переліку запитань для оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Держатомрегулюванні, підприємствах, що належать до сфери її управління (далі - Перелік запитань), який наведено у додатку до цієї Методики.
3. Керівники самостійних структурних підрозділів Держатомрегулювання, підприємств, що належать до сфери її управління, обирають одну з відповідей на кожне запитання Переліку запитань, яка відповідає дійсному стану справ із забезпечення прав осіб з інвалідністю, та надають відповідь шляхом позначення відповідного символу "+".
За відповідь "так" надається - 1 бал, за відповідь "ні" - 3 бали, за відповідь "інше" - 2 бали.
4. Керівники самостійних структурних підрозділів Держатомрегулювання щороку до 20 січня подають до Сектору організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва та охорони праці (самостійний) заповнені примірники Переліку запитань з відповідями на запитання № 1, 3, 4, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16.
Додатково визначені керівники відповідають також на запитання Переліку запитань, а саме:
Управління економіки, фінансів та обліку - на запитання
№ 5;
Відділ роботи з персоналом (самостійний) - на запитання № 2, 6;
Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та цифрового розвитку - на запитання № 11;
Сектор адміністративно-господарського забезпечення та мобілізаційної роботи (самостійний) - на запитання № 8, 9.
5. Керівники підприємств, що належать до сфери управління Держатомрегулювання, щороку до 20 січня подають до Сектору організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва та охорони праці (самостійний) Держатомрегулювання заповнені примірники Переліку запитань з відповідями на запитання, крім запитання № 1.
6. Сектор організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва та охорони праці (самостійний) щороку до 10 лютого узагальнює результати оцінювання та проставляє кожному самостійному структурному підрозділу Держатомрегулювання, підприємству, що належить до сфери її управління, загальну оцінку.
7. Самостійний структурний підрозділ Держатомрегулювання вважається таким, в якому не повною мірою забезпечуються права осіб з інвалідністю, якщо за результатами оцінювання загальна оцінка:
Управління економіки, фінансів та обліку - більше ніж 24 балів;
Відділу роботи з персоналом (самостійний) - більше ніж 26 балів;
Управління інформаційно-аналітичного забезпечення та цифрового розвитку - більше ніж 24 балів;
Сектору адміністративно-господарського забезпечення та мобілізаційної роботи (самостійний) - більше ніж 27 балів;
іншого самостійного структурного підрозділу Держатомрегулювання - більше ніж 23 балів.
8. Якщо за результатами оцінювання середня оцінка по Держатомрегулюванню становить більше ніж 24 бали, вважається, що в Держатомрегулюванні не повною мірою забезпечуються права осіб з інвалідністю.
Середня оцінка розраховується шляхом відношення суми балів самостійних структурних підрозділів Держатомрегулювання до загальної кількості таких підрозділів.
9. Якщо за результатами оцінювання підприємств, що належать до сфери управління Держатомрегулювання, загальна оцінка становить більше ніж 23 бали, вважається, що підприємствами не повною мірою забезпечуються права осіб з інвалідністю.
10. Керівники самостійних структурних підрозділів Держатомрегулювання, підприємств, що належать до сфери її управління, або їх заступники, які подають заповнені Переліки запитань за результатами оцінювання, персонально відповідають за достовірність викладених даних.
11. Сектор організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва та охорони праці (самостійний) щороку до 20 лютого доповідає (у паперовій формі) Голові Держатомрегулювання результати оцінювання самостійних структурних підрозділів Держатомрегулювання, підприємств, що належать до сфери її управління, щодо забезпечення прав і основоположних свобод осіб з інвалідністю для подальшого їх опрацювання та керівництва в роботі в межах повноважень.
Завідувач Сектору організаційної роботи, забезпечення діяльності керівництва та охорони праці (самостійний) |
М. Бескупська |
................Перейти до повного тексту